Age & Gender Adjusted Results - 12th March 2005

See note on what Age & Gender Adjusted Results are.

AGA
Pos
Overall
Pos
Firstname Lastname WAVA
Points
Time RaceNumber Sex Age
on day
Club
1 5 Trevor Jacobs 968 3:37:49.3 3 53 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
2 8 Emma Murray 919 3:44:04.8 97 27 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
3 7 Richard Were 912 3:43:56.4 5 49 M Auckland YMCA
4 3 Don Wallace 911 3:34:26.4 72 43 M Ashgrove Rangers AC
5 1 Daniel Green 903 3:28:40.8 79 30 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
6 2 Chris Truscott 882 3:33:37.4 81 30 M Sydney Striders
7 4 Jonathan Blake 877 3:36:22.3 2 39 M Illawong Athletics
8 6 Andrew Hill 844 3:43:19.1 4 25 M  
9 9 Richard Roberts 829 3:47:13.0 84 37 M Asics Wests
10 17 Greg Love 828 4:08:44.9 73 50 M Central Coast Hash House Harriers
11 21 Suzanne Kelly 820 4:15:00.5 91 39 F Sydney Striders
12 14 Martin Fryer 801 4:03:52.6 10 43 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
13 128 Carol Baird 798 5:01:33.6 222 55 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
14 11 Tim Sawkins 797 3:59:47.0 23 40 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
15 110 Liz Short 796 4:56:30.4 42 53 F Billys Bushies
16 10 Andrew Lee 795 3:56:56.3 13 35 M  
17 31 Jo Petersen 794 4:23:39.3 46 52 M  
18 23 Ian Wright 793 4:19:37.8 29 50 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
19 35 Alan Watson 788 4:25:38.0 28 52 M Billys Bushies
20 12 Clarke McClymont 784 4:00:16.3 88 30 M  
21 67 Teresa Rider 784 4:42:34.8 51 46 F Bondi Brats
22 28 Dearne Fulcher 783 4:23:07.3 767 35 F Blue Mountains Joggers
23 13 Scott Armstrong 773 4:03:36.9 82 35 M  
24 63 Bruce Renwick 769 4:41:26.8 337 56 M Terrigal Trotters
25 54 David Byrnes 769 4:36:44.4 205 54 M Terrigal Trotters
26 47 Dawn Tiller 767 4:32:34.4 22 39 F Sydney Striders
27 15 Tony Fattorini 766 4:06:05.0 67 30 M Sydney Striders
28 16 Chris Graham 763 4:07:04.2 9 32 M Sydney Striders
29 19 David Martin 758 4:10:14.5 86 39 M Sydney Striders
30 18 Richard Green 756 4:09:13.3 19 29 M Sydney Striders
31 38 Randy Brophy 746 4:27:31.3 12 46 M Northside Running Group (NRG)
32 20 Brett Nixon 742 4:13:54.1 14 33 M  
33 150 Brian Pepper 741 5:11:31.3 951 63 M Billys Bushies
34 30 Andrew Taylor 741 4:23:25.5 21 43 M Sydney Striders
35 22 Dennis Fitzgerald 739 4:15:01.0 83 35 M Billys Bushies
36 58 Julie Quinn 737 4:39:18.4 55 32 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
37 216 Chery Horne 737 5:29:38.5 160 56 F  
38 151 Max Bogenhuber 734 5:11:33.6 950 62 M Billys Bushies
39 108 Elizabeth Edmonds 730 4:55:57.3 342 43 F Sydney Striders
40 68 Carina Killick 728 4:42:54.3 56 36 F  
41 34 David Turner 725 4:25:31.4 8 41 M  
42 39 Martin Dowson 724 4:27:51.8 44 42 M Sydney Striders
43 109 Bianca Van Woesik 723 4:56:16.9 53 42 F Steam Sports
44 24 Luke Littler 722 4:20:47.7 806 35 M Bondi Brats
45 173 Patricia Keating 722 5:17:40.9 206 50 F Billys Bushies
