Six Foot Track Marathon Results - 11th March 2006

See note on Gun time versus Net Time.

If you are using a fairly-recent browser, this table is sortable by clicking on the column titles!

Pos Firstname Lastname Gun Time Net Time RaceNum Category CatPos Age GenderPos Suburb State Country Club
1 Kaspar SOLLBERGER 03:26:49:800 03:26:42:900 72 M30-39 1 32 1 Fairlight NSW Australia  
2 Daniel GREEN 03:34:57:000 03:34:40:800 4 M30-39 2 31 2 Downer ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
3 Jonathan BLAKE 03:37:02:700 03:36:45:900 6 M40-49 1 40 3 Illawong NSW Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
4 Emma MURRAY 03:37:27:600 03:37:08:800 11 F20-29 1 28 1 Dickson ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
5 Trevor JACOBS 03:38:26:900 03:38:16:700 7 M50-59 1 54 4 Latham ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
6 David SINGLETON 03:43:14:300 03:42:56:900 100 M40-49 2 42 5 Downer ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
7 Hiroki ISHIKAWA 03:43:42:300 03:43:31:000 75 M30-39 3 30 6 KAMAKURA KAN Japan Team Montrail
8 Tony FATTORINI 03:44:26:500 03:44:14:800 23 M30-39 4 31 7 Balmain NSW Australia Sydney Striders
9 Jeremy COX 03:44:49:500 03:44:49:500 78 M30-39 5 33 8 South Yarra VIC Australia  
10 Don WALLACE 03:46:43:900 03:46:25:300 1 M40-49 3 44 9 Ferny Hills QLD Australia Ashgrove Rangers
11 Tim SLOAN 03:51:08:800 03:51:00:300 3 M30-39 6 38 10 Taroona TAS Australia AURA
12 Chris HILLS 03:53:24:600 03:53:16:500 81 M20-29 1 20 11 Riverside TAS Australia  
13 Andrew LEE 03:54:44:600 03:54:31:800 14 M30-39 7 36 12 Warrimoo NSW Australia  
14 Clarke MCCLYMONT 03:55:24:200 03:55:17:200 18 M30-39 8 31 13 Forresters Beach NSW Australia Ironbark Hill Running Club
15 Jonathan WORSWICK 03:56:13:800 03:56:13:800 12 M40-49 4 42 14 Alexandria NSW Australia Sydney Striders
16 David CRINITI 03:57:07:200 03:56:55:300 71 M20-29 2 27 15 North Rocks NSW Australia Sydney Striders
17 Helge HANSEN 03:57:29:800 03:57:11:600 77 M20-29 3 28 16 Zierenberg BWB Germany  
18 David OSMOND 03:57:51:800 03:57:51:800 36 M30-39 9 31 17 Dickson ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
19 Philip DOVE 03:58:48:200 03:58:32:400 368 M30-39 10 39 18 Lane Cove NSW Australia  
20 Paul ARTHUR 03:59:03:100 03:58:45:900 2 M30-39 11 38 19 Point Clare NSW Australia CoolRunning
21 Mark GUY 03:59:52:600 03:59:18:100 373 M30-39 12 33 20 Lenah Valley TAS Australia  
22 Matthew ROBBIE 03:59:58:200 03:59:52:600 97 M20-29 4 21 21 Avoca Beach NSW Australia Terrigal Trotters
23 Richard WERE 04:00:33:000 04:00:21:200 10 M50-59 2 50 22 Long Bay AUC New Zealand Auckland YMCA
24 Tim SAWKINS 04:01:21:600 04:01:10:500 17 M40-49 5 41 23 Jerrabomberra NSW Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
25 Chris GRAHAM 04:01:24:900 04:01:11:700 19 M30-39 13 33 24 Westleigh NSW Australia Sydney Striders
26 Greg LOVE 04:04:52:800 04:04:33:600 5 M50-59 3 51 25 Umina NSW Australia Central Coast Hash House Harriers
27 Adam JORDON 04:04:53:300 04:04:35:600 8 M30-39 14 30 26 Bateau Bay NSW Australia Terrigal Trotters
28 Trent ELKIN 04:10:42:100 04:10:23:900 866 M30-39 15 34 27 Cronulla NSW Australia Billys Bushies
29 Richard GREEN 04:10:46:500 04:10:28:000 25 M30-39 16 30 28 Fairlight NSW Australia Sydney Striders
30 Andrew JOHNSON 04:11:45:700 04:11:24:800 30 M30-39 17 37 29 O'connor ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
31 Shaun ATCHISON 04:13:01:500 04:13:01:500 45 M30-39 18 37 30 Surry Hills NSW Australia Sydney Striders
32 Mark RUSSELL 04:13:30:300 04:13:14:800 133 M40-49 6 45 31 Sydney NSW Australia Sydney Striders
33 Allan HOOD 04:13:45:800 04:13:45:800 79 M40-49 7 40 32 South Hobart TAS Australia  
34 Bradley BARTSCH 04:14:31:200 04:14:20:000 53 M30-39 19 39 33 Alderley QLD Australia Brisbane River City Runners
35 Jose CARVALHO 04:15:36:600 04:15:27:500 307 M40-49 8 47 34 Hurstville NSW Australia St George
36 Peter HODGES 04:15:51:700 04:15:29:800 41 M40-49 9 43 35 Bathurst NSW Australia Bathurst Runners
37 Ian WRIGHT 04:16:23:900 04:16:03:800 32 M50-59 4 51 36 Pearce ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
38 Ken RAUPACH 04:16:25:300 04:16:16:800 13 M40-49 10 44 37 Mcmahons Point NSW Australia Sydney Pacific
39 Filippo FARALLA 04:17:18:200 04:17:06:700 867 M30-39 20 37 38 Milsons Point NSW Australia  
40 Stuart ELLIOTT 04:17:23:000 04:17:05:600 86 M30-39 21 34 39 Footscray VIC Australia Victorian Road Runners
41 Paul VELDKAMP 04:17:29:200 04:17:13:400 65 M40-49 11 43 40 Narrabundah ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
42 Paul GILLAN 04:18:56:600 04:18:46:800 116 M30-39 22 34 41 Woonona NSW Australia Billys Bushies
43 Adam ZUR EICH 04:19:07:400 04:18:44:100 80 M30-39 23 34 42 Valleryview SA Australia Enfield Harriers
44 Andrew TAYLOR 04:19:23:800 04:19:09:900 39 M40-49 12 44 43 Glebe NSW Australia Sydney Striders
45 Joel MACKAY 04:19:25:800 04:19:09:200 35 M30-39 24 38 44 Newtown NSW Australia Sydney Striders
46 Suzanne KELLY 04:19:45:800 04:19:18:900 27 F40-49 1 40 2 Wahroonga NSW Australia Sydney Striders
47 Dearne FULCHER 04:23:28:900 04:23:06:200 40 F30-39 1 36 3 Katoomba NSW Australia Blue Mountains Joggers
48 David MCLUCAS 04:25:45:200 04:25:23:700 85 M40-49 13 43 45 Annandale NSW Australia CoolRunning
49 Robert SHIELD 04:26:04:800 04:25:35:100 965 M30-39 25 32 46 Harbord NSW Australia  
50 Jaap BAKKER 04:26:41:100 04:26:23:000 50 M30-39 26 34 47 Manly NSW Australia Sydney Striders
51 Mark IRWIN 04:27:07:800 04:27:07:800 945 M30-39 27 39 48 Petersham NSW Australia Sydney Striders
52 Andrew LENNOX 04:27:51:800 04:27:32:500 64 M40-49 14 41 49 Alexandria NSW Australia Sydney Striders
53 Kelvin MARSHALL 04:29:18:200 04:29:08:000 15 M40-49 15 41 50 Elsternwick VIC Australia Sydney Striders
54 Richard PALMER 04:29:27:100 04:29:16:500 51 M30-39 28 37 51 Haberfield NSW Australia Bondi Brats
55 Heather LOGIE 04:30:29:300 04:30:07:900 96 F20-29 2 27 4 O'connor ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
56 Adrian PEARCE 04:32:02:900 04:31:48:500 47 M30-39 29 38 52 Wishart QLD Australia Brisbane River City Runners
57 David TURNER 04:32:10:000 04:31:57:800 16 M40-49 16 42 53 Dudley NSW Australia  
58 James OPPERMAN 04:33:30:800 04:33:30:800 181 M30-39 30 38 54 Connells Point NSW Australia  
59 Florian DIRSCHERL 04:34:05:700 04:33:45:300 139 M30-39 31 39 55 Mosman NSW Australia  
60 Greg BARTON 04:36:47:000 04:36:34:400 73 M30-39 32 34 56 Newmarket QLD Australia  
61 Mark BATTISTELLA 04:37:17:400 04:37:11:100 397 M40-49 17 40 57 Terrigal NSW Australia Terrigal Trotters
62 Ian TWITE 04:37:48:000 04:37:32:800 29 M50-59 5 50 58 Traralgon VIC Australia Traralgon Harriers
63 Adam BARRON 04:38:00:000 04:37:54:400 305 M30-39 33 31 59 Norman Park QLD Australia Brisbane River City Runners
64 Damian GREEN 04:38:12:400 04:37:47:200 91 M40-49 18 40 60 Lyneham ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
65 David RAYMOND 04:38:15:600 04:37:36:700 236 M40-49 19 40 61 Figtree NSW Australia Kembla Joggers
66 Martin LEFMANN 04:38:28:700 04:38:18:900 33 M30-39 34 34 62 South Turramurra NSW Australia Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
67 Ewan HORSBURGH 04:39:04:100 04:38:44:900 328 M20-29 5 28 63 Waterloo NSW Australia Sydney Striders
68 Nikolay NIKOLAEV 04:39:12:300 04:38:50:700 63 M30-39 35 33 64 Peakhurst NSW Australia  
69 Colin JEFTHA 04:39:16:300 04:39:08:400 59 M40-49 20 48 65 Kings Langley NSW Australia Hills District Joggers
70 Stephen LUCAS 04:39:18:900 04:38:55:100 309 M40-49 21 41 66 Eastons Hill QLD Australia Brisbane River City Runners
71 Rob MANDER 04:40:39:400 04:39:30:300 382 M40-49 22 44 67 Cromer Heights NSW Australia  
72 Bart BRYS 04:40:44:100 04:40:44:100 322 M30-39 36 30 68 Manly NSW Australia  
73 Peter FITZPATRICK 04:41:56:700 04:41:38:100 22 M50-59 6 58 69 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
74 William PROCTOR 04:42:46:600 04:42:26:300 52 M30-39 37 39 70 Katoomba NSW Australia  
75 Warren MENG 04:42:51:900 04:42:41:400 155 M50-59 7 50 71 Mackay QLD Australia Mackay Road Runners
76 Phil CLARKE 04:42:54:500 04:42:54:500 303 M30-39 38 37 72 Naremburn NSW Australia North Sydney Bears
77 Verity TOLHURST 04:43:27:900 04:43:03:600 46 F30-39 2 39 5 Engadine NSW Australia Billys Bushies
78 Paul KEHOE 04:43:34:100 04:43:09:500 241 M30-39 39 36 73 Cameron Park NSW Australia  
79 Bernard GABBOTT 04:43:45:100 04:43:20:500 99 M30-39 40 30 74 Campsie NSW Australia  
80 Jason ELIAS 04:44:34:600 04:44:25:800 229 M30-39 41 36 75 Bronte NSW Australia Notches 06
81 Peter CREMEN 04:45:07:300 04:44:48:700 602 M40-49 23 43 76 Concord NSW Australia Sydney Striders
82 William HIGHAM 04:45:13:900 04:44:57:100 132 M30-39 42 35 77 Finch Hatton QLD Australia Mackay Road Runners
83 Phil KLEIN 04:45:47:400 04:45:24:800 83 M40-49 24 43 78 Strathpine QLD Australia Brisbane River City Runners
84 Jenny HENVILLE 04:45:53:600 04:45:31:400 56 F40-49 2 41 6 Loftus NSW Australia Billys Bushies
85 Siri TERJESEN 04:46:21:800 04:46:05:700 87 F30-39 3 30 7 Brisbane QLD Australia Brisbane River City Runners
86 Alan ROBB 04:46:45:000 04:46:28:300 868 M20-29 6 26 79 Ruse NSW Australia 3 Prong Tri Club
87 Chris CHILTON 04:46:52:000 04:46:35:000 308 M50-59 8 50 80 Warrawee NSW Australia Turramurra Trotters
88 Wayne GILLARD 04:47:18:500 04:46:36:400 370 M30-39 43 39 81 East Blaxland NSW Australia  
89 Jan HALES 04:47:29:800 04:47:29:800 329 F30-39 4 36 8 Neutral Bay NSW Australia  
90 Danny MOORE 04:48:21:000 04:47:56:200 48 M40-49 25 48 82 Kincumber NSW Australia Terrigal Trotters
91 Edward MOUNSEY 04:48:33:200 04:48:25:700 889 M20-29 7 27 83 Brisbane QLD Australia Team Bouncey
92 Bruce RENWICK 04:48:36:900 04:48:14:000 37 M50-59 9 57 84 Green Point NSW Australia Sydney Striders
93 Peter LALLY 04:48:39:400 04:48:39:400 126 M40-49 26 46 85 Slade Point QLD Australia Mackay Road Runners
94 Terry MEEHAN 04:49:29:400 04:49:02:200 142 M30-39 44 33 86 Yellow Rock NSW Australia  
95 Christopher GUNNS 04:49:40:600 04:48:55:900 395 M50-59 10 51 87 Pymble NSW Australia  
96 Noel ANNETT 04:50:03:400 04:49:42:000 317 M40-49 27 41 88 Wahroonga NSW Australia Berowra Bush Runners
97 Damian UNDERWOOD 04:50:13:000 04:49:14:900 204 M30-39 45 30 89 Pennant Hills NSW Australia  
98 David VLOTMAN 04:50:56:600 04:50:33:600 38 M30-39 46 37 90 Mosman NSW Australia North Sydney Bears
99 Wayne GREGORY 04:50:56:900 04:50:47:200 148 M40-49 28 47 91 Monterey NSW Australia Sydney Striders
100 Barney GRAHAM 04:51:30:200 04:51:14:700 62 M40-49 29 40 92 Moorooka QLD Australia Brisbane River City Runners
101 John SEARSTON 04:51:45:800 04:51:14:900 82 M40-49 30 43 93 Ferny Hills QLD Australia The Run Inn
102 Martin HARRIS 04:51:57:600 04:51:47:200 70 M20-29 8 29 94 Lindfield NSW Australia Sydney Striders
103 Jason WINDRUM 04:52:50:700 04:52:13:800 901 M30-39 47 31 95 East Corrimal NSW Australia  
104 Ashley BARTHOLOMEW 04:53:36:400 04:52:46:700 367 M40-49 31 44 96 Northcote VIC Australia  
105 Mike ASHBY 04:53:44:300 04:53:44:300 304 M20-29 9 27 97 Hale WES Great Britain Sale Harriers
106 Andrew O'NEILL 04:54:48:400 04:54:21:800 151 M30-39 48 34 98 Blacktown NSW Australia  
107 Mike CARROLL 04:55:01:000 04:53:52:700 935 M20-29 10 23 99 Cooma NSW Australia  
108 Sharon HARRISON 04:55:07:900 04:54:43:900 398 F30-39 5 37 9 Gosford NSW Australia Terrigal Trotters
109 Steve APPLEBY 04:55:08:900 04:54:43:200 43 M50-59 11 52 100 Calwell ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
110 Scott THOMAS 04:55:18:600 04:55:04:200 641 M30-39 49 31 101 Sylvania NSW Australia  
111 Adrian KUHNE 04:55:22:800 04:54:55:000 84 M50-59 12 52 102 Trinity Beach QLD Australia  
112 Peter THOMAS 04:55:31:400 04:55:19:200 137 M30-39 50 30 103 Wahroonga NSW Australia Turramurra Trotters
113 Susan SPRAGUE 04:55:36:700 04:55:36:700 98 F30-39 6 30 10 Higgins ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
114 Lucy JOHNSTONE 04:55:40:900 04:55:20:800 208 F30-39 7 30 11 St Ives NSW Australia  
115 Peter KINGSTON 04:55:51:900 04:55:38:800 146 M40-49 32 47 104 Mosman NSW Australia Sydney Striders
116 Stephen TURNER 04:56:16:500 04:55:59:800 173 M50-59 13 51 105 Eight Mile Plains QLD Australia Brisbane River City Runners
117 David CANNINGS 04:56:44:500 04:56:24:900 34 M40-49 33 45 106 North Turramurra NSW Australia Berowra Bush Runners
118 Scot THOMPSON 04:57:00:000 04:56:41:800 369 M30-39 51 35 107 Surry Hills NSW Australia Bondi Brats
119 Anthony WHITTY 04:57:00:400 04:56:37:300 807 M30-39 52 31 108 Mosman NSW Australia Sydney Striders
120 Mark PARSONSON 04:57:01:900 04:56:26:400 176 M40-49 34 49 109 Woorim Bribie Island QLD Australia Caboolture Road Runners
121 Martin FRYER 04:57:07:200 04:57:07:200 20 M40-49 35 44 110 Weston ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
122 Andrew HEWAT 04:57:09:100 04:56:55:500 366 M40-49 36 42 111 Geelong VIC Australia  
123 Mark CUTCLIFFE 04:57:25:300 04:56:58:400 24 M30-39 53 39 112 Miranda NSW Australia Billys Bushies
124 Mohammed ALKHUB 04:57:35:500 04:57:16:400 161 M40-49 37 47 113 Redfern NSW Australia Sydney Striders
125 Roger CARTWRIGHT 04:58:00:300 04:57:45:100 160 M30-39 54 39 114 Lindfield NSW Australia Sydney Striders
126 Peter HONEYSETT 04:58:25:300 04:58:03:100 159 M40-49 38 41 115 Cleveland QLD Australia  
127 Gary O'LOUGHLIN 04:58:29:100 04:58:29:100 93 M30-39 55 33 116 Emu Plains NSW Australia Panthers Triathlon Club
128 Jacqui GUY 04:59:24:100 04:58:55:900 371 F40-49 3 40 12 Lenah Valley TAS Australia  
129 David EVANS 04:59:41:900 04:59:02:300 629 M30-39 56 31 117 Bronte NSW Australia City Tattersalls Harriers
130 Jason VAUGHN 04:59:50:400 04:59:34:200 314 M30-39 57 34 118 Cheltenham VIC Australia  
131 Darren ROBERTS 04:59:59:800 04:59:43:000 789 M30-39 58 37 119 Beverley Park NSW Australia Bondi Brats
132 Michael CORLIS 05:00:20:100 04:59:58:000 31 M40-49 39 46 120 Kambah ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
133 Paul NG 05:00:21:800 04:59:38:100 122 M40-49 40 40 121 Peakhurst NSW Australia Billys Bushies
134 Alan MCLENNAN 05:00:38:500 05:00:15:100 207 M40-49 41 43 122 Malabar NSW Australia  
135 Philip MURPHY 05:00:47:600 05:00:47:600 130 M30-39 59 37 123 Riverstone NSW Australia Sydney Striders
136 Yvette CLEMENTS 05:01:29:100 05:01:08:300 90 F30-39 8 30 13 East Lindfield NSW Australia Sydney Striders
137 Keith PASSMORE 05:01:31:500 05:01:13:100 55 M30-39 60 37 124 Cammeray NSW Australia Northside Running Group (NRG)
138 Malcolm GAMBLE 05:02:01:400 05:01:34:800 154 M30-39 61 38 125 Mordialloc VIC Australia CoolRunning
139 Philip WHITTEN 05:02:12:600 05:01:31:300 235 M30-39 62 31 126 Wollongong NSW Australia Kembla Joggers
140 Keith COLLIN 05:02:20:700 05:02:20:700 611 M50-59 14 52 127 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
141 Peter JAMES 05:02:40:600 05:02:40:600 316 M40-49 42 45 128 Ashgrove QLD Australia Brisbane River City Runners
142 Tony GRAINGER 05:02:59:400 05:02:46:800 218 M40-49 43 40 129 Mosman NSW Australia Sydney Striders
143 Michael HENDRIE 05:03:11:100 05:02:51:000 875 M40-49 44 40 130 Bondi Junction NSW Australia  
144 Dennis FITZGERALD 05:03:19:900 05:03:13:200 28 M30-39 63 36 131 Greenslopes QLD Australia Brisbane River City Runners
145 Andrew WALKER 05:03:25:300 05:02:44:600 769 M20-29 11 23 132 Paddington NSW Australia  
146 Amanda UNDERWOOD 05:03:46:300 05:03:46:300 202 F20-29 3 29 14 Darlinghurst NSW Australia Sydney Striders
147 Adrian SMITH 05:03:53:600 05:03:53:600 970 M40-49 45 40 133 North Gosford NSW Australia Terrigal Trotters
148 Andrew BLEWMAN 05:04:27:100 05:04:11:400 390 M30-39 64 30 134 Cammeray NSW Australia  
149 Kevin DYSON 05:04:39:300 05:04:32:000 135 M30-39 65 38 135 Clovelly NSW Australia Notches 06
150 Graham CREW 05:04:42:400 05:04:42:400 128 M50-59 15 51 136 Faulconbridge NSW Australia Blue Mountains Joggers
151 Michelle JELLEFF 05:04:58:500 05:04:28:800 89 F30-39 9 39 15 Brighton East VIC Australia Malvern Harriers Athletic Club
152 Daniel MELLISH 05:06:22:500 05:05:46:600 157 M20-29 12 27 137 Pyrmont NSW Australia Northside Running Group (NRG)
153 Garry NORRIS 05:06:58:900 05:06:25:400 331 M40-49 46 40 138 Kings Park NSW Australia Sydney Marathon Clinic
154 Barry CASEY 05:07:00:500 05:06:29:200 167 M40-49 47 40 139 Point Claire NSW Australia  
155 Neil ANDERSON 05:07:01:200 05:06:32:400 143 M40-49 48 41 140 Padstow Heights NSW Australia Sydney Striders
156 Judd BOEKER 05:07:06:700 05:06:51:700 667 M30-39 66 36 141 Kambah ACT Australia  
157 Ben SCULL 05:07:08:000 05:06:48:200 94 M20-29 13 29 142 Grey Lynn AUC New Zealand  
158 Stephen JACKSON 05:07:40:900 05:07:25:500 131 M40-49 49 48 143 Lilyfield NSW Australia Sydney Striders
159 Stephen URWIN 05:07:45:000 05:07:27:100 21 M40-49 50 49 144 Neutral Bay NSW Australia Sydney Striders
160 Joanna LEAKE 05:08:32:700 05:08:32:700 348 F20-29 4 27 16 Belgian Gardens QLD Australia Townsville Road Runners
161 Malcolm BRADLEY 05:08:34:300 05:08:22:700 140 M40-49 51 42 145 Mona Vale NSW Australia Team Bouncey
162 Patrick HODGENS 05:08:43:700 05:08:21:800 183 M40-49 52 41 146 Balmoral NSW Australia Sydney Striders
163 Matthew TUMMINELLO 05:08:59:100 05:08:59:100 960 M30-39 67 32 147 Harbord NSW Australia  
164 Graham BAXTER 05:09:10:100 05:09:10:100 393 M20-29 14 29 148 Crows Nest NSW Australia Northside Running Group (NRG)
165 Tim TURNER 05:09:11:500 05:08:52:700 179 M40-49 53 43 149 Kiama Downs NSW Australia Kembla Joggers
166 Stephen KIBBLE 05:09:12:900 05:08:45:700 244 M40-49 54 42 150 Lindfield NSW Australia Sydney Striders
167 Peter FAHEY 05:09:21:000 05:09:00:000 171 M20-29 15 29 151 Bondi NSW Australia  
168 Jonathan PAPALIA 05:09:27:700 05:09:06:100 58 M30-39 68 36 152 Artarmon NSW Australia Northside Running Group (NRG)
169 John VAN YZENDOORN 05:09:30:200 05:08:59:500 185 M40-49 55 42 153 Denistone NSW Australia Sydney Striders
170 Perry BLACKMORE 05:09:45:000 05:09:12:600 74 M40-49 56 40 154 Fraser ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
171 Bryan ACKERLY 05:09:46:900 05:08:53:100 400 M40-49 57 43 155 Ferntree Gully VIC Australia Bayside Kangaroos Orienteers
172 Brian SMITH 05:09:50:200 05:09:33:600 149 M40-49 58 44 156 Bathurst NSW Australia Bathurst Runners
173 Max BOGENHUBER 05:10:10:100 05:09:55:000 975 M60-69 1 63 157 Bangor NSW Australia Billys Bushies
174 James CRYER 05:10:15:800 05:10:15:800 121 M50-59 16 59 158 West Killara NSW Australia Sydney Striders
175 Shane LUCAS 05:10:21:800 05:09:29:700 306 M30-39 69 38 159 Mount Annan NSW Australia  
176 Stephen MENTZINES 05:10:39:700 05:10:00:700 217 M40-49 59 46 160 Neutral Bay NSW Australia Northside Running Group (NRG)
177 Luis VAZQUEZ-RECIO 05:10:41:600 05:10:21:900 44 M40-49 60 43 161 Mt Druitt NSW Australia Sydney Marathon Clinic
178 Peter BENNETT 05:10:43:300 05:10:43:300 117 M50-59 17 51 162 Caringbah NSW Australia Billys Bushies
179 Richard GENTLE 05:11:24:600 05:10:52:900 924 M30-39 70 35 163 Beaumont Hills NSW Australia  
180 Luigi CRINITI 05:11:29:200 05:11:09:500 350 M50-59 18 59 164 North Rocks NSW Australia Sydney Striders
181 Colleen BEVEN 05:11:34:700 05:11:34:700 908 F40-49 4 44 17 Lavington NSW Australia Vogels Vixens
182 Raileen BOURGUIGNON 05:11:37:600 05:11:37:600 346 F30-39 10 35 18 Baulkham Hills NSW Australia Hills District Joggers
183 Guy ROBERTS 05:11:44:300 05:11:31:500 228 M30-39 71 38 165 Latham ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
184 Peter DUNCAN 05:12:34:700 05:12:34:700 313 M30-39 72 36 166 Crows Nest NSW Australia Sydney Striders
185 John ROBINS 05:13:04:900 05:12:31:200 150 M40-49 61 46 167 Dubbo NSW Australia  
186 David HARRIS 05:13:37:200 05:13:15:500 612 M50-59 19 52 168 Terrey Hills NSW Australia Go Jog
187 Alan BRADLEY 05:13:49:300 05:13:49:300 188 M40-49 62 45 169 Buttaba NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
188 Michael MORSON 05:13:50:000 05:13:22:300 163 M30-39 73 31 170 Singleton NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
189 Graham WYE 05:13:58:600 05:13:45:500 178 M40-49 63 44 171 Frenchs Forest NSW Australia Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
190 Julie ALLEN 05:14:05:000 05:14:05:000 356 F30-39 11 30 19 Wollstonecraft NSW Australia Sydney Striders