46 25 Martin Lefmann 720 4:21:32.1 704 31 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
47 26 Paul Arthur 720 4:21:36.9 1 37 M CoolRunning
48 27 David Osmond 717 4:22:50.2 95 30 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
49 29 Vince Craig 716 4:23:19.5 85 38 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
50 36 Peter Scott 713 4:25:56.5 69 39 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
51 235 Kay Pendlebury 713 5:33:53.6 326 54 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
52 32 Peter Truscott 713 4:24:11.5 68 35 M Sydney Striders
53 33 Stuart Webster 713 4:24:14.0 35 36 M Steam Sports
54 65 Boris KamcHatka 712 4:42:20.3 63 47 M Albury Road Runners
55 84 Vivienne Chuter 710 4:50:14.4 50 27 F  
56 43 Kelvin Marshall 709 4:29:27.3 27 40 M Sydney Striders
57 49 Peter Cremen 709 4:33:26.3 796 42 M Sydney Striders
58 45 Peter Goldsmith 707 4:32:13.6 36 41 M  
59 37 Michael Pickford 706 4:26:58.2 297 28 M Campbelltown Joggers
60 50 Chris Richards 703 4:33:36.5 66 41 M Kembla Joggers
61 179 David Hooper 703 5:19:10.7 296 60 M  
62 40 Glenn Horrocks 702 4:28:20.7 344 31 M  
63 41 Mark Tucker 702 4:28:23.0 26 32 M Tri Down Under
64 42 Shaun Atchison 702 4:28:32.6 87 36 M Sydney Striders
65 71 Greg Coy 699 4:45:28.2 117 46 M Sydney Striders
66 77 Tony Byrne 696 4:46:56.2 49 46 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
67 56 Luis Vazquez-Recio 695 4:39:04.9 31 42 M Sydney Marathon Clinic
68 111 Lynda McKenzie-Hicks 694 4:56:38.2 76 37 F Billys Bushies
69 44 David Hosking 694 4:31:38.0 16 37 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
70 55 Manfred Wolscher 692 4:38:02.3 38 41 M  
71 162 Susan Morgan 692 5:14:50.7 164 44 F Northside Running Group (NRG)
72 135 Marie Doke 692 5:04:41.9 58 40 F  
73 46 Brett Worley 692 4:32:22.5 357 28 M  
74 87 Stephen Jackson 692 4:50:51.1 64 47 M Sydney Striders
75 137 Alan Heap 691 5:05:08.3 199 53 M  
76 117 Symeko Jochinke 691 4:58:00.9 311 30 F  
77 176 James Cryer 691 5:18:49.1 104 58 M Sydney Striders
78 48 Jaap Bakker 691 4:32:50.1 303 33 M Sydney Striders
79 89 John Glen 690 4:51:24.0 217 47 M Blue Mountains Joggers
80 51 Jordan Lefmann 686 4:34:29.6 45 24 M  
81 122 Rebecca Waugh 686 5:00:08.7 811 32 F  
82 52 Leigh Chapman 685 4:34:53.5 99 24 M  
83 82 Andrew Meenahan 685 4:49:24.5 611 45 M Bathurst Runners
84 72 Rolf Kuelsen 684 4:45:31.0 43 43 M Billys Bushies
85 59 Colin Francis 683 4:39:49.3 299 40 M WA Marathon Club
86 53 David Vlotman 683 4:35:55.4 20 36 M North Sydney Bears
87 86 Peter Lally 681 4:50:49.2 365 45 M Mackay Road Runners
88 88 Glenn Dewhurst 681 4:51:00.9 136 45 M Billys Bushies
89 204 Ian Green 680 5:26:59.1 183 59 M Western Districts Joggers & Harriers
90 102 Owen Barnett 677 4:55:01.1 126 46 M Billys Bushies
91 107 Peter Goonpan 675 4:55:43.5 47 46 M Billys Bushies
92 57 Jason Tucker 675 4:39:06.3 130 34 M Tri Down Under
93 321 Helen Stanger 675 5:53:05.7 61 54 F Billys Bushies
94 349 Keith Morgan 674 5:57:32.5 145 67 M Brisbane River City Runners