191 Adrian JEFFKINS 05:14:21:800 05:14:21:800 110 M30-39 74 39 172 Werribee VIC Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
192 Iain MARTIN 05:14:26:800 05:13:51:500 245 M30-39 75 38 173 Erskinevile NSW Australia Sydney Striders
193 Graham SHEARGOLD 05:14:33:400 05:14:20:000 692 M50-59 20 50 174 Greystanes NSW Australia Sydney Striders
194 Daniel TOOLE 05:14:35:000 05:14:24:700 136 M30-39 76 30 175 Miranda NSW Australia Billys Bushies
195 Cathy GORMAN-BROWN 05:14:41:000 05:14:41:000 620 F30-39 12 35 20 Wooloware NSW Australia  
196 Glenn DEWHURST 05:14:41:800 05:14:19:100 127 M40-49 64 46 176 Como NSW Australia Billys Bushies
197 Johan DREYER 05:14:43:200 05:14:43:200 920 M40-49 65 41 177 Gordon NSW Australia  
198 Mike MORRISSEY 05:15:00:500 05:14:43:300 191 M40-49 66 48 178 Turramurra NSW Australia Turramurra Trotters
199 David JAMES 05:15:10:100 05:14:43:600 321 M40-49 67 44 179 Bunbury WA Australia Bunbury Runners Club
200 Geoff BARKER 05:15:15:000 05:15:04:400 268 M60-69 2 61 180 Flynn ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
201 Sarah STUTTER 05:15:27:100 05:14:59:700 336 F30-39 13 39 21 Lindisfarne TAS Australia  
202 Steve TANCRED 05:15:41:500 05:15:35:600 164 M40-49 68 41 181 North Ryde NSW Australia Northside Running Group (NRG)
203 Andrew MEENAHAN 05:16:07:300 05:15:58:700 605 M40-49 69 46 182 Bathurst NSW Australia Bathurst Runners
204 David HOOPER 05:16:13:200 05:16:00:800 979 M60-69 3 61 183 Collaroy NSW Australia  
205 Joseph THOMPSON 05:16:16:800 05:15:43:700 950 M40-49 70 43 184 Greensborough VIC Australia Yan Yean Road Runners
206 Feargal HOEY 05:16:47:100 05:16:06:600 165 M30-39 77 33 185 Castle Hill NSW Australia Sydney Marathon Clinic
207 Shaun ANDERSON 05:17:06:800 05:17:06:800 352 M30-39 78 39 186 Waverley NSW Australia Bondi Brats
208 Tom BRENNAN 05:17:15:400 05:16:57:200 914 M30-39 79 34 187 Fairlight NSW Australia Team Bouncey
209 Martin FOULKES 05:18:02:800 05:17:25:600 768 M30-39 80 31 188 Chatswood NSW Australia Sydney Striders
210 Boris KAMCHATKA 05:18:17:500 05:17:57:300 112 M40-49 71 48 189 Albury NSW Australia  
211 Bruce HARGREAVES 05:18:23:100 05:18:23:100 105 M50-59 21 53 190 Eight Mile Plains QLD Australia Brisbane River City Runners
212 Mandy COLLINS-WOOLCOCK 05:19:25:300 05:19:09:100 335 F30-39 14 37 22 North Avoca NSW Australia Terrigal Trotters
213 Michael SHARP 05:19:35:100 05:19:10:100 968 M40-49 72 40 191 Sydney NSW Australia Sydney Striders
214 Oliver WEBER (GREG BYRNE) 05:19:58:300 05:19:03:700 106 M30-39 81 37 192 Penrith NSW Australia  
215 Colin WEEKES 05:20:18:600 05:20:00:600 158 M50-59 22 51 193 Maroubra NSW Australia Bondi Brats
216 Craig GOOZEE 05:20:28:700 05:20:11:600 849 M40-49 73 42 194 Avalon NSW Australia  
217 Terry SMITH 05:20:48:400 05:20:36:900 264 M40-49 74 49 195 East Brisbane QLD Australia Brisbane River City Runners
218 Susan MORGAN 05:21:06:200 05:21:06:200 182 F40-49 5 45 23 Westleigh NSW Australia Northside Running Group (NRG)
219 Martin MOOD 05:21:10:700 05:20:44:400 895 M30-39 82 33 196 Gymea Bay NSW Australia  
220 David KANE 05:21:20:200 05:20:39:900 290 M30-39 83 31 197 Darling Point NSW Australia  
221 Joe BARKER 05:21:20:700 05:20:20:000 288 M30-39 84 36 198 Avalon NSW Australia  
222 John RAYMOND 05:21:23:300 05:20:40:100 824 M30-39 85 39 199 Paddington NSW Australia  
223 Peter MALINOWSKI 05:21:23:700 05:21:13:600 101 M50-59 23 54 200 Charmhaven NSW Australia Watagan Warriors
224 Gerry GRIMES 05:21:47:700 05:21:34:600 957 M40-49 75 40 201 Wangi Wangi NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
225 Neil BURGESS 05:21:54:900 05:21:13:600 192 M40-49 76 42 202 Woodenbong NSW Australia Brisbane River City Runners
226 Peter BARNES 05:21:59:900 05:21:32:500 108 M40-49 77 47 203 Wentworth Falls NSW Australia  
227 Glenn HOOKER 05:22:16:400 05:21:59:900 631 M40-49 78 43 204 North Narrabeen NSW Australia  
228 Rodney LADYMAN 05:22:30:600 05:22:16:400 380 M40-49 79 48 205 Annerley QLD Australia  
229 Robert MORGAN 05:22:52:400 05:22:52:400 260 M40-49 80 47 206 Ryde NSW Australia  
230 Phil CARLYLE 05:23:02:100 05:21:51:900 391 M50-59 24 52 207 Elanora Heights NSW Australia Brown Dogs
231 Gael MANGENOT 05:23:10:000 05:23:10:000 342 M30-39 86 31 208 Potts Point NSW Australia  
232 Peter BLACKSHAW 05:23:36:600 05:23:36:600 259 M40-49 81 43 209 Muswellbrook NSW Australia  
233 Kevin ANTHONY 05:23:56:600 05:23:56:600 767 M40-49 82 42 210 Newcastle NSW Australia Newcastle Veterans
234 Lisa GOOZEE 05:23:59:300 05:23:28:300 871 F30-39 15 38 24 Avalon NSW Australia  
235 Rodney LONG 05:24:08:800 05:23:36:300 109 M40-49 83 46 211 Brooklyn NSW Australia Northside Running Group (NRG)
236 Joshua SCULTHORPE 05:24:43:600 05:24:29:100 842 M20-29 16 28 212 Glenorie NSW Australia Northside Running Group (NRG)
237 Megan THOMAS 05:25:02:600 05:25:02:600 284 F30-39 16 33 25 North Sydney NSW Australia Northside Running Group (NRG)
238 Maaike HORNSTRA 05:25:05:700 05:24:50:000 88 F40-49 6 41 26 Jellum WA Netherlands SV Freisland
239 Dominic HAY 05:25:18:800 05:24:47:300 138 M30-39 87 35 213 Rose Bay NSW Australia  
240 Caroline PIVETTA 05:25:21:900 05:25:01:300 66 F30-39 17 31 27 Cheltenham VIC Australia Glenhuntley Athletics Club
241 Stephen BRUGGEMAN 05:26:02:800 05:25:50:400 129 M40-49 84 47 214 Brooklyn NSW Australia Northside Running Group (NRG)
242 Robin SAKER 05:26:33:500 05:25:55:700 257 M40-49 85 42 215 Strathfield NSW Australia Bondi Brats
243 Cameron GENTLE 05:26:44:700 05:26:23:800 225 M30-39 88 31 216 Wollstonecraft NSW Australia  
244 Sonia WHITE 05:27:12:600 05:26:48:700 68 F40-49 7 44 28 Terrigal NSW Australia Terrigal Trotters
245 Rolf KUELSEN 05:27:53:600 05:27:32:500 54 M40-49 86 44 217 Cannon Hill QLD Australia Brisbane River City Runners
246 Barry RUTTER 05:27:59:700 05:27:50:000 603 M50-59 25 54 218 Chatswood NSW Australia Sydney Striders
247 Mitchell STONE 05:29:01:500 05:28:35:600 765 M20-29 17 22 219 North Strathfield NSW Australia  
248 Mike BADCOCK 05:29:16:600 05:28:12:000 742 M50-59 26 51 220 Wootton NSW Australia  
249 Richard BRYSON 05:29:24:700 05:29:24:700 746 M30-39 89 37 221 Alice Springs NT Australia Alice Springs Running & Walking Club
250 Scott DEFINA 05:29:26:700 05:28:43:900 388 M30-39 90 32 222 Bulli NSW Australia Kembla Joggers
251 Greg PEOPLES 05:29:27:800 05:29:27:800 747 M20-29 18 29 223 Mangerton NSW Australia Kembla Joggers
252 Tony GOLDEN 05:29:31:800 05:29:18:600 180 M50-59 27 50 224 Maroubra NSW Australia Bondi Brats
253 Drew SHAW 05:29:32:400 05:29:19:800 843 M30-39 91 37 225 Heathcote NSW Australia Billys Bushies
254 Chad GRIFFITH 05:29:34:600 05:29:34:600 761 M30-39 92 31 226 Greenwich NSW Australia  
255 Wayne MURRAY 05:29:38:200 05:29:38:200 239 M40-49 87 41 227 Banksia NSW Australia Pulse Triathlon Club
256 Darren KAEHNE 05:29:50:700 05:29:22:200 759 M30-39 93 35 228 Rozelle NSW Australia Sydney Striders
257 Phil STOLLERY 05:30:17:500 05:29:31:200 627 M50-59 28 51 229 Dee Why NSW Australia  
258 Zachary GILLETT 05:30:34:100 05:29:49:700 921 M20-29 19 29 230 Sydney NSW Australia  
259 Richard RIMONDI 05:30:35:000 05:30:35:000 764 M30-39 94 36 231 Normanhurst NSW Australia Athletics Australia
260 Jane HUNT 05:30:42:400 05:29:46:000 880 F30-39 18 37 29 Neutral Bay NSW Australia Balmoral Tri Club
261 Raymond JAMES 05:30:48:900 05:30:28:700 379 M50-59 29 56 232 Balmain NSW Australia NSW Masters
262 Robin WILKINSON 05:31:11:800 05:30:59:900 748 M30-39 95 34 233 Cronulla NSW Australia  
263 Jamie WILSON 05:31:18:700 05:30:31:400 822 M30-39 96 35 234 Harbord NSW Australia  
264 Teresa BURGESS 05:31:58:000 05:31:01:800 224 F40-49 8 43 30 Griffith NSW Australia Griffith Feral Tri-Ards
265 Daniel SCHNYDER 05:32:00:400 05:32:00:400 384 M30-39 97 35 235 Vaucluse NSW Australia  
266 Tracy COLLETT 05:32:08:700 05:31:19:600 686 F40-49 9 44 31 Austinmer NSW Australia Kembla Joggers
267 Patrick GIBBONS 05:32:17:000 05:32:17:000 232 M30-39 98 38 236 Castle Hill NSW Australia  
268 Chery HORNE 05:32:21:900 05:31:50:000 189 F50-59 1 57 32 Glenorchy TAS Australia  
269 Wayne WALSH 05:32:45:300 05:32:01:300 310 M40-49 88 40 237 Albert Park VIC Australia South Melbourne Athletics Club
270 Michael STEELE 05:33:05:400 05:32:38:100 269 M30-39 99 35 238 PENRITH NSW Australia  
271 Wayne ZWAR 05:33:26:300 05:33:12:300 907 M30-39 100 39 239 Yackandanah VIC Australia  
272 Janine DONALDSON 05:33:26:800 05:33:15:600 874 F30-39 19 39 33 Moonee Ponds VIC Australia  
273 Steven CHICHESTER 05:33:27:700 05:33:14:400 230 M30-39 101 37 240 Maroubra NSW Australia Notches 06
274 Richard FLORCZAK 05:33:54:900 05:33:48:100 267 M50-59 30 53 241 Hazelbrook NSW Australia  
275 Greg COY 05:34:03:700 05:33:28:400 115 M40-49 89 47 242 Russell Lea NSW Australia Sydney Striders
276 Lisa-anne DAVIE 05:34:04:400 05:33:27:300 337 F30-39 20 30 34 Dulwich Hill NSW Australia Sydney Striders
277 Shelley HOWES 05:34:04:700 05:33:05:100 338 F20-29 5 25 35 Sydney South Po NSW Australia Sydney Striders
278 Damian MCANARNEY 05:34:05:200 05:33:01:800 930 M30-39 102 32 243 Camperdown NSW Australia  
279 Garry WISE 05:34:15:100 05:33:28:200 295 M50-59 31 59 244 Ballarat VIC Australia  
280 Ian SARGENT 05:34:17:500 05:34:17:500 170 M40-49 90 46 245 Springwood NSW Australia Sydney Marathon Clinic
281 Paul STATHAM 05:34:28:300 05:34:28:300 786 M30-39 103 39 246 Chatswood NSW Australia  
282 Daniel MUELLER 05:34:30:200 05:34:30:200 827 M30-39 104 36 247 Dee Why NSW Australia  
283 Jonathan BIRD 05:34:31:000 05:34:13:800 201 M40-49 91 46 248 Castle Cove NSW Australia Northside Running Group (NRG)
284 Jordan AMES 05:34:36:300 05:34:36:300 780 M20-29 20 21 249 Woori Yallock VIC Australia  
285 Stewart GEMMELL 05:34:38:000 05:33:29:900 340 M40-49 92 40 250 Turramurra NSW Australia Sydney Pacific
286 Brent MILES 05:35:06:600 05:34:51:800 57 M40-49 93 47 251 Kensington NSW Australia Bondi Brats
287 Lisa CARROLI 05:35:09:300 05:34:05:800 345 F30-39 21 39 36 Pyrmont NSW Australia Sydney Striders
288 Carolyn SCOTT 05:35:10:600 05:35:02:200 376 F30-39 22 31 37 Queenscliff NSW Australia  
289 Russell JOHNSON 05:35:14:300 05:34:51:700 802 M40-49 94 40 252 Drummoyne NSW Australia Sydney Striders
290 Kevin THOMAS 05:35:24:800 05:34:30:000 195 M30-39 105 34 253 Sydney NSW Australia City Tattersalls Harriers
291 Bill MCKENNA 05:35:25:000 05:34:32:500 870 M40-49 95 43 254 Bathurst NSW Australia Bathurst Runners
292 Markus BINGGELI 05:35:30:900 05:35:30:900 312 M30-39 106 34 255 Basel BAS Switzerland Allesidioten
293 Chris ALLAN 05:35:34:800 05:35:10:500 902 M40-49 96 47 256 Hornsby NSW Australia  
294 Bob CAVILL 05:35:55:000 05:35:36:200 347 M40-49 97 49 257 Girraween NSW Australia Hills District Joggers
295 Colin STEELE 05:36:05:200 05:35:26:700 752 M40-49 98 41 258 Keiraville NSW Australia Kembla Joggers
296 Paul WHITE 05:36:10:300 05:35:52:900 332 M40-49 99 41 259 Mudgee NSW Australia  
297 Tanya BALUK 05:36:42:300 05:36:42:300 266 F30-39 23 38 38 Lane Cove NSW Australia Northside Running Group (NRG)
298 Richard HILLMAN 05:36:43:900 05:36:14:200 360 M40-49 100 48 260 Sydney NSW Australia Northside Running Group (NRG)
299 Janelle WHITE 05:36:55:300 05:36:17:600 279 F30-39 24 38 39 Freemans Reach NSW Australia  
300 Yale CARDEN 05:36:59:100 05:36:15:400 169 M30-39 107 30 261 Glebe NSW Australia Sydney Striders
301 Chris HORWOOD 05:36:59:400 05:36:37:900 302 M50-59 32 51 262 Grose Wold NSW Australia Hawkesbury Tri Club
302 Stuart RAYMOND 05:37:03:800 05:36:22:700 943 M30-39 108 33 263 North Sydney NSW Australia  
303 John MITCHELL 05:37:16:200 05:36:35:800 247 M40-49 101 43 264 Waverley NSW Australia Northside Running Group (NRG)
304 Peter BELL 05:37:33:000 05:36:59:000 216 M40-49 102 46 265 Arncliffe NSW Australia  
305 Victor GOMES 05:37:34:300 05:37:23:100 272 M40-49 103 47 266 Ashbury NSW Australia Fraser Park Athletics
306 Matthew DOBBIN 05:37:37:400 05:37:00:100 327 M30-39 109 36 267 Lilyfield NSW Australia Sydney Striders
307 Fergus HAYES 05:37:56:500 05:37:56:500 755 M30-39 110 39 268 Tuncurry NSW Australia  
308 Donald WADEN 05:38:18:600 05:38:06:600 622 M50-59 33 59 269 Bella Vista NSW Australia Hills District Joggers
309 Tony NYGARD 05:38:49:100 05:38:49:100 864 M40-49 104 45 270 Terrigal NSW Australia Terrigal Trotters
310 Barry PRICE 05:39:16:900 05:38:09:600 318 M40-49 105 47 271 Caringbah NSW Australia Cronulla Triathlon Club
311 Andrew BILSDON 05:39:18:400 05:38:36:000 213 M40-49 106 40 272 Forest Lodge NSW Australia Sydney Striders
312 David AUSTIN 05:39:22:500 05:39:07:500 223 M40-49 107 43 273 Mona Vale NSW Australia  
313 Philip HUGILL 05:39:59:100 05:39:19:600 103 M40-49 108 47 274 Hornsby NSW Australia Sydney Striders
314 Karolyn JOSEPH 05:40:00:300 05:39:25:700 394 F20-29 6 26 40 Caringbah NSW Australia  
315 Rodney LOVEL 05:40:16:600 05:40:05:000 624 M50-59 34 55 275 Wareemba NSW Australia Sydney Striders
316 Peter GOLDSMITH 05:40:24:100 05:40:11:900 49 M40-49 109 42 276 Caringbah NSW Australia  
317 Les POTTER 05:40:30:400 05:40:00:800 114 M50-59 35 50 277 Helensvale QLD Australia Sydney Marathon Clinic
318 Richard SMITH 05:40:48:100 05:40:23:900 60 M30-39 111 37 278 Coogee NSW Australia Australian Mountain Running Assoc
319 Greg HOUSTON 05:41:08:200 05:40:42:100 744 M40-49 110 44 279 Mosman NSW Australia  
320 Tim AUSTIN 05:41:29:800 05:41:21:900 134 M30-39 112 36 280 Ashfield NSW Australia Sydney Striders
321 Sean GREENHILL 05:41:33:300 05:40:42:500 125 M20-29 21 27 281 Burwood NSW Australia Sydney Striders
322 Andrew MCKENZIE-GAY 05:42:06:300 05:41:26:400 246 M30-39 113 37 282 Lilyfield NSW Australia  
323 Stephen CRAFT 05:42:06:600 05:41:35:700 829 M40-49 111 40 283 Birchgrove NSW Australia  
324 Grahame YOUNG 05:42:06:900 05:41:42:500 300 M40-49 112 43 284 Castle Hill NSW Australia  
325 James BRADLEY 05:42:07:400 05:41:06:200 749 M30-39 114 30 285 Sydney South NSW Australia  
326 Andrew COX 05:42:12:300 05:41:52:600 237 M30-39 115 38 286 Heathcote NSW Australia Billys Bushies
327 Kerrieann LUCAS 05:42:39:900 05:42:39:900 351 F40-49 10 41 41 Mount Annan NSW Australia  
328 Dion REEVE 05:42:43:600 05:42:18:800 639 M30-39 116 32 287 French's Forest NSW Australia  
329 Anne KIDMAN 05:42:45:600 05:42:14:800 69 F50-59 2 51 42 Alice Springs NT Australia Alice Springs Running & Walking Club
330 Hernan SAEZ 05:42:57:600 05:42:13:400 153 M40-49 113 42 288 Bexley NSW Australia Western Districts Joggers & Harriers
331 Peter CASSIN 05:42:59:700 05:42:17:200 685 M40-49 114 44 289 Roseville NSW Australia  
332 Michael FOSTER 05:43:07:700 05:42:35:800 363 M50-59 36 55 290 Wahroonga NSW Australia Northside Running Group (NRG)
333 Elizabeth THOMPSON 05:43:15:900 05:42:50:200 774 F50-59 3 52 43 Frase ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
334 Milan DOLEZAL 05:43:20:500 05:42:43:900 948 M30-39 117 32 291 Brighton Le Sands NSW Australia  
335 Callum LAW 05:43:35:100 05:43:35:100 344 M30-39 118 33 292 Osborne Park WA Australia Brisbane River City Runners
336 Steven HAYES 05:43:42:500 05:43:42:500 873 M40-49 115 48 293 Morayfield QLD Australia Caboolture Road Runners
337 Glen EBZERY 05:44:00:800 05:43:43:200 226 M40-49 116 49 294 Wentworth Falls NSW Australia  
338 Dick MURRAY 05:44:17:600 05:43:50:100 781 M30-39 119 33 295 Gymea Bay NSW Australia Bates Bikes
339 Neil GRIFFITHS 05:44:41:000 05:44:41:000 944 M30-39 120 38 296 Traralgon VIC Australia Traralgon Harriers
340 Aaron HOOD 05:45:03:300 05:44:38:800 878 M20-29 22 25 297 North Bondi NSW Australia  
341 Janet SCHEEPERS 05:45:11:000 05:44:42:600 863 F30-39 25 33 44 Mosman NSW Australia  
342 Andrew LEE 05:45:11:400 05:44:46:600 608 M50-59 37 54 298 Heathcote NSW Australia Billys Bushies
343 Innes SMITH 05:45:12:000 05:45:12:000 845 M30-39 121 32 299 Pyrmont NSW Australia  
344 Nicholas BROWN 05:45:15:600 05:44:33:000 836 M30-39 122 34 300 Paddington NSW Australia  
345 Mark RASMIN 05:45:16:900 05:45:00:500 860 M40-49 117 42 301 North Sydney NSW Australia Northside Running Group (NRG)
346 Bart MALECKI 05:45:18:900 05:44:52:800 810 M30-39 123 31 302 Glebe NSW Australia  
347 Mark DAVIES 05:45:55:000 05:45:18:600 341 M30-39 124 33 303 Winmalee NSW Australia  
348 Tim CAIRNS 05:45:56:000 05:45:33:300 942 M30-39 125 33 304 Manly NSW Australia Northside Running Group (NRG)
349 Simon CRISP 05:45:58:200 05:45:58:200 917 M30-39 126 34 305 Cammeray NSW Australia Northside Running Group (NRG)
350 Tamyka BELL 05:46:00:800 05:45:41:700 95 F20-29 7 25 45 Eight Mile Plains QLD Australia Brisbane River City Runners
351 Jason KING 05:46:04:000 05:45:26:400 389 M20-29 23 29 306 Silverdale NSW Australia  
352 David PAFF 05:46:14:100 05:45:47:500 214 M40-49 118 47 307 Taree NSW Australia  
353 Stephen BODNAR 05:46:19:400 05:45:37:600 166 M40-49 119 46 308 San Souci NSW Australia Sydney Striders
354 Graeme HILL 05:46:54:100 05:46:40:400 200 M50-59 38 55 309 Galston NSW Australia  
355 Dean SIMPSON 05:47:07:600 05:46:42:600 263 M30-39 127 31 310 GLENBROOK NSW Australia  
356 Brett KEMBLE 05:47:08:500 05:46:51:300 175 M30-39 128 32 311 GLENBROOK NSW Australia  
357 Stephanie PARK 05:48:00:100 05:48:00:100 964 F30-39 26 32 46 Frenchs Forest NSW Australia  
358 Craig ELLIOTT 05:48:35:500 05:48:35:500 707 M30-39 129 38 312 Mt.Waverley VIC Australia Sporting Spirit
359 Chris O'SULLIVAN 05:48:46:600 05:48:46:600 826 M30-39 130 34 313 Maroubra NSW Australia Bondi Brats
360 Llewellyn SWAN 05:48:49:500 05:48:49:500 362 M50-59 39 54 314 Miami QLD Australia Midrand Striders
361 Jojo TIPACE 05:48:49:600 05:48:15:700 835 M30-39 131 35 315 Geebung QLD Australia  
362 George HOWARD 05:48:55:500 05:48:29:600 762 M50-59 40 53 316 BOWRAL NSW Australia  
363 Scott CHADWICK 05:49:10:100 05:48:35:600 679 M40-49 120 44 317 Turramurra NSW Australia  
364 Stuart MASHMAN 05:49:27:000 05:49:13:800 853 M40-49 121 42 318 Mona Vale NSW Australia  
365 Craig JOHNSON 05:49:33:700 05:49:33:700 212 M30-39 132 39 319 Willoughby NSW Australia Northside Running Group (NRG)
366 Stephen MONTGOMERY 05:49:42:200 05:49:18:900 107 M40-49 122 41 320 Bateau Bay NSW Australia  
367 Mario TORRESAN 05:49:54:400 05:49:54:400 687 M40-49 123 41 321 Lane Cove NSW Australia Sydney Striders
368 Robert JOSCELYNE 05:50:13:900 05:49:08:200 850 M30-39 133 31 322 Pennant Hills NSW Australia  
369 Craig MASON 05:50:26:800 05:50:01:100 147 M40-49 124 45 323 Mosman NSW Australia Athletics East
370 James MATTHEWS 05:50:28:700 05:49:52:300 819 M20-29 24 25 324 Kings Park NSW Australia  
371 Peter NUTTALL 05:50:37:400 05:50:37:400 233 M40-49 125 45 325 Wahroonga NSW Australia Turramurra Trotters
372 Damian TANCRED 05:50:41:200 05:49:54:900 102 M30-39 134 31 326 Bellevue Hill NSW Australia Sydney Striders
373 Amanda HARCOMBE 05:50:42:800 05:49:38:600 403 F30-39 27 38 47 Wahroonga NSW Australia  
374 Peter BALDOCK 05:50:46:500 05:50:14:300 798 M30-39 135 35 327 Mcmahons Point NSW Australia  
375 Ross YATES 05:50:47:400 05:50:23:500 289 M50-59 41 59 328 Katoomba NSW Australia Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
376 Gordon SHAW 05:50:48:900 05:50:15:500 805 M20-29 25 29 329 Balmain NSW Australia  
377 Trevor BAYLISS 05:51:12:900 05:51:12:900 709 M40-49 126 48 330 Bathurst NSW Australia Bathurst Runners
378 Gregory AURISCH 05:51:20:900 05:50:51:600 364 M40-49 127 47 331 Terrigal NSW Australia Terrigal Trotters
379 Damian BEASLEY 05:51:38:800 05:51:04:300 839 M20-29 26 29 332 Pyrmont NSW Australia  
380 David MARTIN 05:51:39:700 05:51:28:200 26 M40-49 128 40 333 North Bondi NSW Australia Sydney Striders
381 Charlie GLAPIAK 05:51:50:100 05:51:15:900 254 M50-59 42 55 334 Fennell Bay NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
382 David SMITHERMAN 05:52:16:400 05:51:35:600 837 M20-29 27 29 335 Blaxland NSW Australia  
383 Jim CARTER 05:52:24:300 05:52:24:300 654 M40-49 129 48 336 Northbridge NSW Australia Northside Running Group (NRG)
384 Paul BULLAS 05:53:24:000 05:52:43:700 771 M50-59 43 51 337 Kingsford NSW Australia Sydney Striders
385 John KENNEDY 05:53:29:500 05:53:29:500 374 M50-59 44 55 338 Kambah ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
386 Diane EBINGER 05:53:35:800 05:53:21:000 791 F30-39 28 35 48 Williamstown VIC Australia  