95 60 Josh Street 673 4:39:58.8 100 33 M  
96 61 Grant Dewar 673 4:40:01.2 370 32 M  
97 133 Warren Meng 673 5:03:37.2 368 49 M Mackay Road Runners
98 165 Alex Hove 673 5:16:14.0 157 54 M  
99 62 Richard Smith 671 4:40:42.5 109 36 M Australain Mountain Running Assoc
100 106 David Gayford 670 4:55:38.3 115 45 M Sydney Striders
101 96 David Cannings 669 4:53:54.4 25 44 M Berowra Bush Runners
102 184 Edward West 669 5:20:41.1 608 55 M Berowra Bush Runners
103 64 Jamin Forbes 668 4:42:12.2 295 34 M Wagga Wagga Road Runners
104 144 John Palmer 667 5:08:26.1 371 50 M Sydney Striders
105 66 Keith Passmore 667 4:42:24.0 48 36 M Northside Running Group (NRG)
106 261 Brian Owles 667 5:39:34.2 851 61 M Northside Running Group (NRG)
107 167 Ron Schwebel 667 5:16:20.6 372 53 M Sydney Striders
108 70 Barney Graham 667 4:44:33.7 793 39 M  
109 120 Geoff Stalker 666 4:59:46.6 74 46 M Kembla Joggers
110 121 Peter Kingston 666 4:59:54.8 705 46 M Sydney Striders
111 171 Peter Ferris 665 5:17:22.9 112 53 M Billys Bushies
112 123 Wayne Gregory 664 5:00:38.2 314 46 M Sydney Striders
113 174 Peter Malinowski 664 5:17:43.7 604 53 M Watagan Warriors
114 225 Peter Strachan 664 5:31:50.2 128 58 M Hills District Joggers
115 69 Matthew Williams 663 4:44:08.0 102 32 M  
116 246 Les Bryce 661 5:36:00.5 180 59 M Turramurra Trotters
117 130 Stephen Bruggeman 661 5:01:50.8 169 46 M Northside Running Group (NRG)
118 103 Roger Casey 661 4:55:21.6 369 43 M Sydney Striders
119 94 Paul Veldkamp 661 4:53:17.1 757 42 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
120 104 John Leggett 661 4:55:23.8 132 43 M Brookfield Runners
121 81 Andrew Lennox 661 4:49:11.3 785 40 M Sydney Striders
122 73 Ian Roberts 660 4:45:33.8 122 38 M South Australian Road Runners
123 161 Keith Collin 659 5:14:42.1 123 51 M Wagga Wagga Road Runners
124 169 Danielle Langsworth 659 5:17:15.5 309 39 F Sydney Striders
125 126 John Robins 658 5:01:02.2 143 45 M  
126 74 William Proctor 658 4:46:19.1 37 38 M  
127 74 Nikolay Nikolaev 658 4:46:19.1 144 32 M  
128 157 Jodie Bowman 657 5:13:22.3 305 35 F Cronulla Tri Club
129 76 Paul Gillan 657 4:46:38.8 300 33 M Billys Bushies
130 188 Graeme Kelly 656 5:21:25.0 134 53 M Panthers Triathlon Club
131 131 David Jenkins 655 5:02:21.1 338 45 M Bondi Brats
132 78 Paul Carmody 655 4:47:47.1 32 24 M  
133 206 Teresa Burgess 654 5:27:27.7 195 42 F Griffith Feral Tri-Ards
134 79 Gavin Dober 654 4:48:13.1 815 30 M  
135 80 David Ferris 653 4:48:18.7 101 23 M Billys Bushies
136 132 Michael Corlis 653 5:03:30.6 18 45 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
137 185 Bob Smith 652 5:20:41.4 603 52 M Berowra Bush Runners
138 164 Freya Scollay 652 5:15:43.4 96 34 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
139 91 Robert Gorman 651 4:51:34.6 93 39 M Steam Sports
140 140 Mohammed Alkhub 650 5:07:00.0 227 46 M Sydney Striders
141 83 Adrian Jeffkins 650 4:50:06.2 39 38 M CoolRunning
142 85 Charlie Lawrence 648 4:50:31.2 298 36 M  
143 112 Malcolm Bradley 648 4:56:49.9 373 41 M  
144 198 Barry Rutter 648 5:25:32.5 114 53 M Sydney Striders
145 175 Cathy Gorman-Brown 647 5:18:11.4 835 34 F  
146 305 Mary Stringer 647 5:48:23.4 264 48 F Sydney Striders
147 129 Tony Gasparre 647 5:01:44.8 173 43 M  
148 90 Sean Greenhill 646 4:51:25.1 108 26 M Sydney Striders
149 92 Philip Murphy 645 4:52:02.9 131 36 M Sydney Striders
150 93 John Bugg 645 4:52:09.9 819 35 M Sydney Striders
151 219 Malcolm Satchell 644 5:30:06.4 336 54 M Sydney Striders
152 181 Fleur Grose 644 5:19:50.1 216 31 F  
153 182 Sarah Antill 644 5:19:59.7 24 33 F Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
154 101 Paul Ng 643 4:54:59.8 105 39 M Billys Bushies
155 380 Pat Hughes 643 6:06:25.6 675 65 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
156 342 Anne Kidman 643 5:56:50.1 60 50 F Alice Springs Running & Walking Club
157 345 Maureen Wilson 642 5:57:18.0 617 50 F  
158 95 William Higham 642 4:53:22.5 301 34 M Mackay Road Runners
159 213 Charles Low 641 5:28:53.5 714 53 M  
160 186 Colin Weekes 641 5:21:08.7 137 50 M Bondi Brats
161 189 Joanne Chapman 641 5:21:29.4 844 29 F Yarra Tri Club
162 141 Bill Flanagan 641 5:07:04.3 89 44 M Sydney Striders
163 97 Daniel Toole 640 4:54:29.1 120 29 M Billys Bushies
164 98 Peter Thomas 640 4:54:30.3 725 29 M Turramurra Trotters
165 99 Dom Hay 640 4:54:34.7 353 34 M  
166 147 Stephen Bodnar 639 5:09:52.7 201 45 M Sydney Striders
167 125 Chris Thompson 639 5:01:00.7 41 41 M Northside Running Group (NRG)
168 100 Mark Cutcliffe 639 4:54:54.2 600 38 M Billys Bushies
169 193 Lucy Johnstone 639 5:22:32.2 850 29 F  
170 105 Andrew Wolstencroft 637 4:55:34.9 848 31 M  
171 149 Ian Sargent 636 5:11:23.8 759 45 M Sydney Marathon Clinic
172 280 Bob Martin 636 5:43:08.7 360 57 M Wells City Harriers
173 168 Mike Morrissey 634 5:17:06.9 313 47 M Turramurra Trotters
174 114 Steve Farrar 634 4:57:13.9 148 38 M Brookfield Runners
175 113 Simon Angus 634 4:57:11.2 107 25 M  
176 115 Chris McTaggart 633 4:57:48.5 307 28 M  
177 116 Abel Carreira 633 4:57:50.7 800 36 M  
178 200 Vicki Godfrey 632 5:25:42.0 316 28 F  
179 357 Lynette Arnel 631 6:00:29.1 719 49 F  
180 118 Patrick Mickan 629 4:59:21.6 62 25 M  
181 119 Dan Beach 629 4:59:35.6 694 27 M  
182 124 John Healy 626 5:00:52.3 322 35 M  
183 432 Karen Koppenol 626 6:20:26.0 284 54 F Brisbane River City Runners
184 273 Ray Wales 626 5:42:35.1 613 55 M Kembla Joggers
185 264 Charlie Glapiak 625 5:40:02.6 238 54 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
186 127 Andrew O'Neill 625 5:01:14.8 821 33 M  
187 281 Mario Larocca 624 5:43:42.1 225 55 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
188 139 Peter Honeysett 624 5:06:21.3 363 40 M  
189 297 David King 622 5:47:38.8 153 56 M Sydney Striders
190 136 John Collie 622 5:05:03.3 601 39 M Billys Bushies
191 422 John Spinney 621 6:19:30.2 262 65 M Blue Mountains Joggers
192 331 Garry Wise 620 5:55:08.5 870 58 M  
193 170 Alan Bradley 620 5:17:20.9 159 44 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