387 Kerry WREN 05:53:50:900 05:53:33:000 634 F40-49 11 40 49 St Ives NSW Australia Northside Running Group (NRG)
388 Glenn LOCKWOOD 05:54:04:800 05:53:50:600 626 M40-49 130 42 339 Little Bay NSW Australia Sydney Striders
389 Geoffrey LUSCOMBE 05:54:10:900 05:53:51:900 646 M40-49 131 47 340 North Richmond NSW Australia  
390 Geoff WILLIAMS 05:54:18:200 05:53:30:800 325 M50-59 45 54 341 Upper Caboolture QLD Australia Caboolture Road Runners
391 Chris GRADY 05:54:29:300 05:54:11:600 255 M40-49 132 49 342 Raglan NSW Australia  
392 Chris DIXON 05:55:05:700 05:54:31:300 330 M40-49 133 45 343 Dangar NSW Australia Newcastle Veterans
393 Elizabeth WOODGATE 05:55:18:200 05:54:20:900 392 F40-49 12 41 50 Alexandria NSW Australia  
394 Ian YARD-SMITH 05:55:18:800 05:54:53:600 708 M30-39 136 35 344 Mosman NSW Australia  
395 Darren GOODSIR 05:55:25:200 05:54:47:200 673 M30-39 137 39 345 North Bondi NSW Australia Sydney Striders
396 Steven MARTIN 05:55:40:900 05:54:40:700 933 M20-29 28 27 346 Cronulla NSW Australia  
397 Ben WATERHOUSE 05:55:41:300 05:54:43:400 823 M20-29 29 28 347 Maroubra NSW Australia  
398 Jeremy BAILLIE 05:56:08:100 05:55:49:500 601 M30-39 138 34 348 Menai NSW Australia  
399 Robert BOYCE 05:56:09:100 05:56:09:100 661 M40-49 134 44 349 Chirnside Park VIC Australia  
400 Neil HARPER 05:56:09:700 05:55:29:200 613 M30-39 139 38 350 Mangerton NSW Australia  
401 Mario LAROCCA 05:56:50:400 05:55:55:800 240 M50-59 46 56 351 Wamboin NSW Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
402 Chris KNUTSEN 05:56:59:000 05:56:27:900 242 M40-49 135 47 352 Faulconbridge NSW Australia Blue Mountains Joggers
403 Rob CANNING 05:57:07:900 05:56:16:600 847 M20-29 30 26 353 Glebe NSW Australia  
404 Jon GLANVILLE 05:57:09:500 05:57:09:500 800 M30-39 140 35 354 Harbord NSW Australia  
405 Paul ROTHNIE 05:57:11:700 05:56:37:200 862 M30-39 141 38 355 Randwick NSW Australia Sydney Striders
406 Frik DREYER 05:57:12:900 05:56:36:700 813 M30-39 142 30 356 Blagowlah NSW Australia  
407 Nicholas SPASEVSKI 05:57:33:400 05:56:43:200 323 M40-49 136 45 357 Strathfield NSW Australia Woodstock Runners
408 Matt TROUNCE 05:58:02:700 05:58:02:700 951 M30-39 143 32 358 Griffith NSW Australia Griffith Feral Tri-Ards
409 Geoffrey CROWTHER 05:58:16:600 05:58:16:600 339 M30-39 144 34 359 Morningside QLD Australia Ashgrove Rangers
410 Diane CLEMENTSON 05:58:18:800 05:57:30:700 186 F40-49 13 46 51 Kirribilli NSW Australia Northside Running Group (NRG)
411 Nigel SMITH 05:58:24:500 05:57:58:100 198 M40-49 137 49 360 Kellyville NSW Australia  
412 Robert JOHNSON 05:58:33:800 05:57:33:600 381 M40-49 138 47 361 Clareville NSW Australia Warringah Triathlon Club
413 Paul JOHNSON 05:58:34:100 05:57:34:400 383 MU20 1 18 362 Clareville NSW Australia Warringah Triathlon Club
414 Andrew TREGONNING 05:58:38:900 05:57:53:100 724 M40-49 139 46 363 Newport NSW Australia CoolRunning
415 Darryl CHRISP 05:58:51:700 05:58:51:700 610 M50-59 47 57 364 Woollahra NSW Australia Sydney Striders
416 Geoff UNDERWOOD 05:58:53:000 05:58:12:900 354 M20-29 31 26 365 Darlinghurst NSW Australia Sydney Striders
417 David STYLES 05:59:00:400 05:59:00:400 124 M50-59 48 56 366 Bayswater North VIC Australia  
418 Tiffany BRAUND 05:59:10:300 05:58:15:200 818 F20-29 8 26 52 Terrigal NSW Australia  
419 Simon DA ROZA 05:59:27:200 05:58:42:300 779 M30-39 145 39 367 Mudgee NSW Australia  
420 Emanuel PETROS 05:59:40:700 05:59:11:100 848 M20-29 32 27 368 Sydney NSW Australia  
421 Francis HARVEY 05:59:50:600 05:58:55:200 777 M40-49 140 42 369 Burpengary QLD Australia Caboolture Roadrunners
422 Nicholas THOMPSON 05:59:54:200 05:59:54:200 938 M40-49 141 43 370 Camberwell VIC Australia Terrigal Trotters
423 Andrew DODD 06:00:04:100 05:59:49:100 832 M40-49 142 44 371 Warabrook NSW Australia Newcastle Veterans
424 Mick DONEY 06:00:26:400 05:59:18:500 311 M60-69 4 62 372 Halliday's Point NSW Australia Forster Triathlon Club
425 Adam CARTER 06:00:28:200 06:00:02:200 343 M30-39 146 33 373 Caringbah NSW Australia  
426 Brooke RANKIN 06:00:32:800 05:59:56:400 286 F30-39 29 37 53 Kirrawee NSW Australia Cronulla Triathlon Club
427 Nadine DELAP 06:00:33:300 06:00:23:000 971 F20-29 9 27 54 Hazelbrook NSW Australia  
428 Brian MCPHERSON 06:00:47:600 06:00:09:200 141 M30-39 147 36 374 Toowoomba QLD Australia Toowoomba Road Runners
429 Donald RODGERS 06:00:53:400 06:00:12:600 903 M50-59 49 54 375 UMINA BEACH NSW Australia  
430 Duncan SINCLAIR 06:01:07:400 06:00:48:100 899 M20-29 33 27 376 Darlinghurst NSW Australia Northside Running Group (NRG)
431 Alan PIERSON 06:01:52:800 06:01:35:500 333 M40-49 143 40 377 Wangi Wangi NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
432 Sebastian DUNNE 06:01:58:600 06:01:58:600 401 M20-29 34 20 378 Forrest ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
433 Judith O'SHEA 06:02:14:400 06:01:35:800 315 F40-49 14 42 55 Balgowlah NSW Australia  
434 Penny BURGESS 06:02:27:600 06:01:47:300 250 F40-49 15 43 56 Woodenbong NSW Australia Brisbane River City Runners
435 Thomas DAY 06:02:48:500 06:02:10:300 404 M20-29 35 29 379 Kingston-Upon LON Great Britain 8th Day UK
436 Karen KOPPENOL 06:02:55:000 06:02:37:900 987 F50-59 4 55 57 Mackenzie QLD Australia Brisbane River City Runners
437 Scott HOLZ 06:03:00:800 06:02:12:200 292 M40-49 144 42 380 Concord NSW Australia CoolRunning
438 Glenn HAYWARD 06:03:11:300 06:03:11:300 621 M30-39 148 38 381 Towradgi NSW Australia Kembla Joggers
439 Thomas MENOGUE 06:03:22:700 06:02:15:400 760 M20-29 36 23 382 Glebe NSW Australia  
440 Steven PIZZEY 06:03:33:500 06:03:33:500 858 M30-39 149 30 383 Carss Park NSW Australia  
441 Wayne DAVIS 06:03:39:300 06:03:15:700 184 M40-49 145 46 384 Wentworthville NSW Australia  
442 Ken HUTT 06:03:40:200 06:02:38:900 210 M40-49 146 46 385 Dolans Bay NSW Australia  
443 Hayden WALLACE 06:04:22:600 06:03:59:600 772 M30-39 150 34 386 Loftus NSW Australia Cronulla Triathlon Club
444 Graeme SWITZER 06:04:27:300 06:03:14:400 359 M30-39 151 32 387 St Heliers LON Great Britain  
445 Rachel CASSIDY 06:04:31:100 06:03:28:700 940 F30-39 30 39 58 Brisbane QLD Australia Brisbane River City Runners
446 Margaret CAMERON 06:04:37:700 06:04:03:700 671 F40-49 16 41 59 St Ives NSW Australia Sydney Striders
447 Anthony COMPTON 06:05:09:000 06:04:40:600 659 M40-49 147 43 388 Turramurra NSW Australia  
448 Don MACINTYRE 06:05:16:300 06:05:16:300 677 M50-59 50 59 389 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
449 Genevieve NAESLUND 06:05:17:200 06:05:17:200 854 F40-49 17 42 60 Narangba QLD Australia Caboolture Road Runners
450 Ian GARRETT 06:05:17:800 06:04:42:800 119 M40-49 148 43 390 Thirlmere NSW Australia Macarthur Triathlon Club
451 Michael REPPION 06:05:37:900 06:04:29:800 961 M40-49 149 49 391 Kambah ACT Australia  
452 Brad POLLOCK 06:05:39:100 06:05:18:700 706 M30-39 152 33 392 Tamarama NSW Australia  
453 Richard DEUTSCH 06:05:46:700 06:05:46:700 193 M30-39 153 38 393 Coogee NSW Australia Sydney Striders
454 Gwilym FUNNELL 06:05:47:800 06:05:47:800 197 M30-39 154 34 394 Coogee NSW Australia Yomping At The Bit
455 Tony BINGHAM 06:05:50:300 06:05:36:600 809 M30-39 155 35 395 Surry Hills NSW Australia  
456 James HUDSON 06:05:54:300 06:05:25:100 881 M30-39 156 33 396 MAROUBRA NSW Australia Maroubra
457 Stuart COLE 06:06:00:300 06:05:11:900 782 M30-39 157 39 397 Bathurst NSW Australia  
458 Johanean TEBBUTT 06:06:05:000 06:05:32:000 211 F30-39 31 39 61 Killara NSW Australia Zuluroos
459 Luke HAYES 06:06:06:700 06:05:45:700 353 M20-29 37 27 398 Fairlight NSW Australia Manly Running Academy
460 Alan WATSON 06:06:15:200 06:05:51:500 42 M50-59 51 53 399 Menai NSW Australia Billys Bushies
461 Andrew TYNDALE 06:07:21:300 06:07:21:300 763 M40-49 150 48 400 Mosman NSW Australia  
462 Phillip LAING 06:07:24:300 06:07:24:300 194 M40-49 151 45 401 Campbelltown SA Australia South Australian Road Runners
463 Caroline FOSTER 06:07:29:400 06:07:29:400 365 F20-29 10 22 62 Wahroonga NSW Australia Northside Running Group (NRG)
464 Richard MEDWAY 06:07:47:600 06:07:47:600 270 M40-49 152 40 402 Pymble NSW Australia  
465 Pamela JONAS 06:08:14:900 06:07:37:900 872 F50-59 5 52 63 East St Kilda VIC Australia  
466 Swami GYANPRAYAG 06:08:23:000 06:08:03:500 669 M50-59 52 56 403 Blackheath NSW Australia  
467 Susan MCBRIDE 06:08:34:700 06:07:56:100 946 F40-49 18 41 64 Terrigal NSW Australia Terrigal Trotters
468 Stewart OLD 06:09:04:000 06:08:24:800 856 M20-29 38 25 404 North Sydney NSW Australia  
469 Les BRYCE 06:09:16:100 06:09:16:100 203 M60-69 5 60 405 Turramurra NSW Australia Turramurra Trotters
470 Julie MCGAW 06:09:23:100 06:09:00:900 680 F40-49 19 40 65 St Ives NSW Australia Sydney Striders
471 Chris HUET 06:09:34:500 06:08:47:700 714 M30-39 158 36 406 Merewether NSW Australia Australian defence Force Running Assoc
472 Michelle LEE 06:09:40:400 06:08:58:200 797 F40-49 20 44 66 Heathcote NSW Australia Billys Bushies
473 John SELLARS 06:10:06:800 06:10:06:800 196 M50-59 53 57 407 Kallangur QLD Australia Kallangur Klappers
474 Lutz LANGNER 06:10:19:400 06:09:23:300 275 M40-49 153 48 408 Rosenau BTN France FeG Sports
475 Kylie MITCHELL 06:10:54:200 06:10:54:200 905 F30-39 32 32 67 Cammeray NSW Australia Northside Running Group (NRG)
476 Deirdre DUNCAN 06:11:14:200 06:10:41:400 657 F50-59 6 51 68 Arcadia Vale NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
477 Andrew RICHARDSON 06:11:53:100 06:11:02:900 640 M30-39 159 30 409 Faulconbridge NSW Australia Panthers Triathlon Club
478 David RICHARDSON 06:11:55:400 06:11:55:400 861 M30-39 160 33 410 Emu Plains NSW Australia Panthers Triathlon Club
479 Gregory BROWN 06:11:55:700 06:11:39:700 728 M40-49 154 46 411 Umina NSW Australia Terrigal Trotters
480 Cathy PHILO 06:11:56:400 06:11:27:700 92 F30-39 33 35 69 Middle Park VIC Australia  
481 Jane TRUMPER 06:12:01:300 06:11:29:800 277 F40-49 21 45 70 Roseville NSW Australia  
482 Christine NEWTON 06:12:02:200 06:11:10:300 912 F30-39 34 36 71 Collaroy NSW Australia  