194 196 Leif Erik Nielsen 620 5:24:34.9 335 47 M Glostrup IC
195 134 Matt Robinson 619 5:04:33.0 75 31 M Billys Bushies
196 313 John Sellars 618 5:50:08.7 168 56 M Kallangur Klappers
197 187 Jonathan Bird 617 5:21:10.6 207 45 M Northside Running Group (NRG)
198 138 Daniel Mellish 617 5:05:31.9 866 26 M Northside Running Group (NRG)
199 178 Phillip Laing 616 5:19:06.8 233 44 M South Australian Road Runners
200 215 Paul Coull 616 5:29:06.1 110 48 M Billys Bushies
201 275 Phil Clarke 616 5:42:40.3 252 53 M Billys Bushies
202 252 Steve Appleby 616 5:37:07.5 30 51 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
203 346 Carmel Kahlefeldt 615 5:57:21.1 341 45 F Wagga Wagga Road Runners
204 374 Philip Clifton 615 6:04:56.6 221 60 M Cedo's Diggers Bondi
205 220 Adrian Spragg 614 5:30:12.5 606 48 M Sydney Striders
206 142 Kipling Walker 613 5:07:23.7 187 36 M Bondi Brats
207 143 Michael Morson 612 5:07:41.8 158 30 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
208 148 Barry Casey 612 5:10:04.2 361 39 M  
209 250 Jacqueline King 611 5:37:01.6 302 33 F Terrigal Trotters
210 145 Simon Riordan 611 5:08:31.6 191 35 M Sydney Striders
211 263 Johanean Tebbutt 610 5:39:55.5 181 38 F  
212 490 Anne Grundy 610 6:38:03.9 376 56 F  
213 146 Feargal Hoey 610 5:08:47.6 70 32 M  
214 254 Craig Goodall 610 5:37:41.0 726 50 M Billys Bushies
215 256 Elouise Peach 610 5:37:54.0 59 31 F Billys Bushies
216 314 Graeme Hill 607 5:50:17.7 197 54 M  
217 262 Tonia Lance 606 5:39:36.0 196 28 F Westlakes Amateur Athletic Club Inc
218 369 Ross Yates 606 6:03:17.3 250 58 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
219 226 Craig Plumb 606 5:32:08.0 794 47 M Sydney Striders
220 266 Emma Pringle 606 5:40:07.6 769 29 F Northside Running Group (NRG)
221 217 Philip Hugill 605 5:29:42.7 57 46 M Sydney Striders
222 205 John Tokoli 605 5:27:25.3 182 45 M  
223 355 Susan Griffith 605 5:59:58.5 294 44 F Northside Running Group (NRG)
224 152 Peter Fahey 604 5:11:40.2 356 28 M  
225 153 Shane Simpson 603 5:12:19.6 230 32 M  
226 154 Brett Kemble 603 5:12:21.3 215 31 M  
227 155 Daniel Gorman 602 5:12:49.7 778 22 M  
228 340 Louis Commins 602 5:56:27.0 674 55 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
229 156 Jonathan Scott 602 5:13:08.2 804 26 M  
230 192 Alan McLennan 601 5:22:18.0 825 42 M  
231 287 Werner Forster 601 5:45:04.2 232 51 M Blue Mountains Joggers
232 379 Robin Cameron 601 6:05:41.4 194 45 F Sydney Striders
233 476 Barb Byrnes 600 6:33:00.4 791 53 F Terrigal Trotters
234 158 Hayden Wittig 600 5:13:54.2 776 31 M  
235 199 Chris Tait 600 5:25:40.3 170 43 M  
236 159 Colin Scott 599 5:14:25.3 790 35 M  
237 231 Dom Isberg 599 5:33:16.4 259 46 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
238 258 Wayne Tibbitts 599 5:38:29.0 243 48 M Billys Bushies
239 160 Damain Staunton 599 5:14:37.9 147 35 M Billys Bushies
240 259 Nigel Smith 598 5:38:42.6 174 48 M  
241 439 Deirdre Duncan 598 6:23:29.2 258 50 F Westlakes Amateur Athletic Club Inc
242 333 James Moody 598 5:55:37.3 271 54 M Sydney Striders
243 354 Michael Thorley 598 5:58:38.9 809 55 M  
244 163 Andrew Crowther 598 5:15:09.5 321 33 M  
245 322 Roger Bowen 597 5:53:10.1 218 53 M Blue Mountains Joggers
246 237 Peter Barnes 597 5:34:25.9 121 46 M  
247 288 Tanya Baluk 597 5:45:08.4 780 37 F Northside Running Group (NRG)
248 365 Trish Ruhen 596 6:02:10.6 750 43 F Billys Bushies
249 408 Maria Wood 596 6:14:45.3 837 47 F  
250 326 Vicky Murray 596 5:53:38.8 274 40 F  
251 267 Chris Grady 596 5:40:11.5 277 48 M  
252 316 Richard Florczak 596 5:51:15.3 234 52 M  
253 166 Malcolm Gamble 596 5:16:20.1 609 37 M CoolRunning
254 359 Richard Bilewicz 595 6:00:36.0 163 55 M Bondi Brats
255 382 Jane Trumper 594 6:06:32.7 615 44 F  
256 172 Robert Ware 593 5:17:34.9 40 32 M Brisbane River City Runners
257 300 Janelle White 592 5:47:53.1 696 37 F  
258 301 Natalie Lay 592 5:48:01.6 700 33 F Northside Running Group (NRG)
259 302 Karen Wolscher 592 5:48:03.0 166 32 F  
260 387 Roz Warne 591 6:08:27.0 868 44 F Sydney Striders
261 399 Don MacIntyre 591 6:12:40.5 638 58 M Wagga Wagga Road Runners
262 177 Eugene Duff 591 5:18:52.7 331 28 M  
263 401 Leo Paul 591 6:12:55.9 293 58 M Billys Bushies
264 307 Amanda Underwood 590 5:48:59.7 176 28 F Sydney Striders
265 311 Megan Thomas 590 5:49:05.0 738 32 F Northside Running Group (NRG)
266 327 Liz Cyarto 590 5:54:26.6 375 39 F  
267 282 Terry Smith 590 5:43:46.7 795 48 M Billys Bushies
268 180 Grant Deitch 590 5:19:33.5 798 36 M Kembla Joggers
269 214 Phillip Jones 589 5:29:03.6 826 42 M Sydney Striders
270 203 Glenn Lockwood 589 5:26:48.5 712 41 M Sydney Striders
271 183 Craig Brown 588 5:20:25.9 71 34 M Sydney Striders
272 218 Tim Wilkinson 588 5:29:48.3 358 42 M  
273 375 Denis Sharrock 587 6:05:08.0 248 55 M Campbelltown Joggers
274 442 Jennifer Kiss 587 6:23:59.5 279 48 F  
275 278 Greg McCann 587 5:42:52.0 149 47 M Berowra Bush Runners
276 242 Alex Ozkan 587 5:35:19.6 740 44 M  
277 409 Marie-Claire Kurt 586 6:14:46.3 649 45 F Kembla Joggers
278 190 Philip Barrett 586 5:21:30.5 707 35 M Yarra Tri Club
279 191 Damian Underwood 586 5:21:30.9 764 29 M  
280 222 Glenn Hooker 584 5:31:42.9 816 42 M  
281 385 Swami Gyanprayag 584 6:07:09.4 792 55 M  
282 194 Matthew Riordan 584 5:22:38.6 192 33 M  
283 197 Tony Grainger 583 5:25:22.3 198 39 M Sydney Striders
284 195 Jaco Boshoff 583 5:23:22.6 367 36 M  
285 377 Michael Daly 582 6:05:20.3 789 54 M  
286 367 Alex Nagy 581 6:03:04.8 266 53 M Corona Drinking Club
287 248 Graham Wye 581 5:36:10.7 151 43 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
288 249 Erik Dupont 580 5:36:28.0 831 43 M  
289 295 Lutz Langner 580 5:46:57.3 709 47 M FeG Sports
290 230 Jan Herrmann 579 5:32:36.8 139 41 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
291 271 David Drew 578 5:42:30.1 805 45 M  
292 201 Ryan Carr 578 5:25:42.4 304 33 M  
293 202 John Korowajczyk 578 5:25:48.4 688 33 M  
294 279 Brett Golledge 578 5:42:52.9 743 45 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