483 Debbie WOODHEAD 06:12:42:700 06:11:48:500 637 F40-49 22 40 72 Brookfield QLD Australia Brookfield Runners
484 Don BLAIR 06:12:43:000 06:12:43:000 663 M50-59 54 55 412 Brookfield QLD Australia Brookfield Runners
485 Karla MCDONALD 06:13:04:000 06:11:47:900 939 F40-49 23 49 73 Lavington NSW Australia Vogels Vixens
486 Vicky MURRAY 06:13:15:400 06:12:39:500 293 F40-49 24 41 74 Banksia NSW Australia Pulse Triathlon Club
487 Gavin PILZ 06:13:16:900 06:12:46:600 285 M30-39 161 37 413 Lane Cove NSW Australia Northside Running Group (NRG)
488 Manfred VON APPEN 06:13:20:300 06:12:24:500 815 M50-59 55 57 414 Cardiff South NSW Australia Newcastle Veterans
489 Ronnie O'ROURKE 06:13:23:500 06:12:27:900 911 M30-39 162 30 415 Wollongong NSW Australia  
490 Tempel MATTERSON 06:13:30:300 06:12:27:800 799 F30-39 35 31 75 Forestville NSW Australia  
491 Fiona SKINNER 06:13:30:900 06:12:40:300 844 F30-39 36 32 76 Clovelley NSW Australia Bondi Brats
492 Margreet DIETZ 06:13:31:600 06:12:37:000 831 F30-39 37 35 77 Woollahra NSW Australia  
493 Ben HOPSON 06:13:32:800 06:12:39:200 879 M20-29 39 23 416 St Ives NSW Australia  
494 Paul SULLIVAN 06:13:35:700 06:12:50:300 892 M30-39 163 35 417 Albury NSW Australia Vogels Vixens
495 Bill RANNARD 06:14:03:300 06:13:27:800 623 M50-59 56 52 418 Oatley NSW Australia Western Districts Joggers & Harriers
496 James SMITH 06:14:03:700 06:13:28:500 846 M30-39 164 30 419 Sydney South NSW Australia  
497 Michael WALKER 06:14:29:600 06:14:29:600 753 M30-39 165 34 420 East Malvern VIC Australia  
498 David MATI 06:14:30:000 06:14:30:000 648 M30-39 166 35 421 Hurstbridge VIC Australia  
499 Chris JOHNSON 06:14:33:900 06:13:52:900 701 M30-39 167 35 422 Mosman NSW Australia Northside Running Group (NRG)
500 Bob FICKEL 06:14:46:400 06:14:05:400 120 M50-59 57 54 423 Sutherland NSW Australia Sydney Marathon Clinic
501 Meredith HOGGE 06:15:06:200 06:14:44:700 372 F20-29 11 24 78 Springwood NSW Australia  
502 Stuart WILSON 06:15:07:600 06:14:44:200 282 M40-49 155 46 424 Cranebrook NSW Australia  
503 Alasdair DIPPLE 06:15:13:500 06:14:58:800 642 M30-39 168 34 425 Helensburgh NSW Australia  
504 David LANCASTER 06:15:17:400 06:14:48:700 249 M40-49 156 49 426 Forestville NSW Australia Sydney Striders
505 Helen WILSON 06:15:34:500 06:15:34:500 959 F50-59 7 59 79 Cherrybrook NSW Australia Sydney Striders
506 Allison LILLEY 06:15:47:500 06:15:47:500 683 F30-39 38 35 80 Roseville NSW Australia Sydney Striders
507 Fergus DIXON 06:15:50:900 06:15:26:200 919 M30-39 169 39 427 Hornsby Heights NSW Australia  
508 Ludwig HERPICH 06:16:01:000 06:15:38:000 983 M70-79 1 70 428 Miranda NSW Australia Billys Bushies
509 Stewart VINCENT 06:16:04:200 06:15:18:400 205 M50-59 58 59 429 Longueville NSW Australia Northside Running Group (NRG)
510 Eric SCHMIERER 06:16:32:200 06:15:45:600 674 M50-59 59 53 430 Terrey Hills NSW Australia Sydney Striders
511 Carl MCLELLAN 06:16:39:000 06:16:39:000 727 M30-39 170 32 431 Waverton NSW Australia Northside Running Group (NRG)
512 Amanda DUNN 06:17:09:100 06:16:41:000 801 F30-39 39 30 81 Blackburn VIC Australia  
513 Jennifer VESEY 06:17:50:200 06:16:57:500 387 F20-29 12 26 82 Seattle WA United States  
514 Scott WILLIAMS 06:17:56:100 06:17:18:400 808 M30-39 171 32 432 Newtown NSW Australia Sydney Striders
515 Shane HATTON 06:18:08:600 06:17:20:700 936 M20-29 40 26 433 Maryville NSW Australia  
516 Peter STRACHAN 06:18:50:400 06:18:50:400 144 M50-59 60 59 434 Hornsby NSW Australia Hills District Joggers
517 Phil CLARKE 06:19:01:900 06:18:44:200 113 M50-59 61 54 435 Kareela NSW Australia Billys Bushies
518 Jennifer BEST 06:19:13:500 06:18:37:700 925 F40-49 25 40 83 Pymble NSW Australia Sydney Striders
519 Mike WORSLEY 06:19:29:800 06:19:11:000 887 M60-69 6 63 436 Woden ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
520 Tymeka MIBUS 06:19:35:900 06:18:37:100 806 F20-29 13 25 84 Mount Gambier SA Australia Mt Gambier
521 Katrina TUCKER 06:19:36:500 06:18:36:700 841 F20-29 14 24 85 Mount Gambier SA Australia Mt.Gambier Cycling and Triathlon Club
522 Rebecca DEANE 06:19:43:700 06:19:20:700 787 F30-39 40 30 86 Baulkham Hills NSW Australia Sydney Striders
523 Catherine MONTALTO 06:19:56:100 06:19:22:800 334 F50-59 8 53 87 Greenway ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
524 Kym WILLIAMS 06:20:17:500 06:19:28:700 757 M40-49 157 49 437 Athelstone SA Australia South Australian Road Runners
525 Artie SELLINGS 06:20:19:600 06:19:21:100 888 M50-59 62 51 438 Taree NSW Australia  
526 Robert BALMER 06:20:25:000 06:19:32:000 811 M30-39 172 37 439 Pullenvale QLD Australia Brookfield Runners
527 Nick MANNING 06:21:13:200 06:20:19:900 928 M20-29 41 25 440 Woodend VIC Australia  
528 Chris HATCHER 06:21:27:600 06:20:58:600 190 M40-49 158 41 441 Killcare NSW Australia Terrigal Trotters
529 Brian PROSSER 06:21:38:900 06:21:38:900 859 M40-49 159 42 442 Springfield NSW Australia Terrigal Trotters
530 Ingmar SOMMER 06:22:02:700 06:21:22:900 688 M30-39 173 33 443 Narrabeen NSW Australia  
531 Cheryl WHARTON 06:22:09:700 06:22:09:700 833 F30-39 41 37 88 CARINGBAH NSW Australia  
532 Jennie MEIXNER 06:22:39:300 06:22:19:300 796 F30-39 42 39 89 Randwick NSW Australia Sydney Striders
533 Mark GEEVES 06:22:39:800 06:21:49:200 123 M40-49 160 49 444 Mona Vale NSW Australia Forster Triathlon Club
534 Paula GEEVES 06:22:40:700 06:21:38:700 156 F40-49 26 44 90 Forster NSW Australia Forster Triathlon Club
535 Viviene KARTSOUNIS 06:23:00:000 06:23:00:000 681 F40-49 27 41 91 Turramurra NSW Australia Sydney Striders
536 Nathan VASS 06:23:23:100 06:21:59:200 741 M30-39 174 39 445 Bexley NSW Australia  
537 Robert AMERY 06:23:51:000 06:23:38:000 995 M60-69 7 62 446 Werrington NSW Australia Sydney Marathon Clinic
538 Pat HUGHES 06:23:52:800 06:23:39:800 985 M60-69 8 66 447 Woodrising NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
539 Monika MOHR 06:24:03:400 06:23:05:700 633 F40-49 28 46 92 Dolans Bay NSW Australia  
540 Andrew KOROMPAY 06:24:20:200 06:24:07:500 703 M30-39 175 37 448 Northmead NSW Australia Summit Geo
541 Danny HOOKE 06:24:30:000 06:24:20:600 375 M20-29 42 28 449 Kincumber NSW Australia  
542 Annabelle JOHNSON 06:24:57:000 06:24:57:000 222 F30-39 43 31 93 Northbridge NSW Australia Northside Running Group (NRG)
543 Sebastian WARMERDAM 06:25:13:800 06:24:17:100 271 M40-49 161 45 450 Naremburn NSW Australia Sydney Striders
544 Julienne DRYSDALE 06:25:41:900 06:24:31:800 773 F40-49 29 46 94 Noosa Heads QLD Australia Noosa Connection
545 Daniel FLUCKIGER 06:25:44:500 06:24:56:500 758 M30-39 176 35 451 Penshurst NSW Australia  
546 Michael KEY 06:25:51:600 06:25:04:200 776 M40-49 162 45 452 Warriewood NSW Australia  
547 Michael MCGRATH 06:26:03:600 06:25:10:200 897 M40-49 163 41 453 Wollstonecraft NSW Australia  
548 Gavin LE ROUX 06:26:10:600 06:25:33:600 662 M30-39 177 31 454 Manly NSW Australia  
549 Gordon NIGHTINGALE 06:26:47:800 06:25:59:200 402 M50-59 63 58 455 Calwell ACT Australia South Canberra Tuggeranong Athletic Club
550 Peter LAHIFF 06:27:03:800 06:26:38:900 265 M70-79 2 70 456 Townsville QLD Australia Townsville Road Runners
551 Robert PAXTON 06:27:07:000 06:26:19:100 287 M50-59 64 32 457 Leumeah NSW Australia Sydney Striders
552 Bernadette GREGORY 06:27:07:000 06:26:32:000 937 F30-39 44 51 95 Monterey NSW Australia Campbelltown Joggers
553 Dean COLDICOTT 06:27:19:700 06:26:49:500 775 M30-39 178 32 458 JAMISONTOWN NSW Australia  
554 Tonia LANCE 06:27:30:300 06:26:50:400 231 F20-29 15 29 96 Arcadia Vale NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
555 James MEADE 06:27:36:600 06:27:10:200 660 M40-49 164 41 459 GLENBROOK NSW Australia  
556 Peter WARK 06:28:20:800 06:28:20:800 834 M30-39 179 32 460 Raby NSW Australia  
557 Tony BYTHEWAY 06:28:23:300 06:27:10:800 721 M50-59 65 53 461 Blackalls Park NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
558 Daniel WILLIAMS 06:28:30:400 06:28:30:400 668 M30-39 180 35 462 Newtown NSW Australia Northside Running Group (NRG)
559 David THOMAS 06:28:31:300 06:27:49:300 947 M30-39 181 36 463 Crows Nest NSW Australia Northside Running Group (NRG)
560 Deborah LAIDLAW 06:28:36:800 06:28:18:700 614 F40-49 30 46 97 Mosman NSW Australia Northside Running Group (NRG)
561 Christopher LANG 06:28:43:100 06:28:15:400 926 M50-59 66 54 464 Kambah ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
562 Stuart BARNETT 06:29:21:300 06:29:21:300 952 M40-49 165 42 465 New Lambton NSW Australia Studio One Newcastle
563 Michael TULLY 06:29:22:400 06:29:22:400 617 M30-39 182 38 466 New Lambton NSW Australia Studio One Newcastle
564 Leonie BRADFIELD 06:29:23:400 06:28:38:500 816 F20-29 16 25 98 Glenella QLD Australia Mackay Road Runners
565 Michael HAHN 06:29:25:300 06:28:18:500 790 M30-39 183 33 467 Frenchs Forest NSW Australia  
566 Marie-claire KURT 06:29:33:600 06:29:00:000 684 F40-49 31 46 99 Thirroul NSW Australia Kembla Joggers
567 Anastasia BACHAS 06:29:44:200 06:29:02:100 297 F40-49 32 46 100 Mereweather NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
568 Maureen WILSON 06:30:02:100 06:29:30:700 651 F50-59 9 51 101 Mordialloc VIC Australia  
569 Katie RICHARDSON 06:30:02:500 06:30:02:500 650 F30-39 45 38 102 Somerville VIC Australia Peninsular Ladies Hash House Harriettes
570 Lesley GARDNER 06:30:03:500 06:29:13:200 923 F30-39 46 38 103 South Albury NSW Australia Vogels Vixens
571 Tim PURCELL 06:30:04:400 06:29:33:800 825 M40-49 166 45 468 Somerville VIC Australia  
572 Craig MARSHALL 06:30:07:700 06:29:41:000 693 M40-49 167 49 469 North Rocks NSW Australia  
573 Graham BUTLER 06:30:11:300 06:29:42:100 644 M50-59 67 57 470 Wollstonecraft NSW Australia Sydney Striders
574 Greg SCHMDIT 06:30:17:900 06:30:02:400 830 M40-49 168 40 471 Beaumaris VIC Australia  
575 Conny WARN 06:30:32:700 06:30:05:700 324 F30-39 47 37 104 Cordeaux Heights NSW Australia Kembla Joggers
576 Bob ELLIOTT 06:30:59:500 06:30:41:300 280 M50-59 68 59 472 Glenhaven NSW Australia Hills District Joggers
577 Scott TURNER 06:31:21:100 06:30:58:800 817 M30-39 184 37 473 Allambie NSW Australia  
578 Philippa JAMIESON 06:31:21:400 06:30:13:600 855 F20-29 17 26 105 Carss Park NSW Australia  