295 268 Gary McCartney 577 5:40:38.7 251 44 M Northside Running Group (NRG)
296 247 Tim Turner 577 5:36:02.8 152 42 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
297 344 Angela Johnson 577 5:57:07.4 261 27 F Westlakes Amateur Athletic Club Inc
298 292 Victor Gomes 576 5:46:23.9 832 46 M Fraser Park Athletics
299 310 David Henderson 576 5:49:04.5 854 47 M Blue Mountains Joggers
300 411 Tracy Collett 576 6:15:11.6 637 43 F Kembla Joggers
301 351 Maria Di Marco 575 5:58:03.4 864 27 F Sydney Striders
302 285 Antonio Toscano 575 5:44:33.8 249 45 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
303 207 Cameron Gentle 575 5:27:39.6 668 30 M  
304 208 Garry Wilson 575 5:27:43.0 165 37 M  
305 238 Hernan Saez 575 5:34:48.0 129 41 M Western Districts Joggers & Harriers
306 499 Pamela Carter 574 6:39:38.1 746 50 F Northside Running Group (NRG)
307 298 Wayne Donges 574 5:47:44.5 364 46 M Blue Mountains Joggers
308 209 Guy Roberts 574 5:28:14.8 228 37 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
309 255 John Mitchell 574 5:37:47.4 626 42 M Northside Running Group (NRG)
310 210 Kevin Dyson 574 5:28:23.8 607 37 M  
311 211 Jason Elias 574 5:28:24.4 766 35 M  
312 212 Steven Chichester 574 5:28:25.5 810 36 M  
313 494 Hugh Crawley 574 6:38:45.3 244 62 M ACT Veterans Athletic Club
314 232 Wayne Murray 573 5:33:20.3 273 40 M  
315 555 Allan Wareham 573 6:55:59.7 955 66 M Sydney Striders
316 386 Margaret Cameron 572 6:08:18.9 660 40 F Sydney Striders
317 308 Stephen Lindsay 572 5:49:01.0 736 46 M  
318 223 David Baldwin 572 5:31:48.1 119 39 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
319 236 Peter Holz 572 5:34:19.1 242 40 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
320 227 Mark Sparshott 571 5:32:13.8 103 39 M Brisbane River City Runners
321 537 Lorraine Spanton 571 6:53:10.5 858 53 F Sydney Striders
322 419 Janet Moore 571 6:18:19.5 845 43 F Terrigal Trotters
323 330 Richard Quinn 571 5:55:06.1 171 48 M  
324 241 Patrick Hodgens 570 5:35:19.1 155 40 M Sydney Striders
325 221 Patrick Gibbons 570 5:30:39.2 781 37 M  
326 426 Peter Shaw 570 6:19:44.5 346 56 M  
327 276 Brian Smith 570 5:42:47.1 124 43 M Bathurst Runners
328 290 Sebastian Warmerdam 568 5:46:19.6 716 44 M Sydney Striders
329 224 Philip Whitten 568 5:31:48.1 857 30 M  
330 309 Stuart Wilson 568 5:49:02.1 253 45 M  
331 455 Deborah Laidlaw 567 6:27:13.4 179 45 F Northside Running Group (NRG)
332 260 Jeremy Culver 567 5:39:18.6 315 41 M  
333 227 Matthew Kinchington 567 5:32:13.8 620 33 M  
334 229 Gwilym Funnell 567 5:32:17.3 172 33 M Yomping At The Bit
335 448 Otmar Raus 566 6:25:35.8 859 57 M Victorian Road Runners
336 352 Glen Ebzery 566 5:58:06.2 193 48 M  
337 274 David Austin 566 5:42:36.6 190 42 M  
338 332 Jim Carter 566 5:55:34.5 853 47 M Northside Running Group (NRG)
339 315 Mark Langsworth 565 5:50:24.2 329 45 M Sydney Striders
340 495 Nerise East 565 6:38:46.9 287 48 F  
341 233 Paul Scullion 565 5:33:21.9 211 36 M  