579 Ross MCNALLY 06:31:26:400 06:30:40:600 258 M40-49 169 44 474 Maroochydore QLD Australia  
580 Michael TOMPKINS 06:31:52:400 06:31:14:300 658 M50-59 69 59 475 Sharon QLD Australia  
581 Peter COLEMAN 06:32:26:600 06:32:03:300 738 M50-59 70 50 476 Wollstonecraft NSW Australia  
582 Gary MCCARTNEY 06:32:56:100 06:32:36:200 256 M40-49 170 45 477 Neutral Bay NSW Australia Northside Running Group (NRG)
583 Roger CANTON 06:32:59:400 06:32:20:100 355 M30-39 185 36 478 Balgowlah Heights NSW Australia  
584 Anthony HAYES 06:33:13:200 06:32:45:600 253 M40-49 171 48 479 Blackalls Park NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
585 Wayne MCCARTHY 06:33:35:400 06:33:17:700 982 M60-69 9 64 480 Sydney NSW Australia Sydney Striders
586 Peter QUINN 06:33:42:600 06:33:11:900 243 M50-59 71 59 481 Hornsby NSW Australia  
587 Jennifer KISS 06:34:09:900 06:33:44:700 209 F40-49 33 49 106 Macquarie Fields NSW Australia  
588 Vic ANDERSON 06:34:10:600 06:34:10:600 168 M50-59 72 53 482 Ingleburn NSW Australia Western Districts Joggers & Harriers
589 Peter HEIDEGGER 06:35:03:300 06:34:05:400 298 M40-49 172 40 483 Cherrybrook NSW Australia Hills District Joggers
590 Wayne GOOLEY 06:35:10:300 06:34:13:700 785 M40-49 173 45 484 Forster NSW Australia  
591 Kerryann HAYES 06:35:12:500 06:34:13:600 803 F30-39 48 38 107 Tuncurry NSW Australia Women Who Will
592 Kym VISSER 06:35:12:900 06:34:03:700 783 F30-39 49 37 108 Forster NSW Australia Women Who Will
593 Donna BAYLEY 06:35:15:000 06:34:15:900 949 F30-39 50 37 109 Forster NSW Australia Women Who Will
594 Andrew JACKSON 06:35:15:700 06:33:47:400 916 M50-59 73 52 485 Forster NSW Australia  
595 Andrew BIRCH 06:35:16:500 06:35:16:500 910 M40-49 174 40 486 Copacabana NSW Australia Navy Ultramarathon Club
596 Grant MORONEY 06:35:29:000 06:34:16:300 715 M30-39 186 33 487 Georges Hall NSW Australia Western Districts Joggers & Harriers
597 John HANNA 06:35:39:200 06:35:39:200 932 M40-49 175 44 488 St Ives NSW Australia Sydney Striders
598 Lee WALTERS 06:36:07:200 06:35:56:400 691 M30-39 187 33 489 Edgeworth NSW Australia  
599 Paul HEAGNEY 06:36:13:500 06:35:59:300 865 M40-49 176 40 490 Pennant Hills NSW Australia Northside Running Group (NRG)
600 Cerina MEREDITH 06:36:14:700 06:35:26:800 793 F40-49 34 47 110 Albury NSW Australia Vogels Vixens
601 Juliana PHELPS 06:36:15:300 06:36:15:300 893 F30-39 51 36 111 Albury NSW Australia Vogels Vixens
602 James MOODY 06:36:46:700 06:36:14:100 655 M50-59 74 55 491 North Ryde NSW Australia Sydney Striders
603 Graham JOHNSON 06:37:21:500 06:36:50:100 61 M50-59 75 54 492 Marayong NSW Australia  
604 Jeremy BARBER 06:37:24:400 06:36:39:800 252 M40-49 177 42 493 Lilyfield NSW Australia CoolRunning
605 Vanda GOOLEY 06:38:19:400 06:37:13:000 963 F40-49 35 48 112 Forster NSW Australia Women Who Will
606 Tara HUGHES 06:39:06:700 06:38:19:400 795 F20-29 18 29 113 Paddington NSW Australia  
607 Grahame ROACH 06:39:08:100 06:38:21:500 745 M30-39 188 38 494 Paddington NSW Australia  
608 Ian DEMPSEY 06:39:09:000 06:38:43:000 199 M50-59 76 52 495 Charlestown NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
609 John OLMSTEAD 06:39:22:900 06:38:53:000 278 M50-59 77 50 496 Lindfield NSW Australia  
610 Roger BOWEN 06:39:40:100 06:39:07:400 221 M50-59 78 54 497 Hazelbrook NSW Australia Blue Mountains Joggers
611 Peter WOODS 06:39:55:600 06:39:40:600 840 M50-59 79 50 498 Mona Vale NSW Australia Sydney Striders
612 Derek SMITH 06:39:59:500 06:38:31:800 609 M60-69 10 64 499 Charmhaven NSW Australia Go Jog
613 Leon HARRADINE 06:40:06:300 06:39:41:900 976 M70-79 3 71 500 Kincumber NSW Australia Terrigal Trotters
614 Chris MILLS 06:41:25:300 06:40:28:400 670 M40-49 178 44 501 Little Hartley NSW Australia  
615 Denis RILEY 06:41:53:900 06:41:39:200 988 M60-69 11 60 502 Castle Hill NSW Australia Hills District Joggers
616 Alan O'TOOLE 06:42:06:100 06:41:54:200 978 M60-69 12 62 503 Sylvania NSW Australia Billys Bushies
617 Michael LEVY 06:42:21:600 06:42:21:600 672 M50-59 80 50 504 Northbridge NSW Australia Northside Running Group (NRG)
618 Brendan MASON 06:42:32:700 06:42:18:100 187 M40-49 179 43 505 Elwood VIC Australia Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
619 Ross FRASER 06:43:18:100 06:43:18:100 869 M50-59 81 51 506 Wahroonga NSW Australia  
620 Daryl BALDWIN 06:43:21:800 06:42:58:200 770 M40-49 180 46 507 Enmore NSW Australia  
621 Richard KOLODZIEJ 06:43:29:000 06:42:17:400 695 M50-59 82 51 508 Georges Hall NSW Australia Bankstown Sports Athletics Club
622 Ken NEWTON 06:43:32:300 06:43:16:200 989 M60-69 13 63 509 Mt Colah NSW Australia  
623 Dominic BOIDIN 06:43:33:100 06:42:48:900 294 M40-49 181 49 510 Faulconbridge NSW Australia  
624 Sharon CALLISTER 06:43:38:400 06:43:26:100 719 F40-49 36 44 114 Narrabeen NSW Australia Sydney Striders
625 Mike HANSEN 06:43:38:800 06:43:24:400 616 M40-49 182 47 511 St Ives NSW Australia Sydney Striders
626 David MATHESON 06:43:42:100 06:43:14:600 996 M50-59 83 57 512 Pymble NSW Australia  
627 Sudave SINGH 06:43:43:000 06:42:58:000 894 MU20 2 19 513 Strathfield NSW Australia Northside Running Group (NRG)
628 Louis COMMINS 06:44:03:500 06:43:30:500 296 M50-59 84 56 514 Blackalls Park NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
629 Mark DAVIES 06:44:31:200 06:44:21:400 700 M40-49 183 46 515 Wombarra NSW Australia  
630 George HAJOS 06:45:02:600 06:44:33:000 941 M60-69 14 60 516 Pymble NSW Australia  
631 Robyn MEADOWS 06:45:03:500 06:44:30:700 896 F50-59 10 57 115 Brookfield QLD Australia  
632 Gerd HARNISCH 06:45:05:600 06:44:09:600 399 M50-59 85 50 517 L? Rrach BWB Germany FeG sports
633 Wayne TIBBITTS 06:45:16:400 06:44:51:100 248 M40-49 184 49 518 Barden Ridge NSW Australia Billys Bushies
634 Nicholas BENDELI 06:45:18:500 06:44:33:500 730 M50-59 86 53 519 Greenway ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
635 Suncha RAASCHOU 06:45:30:400 06:45:15:400 992 F60-69 1 62 116 Baulkham Hills NSW Australia Hills District Joggers
636 Con PANAGOS 06:45:30:700 06:44:27:100 712 M50-59 87 55 520 Punchbowl NSW Australia  
637 Jan HERRMANN 06:45:43:100 06:45:43:100 162 M40-49 185 42 521 Killara NSW Australia Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
638 Liza WHITFIELD 06:46:26:900 06:45:57:700 678 F30-39 52 39 117 Avoca Beach NSW Australia Terrigal Trotters
639 Bert SLOAN 06:47:16:200 06:46:50:200 991 M60-69 15 67 522 Rockdale NSW Australia Sydney Marathon Clinic
640 Richard MCCORMICK 06:47:17:100 06:46:56:700 299 M30-39 189 38 523 Beaconsfield VIC Australia CoolRunning
641 Neil RICHARDSON 06:47:37:400 06:47:03:500 733 M50-59 88 51 524 Narangba QLD Australia Kallangur Klappers
642 Warren BROADBENT 06:47:38:900 06:47:04:500 606 M50-59 89 57 525 Toronto NSW Australia Westlakes Amateur Athletic Club Inc
643 David CATTO 06:48:27:900 06:47:50:500 820 M20-29 43 22 526 Glenbrook NSW Australia  
644 Timothy SULLIVAN 06:48:34:900 06:48:06:600 710 M30-39 190 34 527 KINGSFORD NSW Australia  
645 Ray WALES 06:48:46:600 06:48:09:800 251 M50-59 90 56 528 Balgownie NSW Australia Kembla Joggers
646 Robert CARDEN 06:48:47:500 06:48:30:800 177 M30-39 191 35 529 Rozelle NSW Australia  
647 Nicole MCLELLAN 06:50:17:400 06:49:43:200 726 F30-39 53 30 118 Waverton NSW Australia Northside Running Group (NRG)
648 Bill BRENNAN 06:50:26:400 06:49:51:400 743 M50-59 91 58 530 Clovelly NSW Australia  
649 Mary ann WEBER 06:50:27:200 06:49:53:200 357 F40-49 37 42 119 Santa Rosa CA United States  
650 Bryan EDWARDS 06:50:34:100 06:50:00:800 804 M30-39 192 37 531 Redfern NSW Australia  
651 Tschung CHANG 06:51:07:200 06:50:23:400 788 M30-39 193 33 532 Queen Victoria Building NSW Australia  
652 John O'RYAN 06:51:17:500 06:50:06:000 756 M60-69 16 60 533 Noosaville QLD Australia Noosa Connection
653 Carl SIMPSON 06:51:22:700 06:50:59:900 206 M50-59 92 51 534 Padstow NSW Australia Western Districts Joggers & Harriers
654 Kerrie O'CONNELL 06:51:24:900 06:50:06:700 972 F40-49 38 46 120 Thurgoona NSW Australia Vogels Vixens
655 Jeff MORUNGA 06:51:39:700 06:50:57:500 276 M40-49 186 46 535 Minchinbury NSW Australia Woodstock Runners
656 Bronwyn WASSELL 06:51:48:500 06:51:32:200 699 F30-39 54 36 121 Petersham NSW Australia Sydney Striders
657 Tina CAMPBELL 06:52:06:000 06:51:43:800 618 F50-59 11 59 122 Lane Cove NSW Australia Sydney Striders
658 Bill THOMPSON 06:52:13:000 06:51:57:400 993 M60-69 17 62 536 Glass House Mountains QLD Australia  
659 Richard WOODHEAD 06:52:27:800 06:52:07:900 647 M40-49 187 45 537 Brookfield QLD Australia Brookfield Runners
660 Ken WEIR 06:52:31:200 06:52:10:200 696 M50-59 93 51 538 Watsons Bay NSW Australia Randwick Botany Harriers
661 Bill TOMICZEK 06:52:41:900 06:52:18:000 676 M50-59 94 43 540 Mount Riverview NSW Australia  
662 Anthony BOUSFIELD 06:52:41:900 06:52:16:000 281 M40-49 188 59 539 St Marys NSW Australia Blue Mountains Joggers
663 John WADDELL 06:53:01:800 06:52:44:700 997 M60-69 18 62 541 Longueville NSW Australia  
664 Gerry QUINN 06:53:14:400 06:52:58:800 682 M40-49 189 46 542 Mona Vale NSW Australia Mona Vale Madness
665 Kathryn GOODE 06:53:16:400 06:53:16:400 922 F20-29 19 26 123 Kenthurst NSW Australia Northside Running Group (NRG)
666 Molly CLIFTON 06:53:46:300 06:53:09:800 717 M20-29 44 27 543 Bronte NSW Australia Castlewood Construction
667 Ken SMITH 06:53:47:100 06:52:33:500 702 M50-59 95 54 544 Chatswood NSW Australia Sydney Striders
668 Christopher JEFFERD 06:54:14:400 06:53:43:500 238 M50-59 96 53 545 Chatswood NSW Australia Northside Running Group (NRG)
669 William ARTHUR 06:54:30:200 06:53:39:400 731 M50-59 97 55 546 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
670 David HENDERSON 06:54:54:900 06:54:37:300 645 M40-49 190 48 547 Springwood NSW Australia Blue Mountains Joggers
671 Philip CLIFTON 06:55:07:600 06:54:55:400 628 M60-69 19 61 548 Bronte NSW Australia Castlewood Construction
672 Keith RUSSELL 06:55:08:600 06:53:44:100 828 M40-49 191 47 549 Toongabbie NSW Australia  
673 Lindsay YOUNG 06:55:33:400 06:54:16:900 665 M50-59 98 51 550 Caringbah NSW Australia Billys Bushies
674 Peter SMITH 06:56:01:800 06:55:42:700 697 M40-49 192 48 551 Eltham VIC Australia  
675 Ewen THOMPSON 06:56:08:700 06:55:42:700 694 M40-49 193 48 552 Theodore ACT Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
676 Malcolm ALLEN 06:56:21:900 06:56:21:900 652 M50-59 99 58 553 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
677 Graham SPOKES 06:56:22:200 06:56:22:200 656 M50-59 100 50 554 Wagga Wagga NSW Australia Wagga Wagga Road Runners
678 Luke WATERS 06:56:53:200 06:55:55:700 958 M30-39 194 33 555 Budgewoi NSW Australia  
679 Beverley ROYES 06:57:07:900 06:56:45:100 821 F30-39 55 36 124 Crows Nest NSW Australia Northside Running Group (NRG)
680 Russell KLUGMAN 06:57:22:400 06:56:11:200 751 M30-39 195 39 556 Mascot NSW Australia  
681 Jules LEVIN 06:57:22:700 06:57:22:700 812 M30-39 196 39 557 Rose Bay NSW Australia Bondi Brats
682 Marc BESSER 06:57:23:300 06:56:13:200 750 M40-49 194 43 558 Dover Heights NSW Australia  
683 Stanley HURWITZ 06:57:26:500 06:56:13:200 754 M30-39 197 36 559 Bondi NSW Australia  
684 Sharon VARLEY 06:57:30:000 06:57:08:400 705 F50-59 12 51 125 Manly Vale NSW Australia Northside Running Group (NRG)
685 Ian HAMILTON 06:57:40:700 06:57:09:300 969 M40-49 195 45 560 Miranda NSW Australia  
686 Leo PAUL 06:57:57:600 06:57:38:300 234 M50-59 101 59 561 Menai NSW Australia Billys Bushies
687 Kevin O'KANE 06:58:04:500 06:57:35:400 649 M50-59 102 53 562 North Turramurra NSW Australia Sydney Striders
688 Nick DRAYTON 06:58:17:100 06:57:49:400 619 M40-49 196 48 563 Lindfield NSW Australia  
689 Stephen LIVESEY 06:58:33:200 06:58:02:400 794 M40-49 197 41 564 Bundeena NSW Australia  
690 John LINDSAY 06:58:41:500 06:58:15:200 698 M50-59 103 57 565 Doncaster East VIC Australia  
691 Dave JOSEPH 06:58:42:200 06:58:31:400 283 M50-59 104 53 566 Wahroonga NSW Australia Yomping At The Bit
692 Clare HOLLAND 06:58:46:500 06:57:47:200 966 F40-49 39 46 126 Wahroonga NSW Australia Sydney Striders
693 David MUNRO 06:58:54:200 06:58:08:700 704 M40-49 198 41 567 Hamilton South NSW Australia  
694 Hamish FITZHARDINGE 06:59:43:300 06:59:43:300 885 M30-39 198 37 568 Newcastle NSW Australia Studio One Newcastle
695 John SINGLETON 06:59:45:900 06:59:45:900 689 M50-59 105 59 569 Manly NSW Australia  
696 Cameron ARNOLD 06:59:55:800 06:55:21:400 625 M30-39 199 30 570 Dulwich Hill NSW Australia Sydney Striders
697 Scott SMALL 07:00:06:300 06:59:13:700 906 M40-49 199 41 571 Wahroonga NSW Australia  
698 Seppo KUUSISTO 07:00:23:900 06:59:25:500 883 M40-49 200 49 572 Lavington NSW Australia  
699 David YOUNG 07:00:29:000 06:59:39:200 739 M40-49 201 45 573 Nathan QLD Australia In Training
700 Pamela CARTER 07:00:34:000 07:00:09:900 720 F50-59 13 51 127 Northbridge NSW Australia Northside Running Group (NRG)
701 Doug CHAPMAN 07:01:47:300 07:00:43:100 711 M50-59 106 58 574 Caringbah NSW Australia Billys Bushies
702 Julie GARLAND MCLELLAN 07:04:27:100 07:04:27:100 891 F40-49 40 44 128 Killara NSW Australia Northside Running Group (NRG)
703 Michael HIRNER 07:05:09:200 07:05:09:200 326 M40-49 202 40 575 Rose Bay NSW Australia  
704 Frederique MCCARTNEY 07:10:43:600 07:10:12:700 931 F40-49 41 43 129 Neutral Bay NSW Australia Northside Running Group (NRG)
705 Michael BAILEY 07:10:46:700 07:10:33:400 986 M60-69 20 62 576 Five Dock NSW Australia Sydney Striders
706 Manfred FIEDLER 07:13:49:100 07:13:30:500 713 M70-79 4 70 577 Pennant Hills NSW Australia Sydney Striders
707 Ken HOLMES 07:14:29:500 07:13:40:300 954 M40-49 203 48 578 Frenchs Forest NSW Australia  
708 Angus MITCHELL 07:16:01:800 07:16:01:800 953 M30-39 200 36 579 Avoca Beach NSW Australia Navy Ultramarathon Club
709 John SNEDDON 07:17:28:300 07:16:45:100 607 M50-59 107 55 580 Oakville NSW Australia Sydney Striders
710 Bob GREENWOOD 07:17:28:600 07:17:05:700 737 M60-69 21 62 581 Adamstown NSW Australia  
711 Karon MAYTOM 07:17:36:700 07:16:29:000 900 F40-49 42 46 130 Forster NSW Australia Women Who Will
712 Mark SPARSHOTT 07:17:40:300 07:13:04:600 604 M40-49 204 40 582 Brisbane QLD Australia Brisbane River City Runners
713 Ross KNOWLES 07:22:29:000 07:21:43:100 301 M40-49 205 49 583 St Ives NSW Australia  
714 Ian SINGER 07:26:26:800 07:26:05:200 729 M40-49 206 48 584 St Ives NSW Australia Sydney Striders
715 Dennis BEDFORD 07:26:27:500 07:21:54:000 638 M60-69 22 60 585 St Kilda East VIC Australia Campbelltown Joggers
716 Roger RIGBY 07:26:32:100 07:26:15:200 980 M60-69 23 63 586 Wahroonga NSW Australia Sydney Striders
717 Keith MAYHEW 07:39:29:700 07:39:15:900 990 M60-69 24 62 587 Beecroft NSW Australia Girraween Athletic Club
718 Alice SCOTT-LAROCCA 08:05:03:900 08:04:52:300 386 F60-69 2 60 131 Wamboin NSW Australia CoolACTrunners (Gramps Army)
719 David LAU DNF   385 M30-39       Armadale VIC Australia  
720 Richard BAILEY DNF   653 M50-59       Bella Vista NSW Australia  
721 David KING DNF   152 M50-59       Jilliby NSW Australia  
722 Robert MULLEY DNF   378 M20-29       Lilyfield NSW Australia  
723 Mel HENRY DNF   675 M40-49       Westlake QLD Australia  
724 David LILLEY DNF   984 M60-69       Pelaw Main NSW Australia  
725 Geoff WILLIS DNF   882 M40-49       New Lambton NSW Australia  
726 Bob HOOKE DNF   219 M50-59       Cambridge Park NSW Australia  
727 Morgan CLIFTON DNF   732 M30-39       Bronte NSW Australia  
728 Claire HEFFERNAN DNF   274 F40-49       Engadine NSW Australia  
729 Wayne HEFFERNAN DNF   273 M50-59       Engadine NSW Australia  
730 Carol TAYLOR DNF   722 F50-59       Riverview NSW Australia  
731 Paul MANLEY DNF   718 M30-39       Oatley NSW Australia  
732 Jonny TAITZ DNF   962 M30-39       Rose Bay NSW Australia  
733 Colin COLQUHOUN DNF   915 M50-59       Randwick NSW Australia  
734 David BRAY DNF   291 M30-39       North Ryde NSW Australia  
735 Kylie HENRY DNF   886 F30-39       Newcastle NSW Australia  
736 Heather PETERS DNF   690 F50-59       North Turramurra NSW Australia  
737 Kevin WILD DNF   723 M50-59       Illawong NSW Australia  
738 Sharon WORTH DNF   956 F40-49       North Sydney NSW Australia  
739 Esther HUFFMAN DNF   396 F30-39       Birmingham AL United States  
740 Herb WILLEMS DNF   215 M50-59       Baulkham Hills NSW Australia  
741 Maggie HART DNF   994 F60-69       Cammeray NSW Australia  
742 Shane SIMPSON DNF   174 M30-39       Glenbrook NSW Australia  
743 Rowan VICKERS DNF   220 M40-49       Caringbah NSW Australia  
744 Brian HODGSON DNF   262 M60-69       Maroubra Junction NSW Australia  
745 Clive VOGEL DNF   740 M50-59       Albury NSW Australia  
746 Phillip HEALEY DNF   664 M40-49       South Morang VIC Australia  
747 Debra MARTIN DNF   929 F40-49       Cronulla NSW Australia  
748 Francesca BOORER DNF   967 F20-29       Randwick NSW Australia  
749 Naomi FRANK DNF   361 F30-39       Bellevue Hill NSW Australia  
750 Ian MACARTHUR DNF   927 M50-59       Artarmon NSW Australia  
751 Dimitrios TSIRONIS DNF   792 M30-39       Richmond VIC Australia  
752 Gavin BOOTH DNF   877 M30-39       Orange NSW Australia  
753 Sue JEFFREY DNF   814 F50-59       Sydney NSW Australia  
754 Graham BRAY DNF   716 M50-59       Sutherland NSW Australia  
755 Peter SHAW DNF   636 M50-59       Balgowlah NSW Australia  
756 Stephany HOWARD DNF   666 F30-39       Mt Gravatt QLD Australia  
757 Carol BAIRD DNF   67 F50-59       Fisher ACT Australia  
758 Peter STONE DNS   377 M40-49       North Sydney NSW Australia  
759 David MONRO DNS   405 M40-49       Hamilton Sth NSW Australia  
760 Luke LITTLER DNS   600 M30-39       Bondi NSW Australia  
761 Mark STURMAN DNS   615 M50-59       Wellington NSW Australia  
762 Keith KNOX DNS   632 M50-59       Penshurst NSW Australia  
763 Mark DUCKWORTH DNS   635 M40-49       Manly NSW Australia  
764 Mary STRINGER DNS   643 F40-49       Randwick NSW Australia  
765 David NOVOTNY DNS   261 M40-49       Chatswood West NSW Australia  
766 Karl AYREY DNS   319 M30-39       Newport NSW Australia  
767 Ron STEEL DNS   320 M40-49       Mackay QLD Australia  
768 Jennifer VESEY DNS   349 F20-29       Seattle WA United States  
769 Monica MCKEE DNS   358 F30-39       Glendale CA United States  
770 Jill REICH DNS   145 F40-49       Paddington NSW Australia  
771 Daniel BUTCHER DNS   172 M20-29       Wooloomooloo NSW Australia  
772 Robin CAMERON DNS   227 F40-49       Wahroonga NSW Australia  
773 Darren BENSON DNS   9 M30-39       Newtown NSW Australia  
774 Richard SEWELL DNS   76 M30-39       Cundletown NSW Australia  
775 Simon KRANTZCKE DNS   104 M30-39       Evatt ACT Australia  
776 Simon ANGUS DNS   111 M20-29       Maroubra NSW Australia  
777 Paul COULL DNS   118 M40-49       Heathcote NSW Australia  
778 Ben GAVAN DNS   725 M30-39       Winston Hills NSW Australia  
779 John MCLEISH DNS   734 M50-59       Vaucluse NSW Australia  
780 Stuart HARRISON DNS   735 M30-39       Coogee NSW Australia  
781 Michael HARDEN DNS   736 M40-49       Coogee NSW Australia  
782 Glenn BRIGDEN DNS   766 M20-29       Penrith NSW Australia  
783 Stephen PROBERT DNS   784 M40-49       Cronulla NSW Australia  
784 Ian MORGAN DNS   977 M60-69       St Clair NSW Australia  
785 Tony CROSBY DNS   981 M60-69       Mosman NSW Australia  
786 Anthony BELL DNS   838 M40-49       Lindfield NSW Australia  
787 Geoffrey LUCAS DNS   851 M40-49       Cremorne NSW Australia  
788 Bradley MALCOLM DNS   852 M40-49       Mona Vale NSW Australia  
789 Dean ISRAEL DNS   857 M20-29       Lane Cove NSW Australia  
790 Barry HIGGINBOTTOM DNS   876 M40-49       Belmont South NSW Australia  
791 Peter YOUNG DNS   884 M30-39       Weston ACT Australia  
792 Vic COX DNS   890 M30-39       Paddington NSW Australia  
793 Louise DAVIES DNS   898 F20-29       Coogee NSW Australia  
794 Belinda LOCKWOOD DNS   904 F40-49       Little Bay NSW Australia  
795 Judi BARTON DNS   909 F20-29       Weston ACT Australia  
796 Graham PEARSON DNS   913 M40-49       Lane Cove NSW Australia  
797 Robert DEMIREL DNS   918 M40-49       Sydney NSW Australia  
798 Don MCINTYRE DNS   934 M50-59       Wagga Wagga NSW Australia  

DNF= Did Not Finish
DNS= Did Not Start