342 373 Elizabeth Ong 565 6:04:34.7 213 32 F Glenhuntley Athletics Club
343 303 Rowan Vickers 565 5:48:10.5 188 44 M  
344 234 Alex Reade 564 5:33:44.9 619 33 M  
345 441 John Lindsay 564 6:23:36.7 643 56 M  
346 376 Brian Murphy 563 6:05:19.7 802 50 M  
347 283 Peter Blackshaw 563 5:44:05.4 224 42 M  
348 348 Anthony Hayes 563 5:57:28.8 220 47 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
349 286 Vincent Browning 562 5:44:43.3 874 42 M Hills District Joggers
350 469 Phillip Titterton 562 6:31:41.9 621 58 M Sydney Striders
351 239 Crispin Allison 562 5:35:09.7 334 35 M Northside Running Group (NRG)
352 459 Doug Chapman 562 6:28:20.6 656 57 M Billys Bushies
353 240 Roger Cartwright 562 5:35:18.6 138 38 M Sydney Striders
354 243 Paul Kehoe 562 5:35:25.2 235 35 M  
355 381 Phil Stollery 562 6:06:32.5 203 50 M  
356 244 Terry Down 561 5:35:37.4 754 34 M  
357 257 Edward Bedzinski 561 5:38:21.8 212 39 M Ridge Ramblers
358 245 Glen Scullion 561 5:35:59.4 374 33 M  
359 450 Ben Dall'Amico 560 6:26:04.4 267 56 M  
360 337 David Paff 560 5:56:17.0 184 46 M  
361 403 Julie McGaw 560 6:13:14.3 659 39 F Sydney Striders
362 366 Larry Dogon 559 6:02:30.4 797 48 M  
363 251 Robert Carden 559 5:37:02.4 150 34 M  
364 479 Peter Anderson 559 6:34:05.5 846 58 M Rainers Rebels
365 253 Chris Robinson 559 5:37:11.3 239 25 M Billys Bushies
366 329 Peter Bell 558 5:55:03.3 185 45 M  
367 397 Karin Kaehne 558 6:12:02.0 715 38 F Sydney Striders
368 371 Arnold Cohen 558 6:03:33.2 654 48 M  
369 544 Derek Smith 558 6:54:17.8 640 63 M Berowra Bush Runners
370 483 Peter Quinn 556 6:35:47.6 209 58 M  
371 400 Liza Whitfield 556 6:12:50.5 773 38 F Terrigal Trotters
372 413 Eric Schmierer 556 6:16:08.8 625 52 M Sydney Striders
373 460 Franca Facci 555 6:29:21.4 652 43 F Kembla Joggers
374 270 David Novotny 555 5:42:06.9 641 39 M North Sydney Bears
375 431 Ken Smith 555 6:20:25.2 679 53 M  
376 318 David Ottrey 554 5:52:08.1 245 43 M Griffith Feral Tri'ards
377 516 Brian Ogilwy 554 6:48:28.3 676 61 M Sydney Striders
378 477 Barbara Kennard 554 6:33:08.9 724 44 F Kembla Joggers
379 265 Tim Austin 554 5:40:05.8 135 35 M Sydney Striders
380 269 Jamie Barnes 553 5:40:42.6 339 31 M Tri Down Under
381 389 Michael Levy 553 6:09:35.1 762 49 M Northside Running Group (NRG)
382 336 Peter Nuttall 552 5:56:09.3 200 44 M Turramurra Trotters
383 424 Fred Foster 551 6:19:32.1 840 52 M  
384 272 Dick Servin 550 5:42:30.6 739 32 M  
385 277 James Cook 549 5:42:51.5 783 33 M  
386 584 Antony Martin 549 8:04:00.3 958 76 M Victorian Road Runners
387 289 Richard Medway 548 5:46:02.2 856 39 M  
388 551 Margaret Harivel 548 6:55:02.8 777 49 F Terrigal Trotters
389 339 Stephen Holm 548 5:56:20.0 260 43 M  
390 511 Denis Riley 548 6:45:39.0 682 59 M Hills District Joggers
391 284 Scott Thomas 547 5:44:12.4 847 30 M  
392 449 Mick Charlton 547 6:25:44.3 842 53 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
393 438 Dave Joseph 546 6:23:17.5 240 52 M Yomping At The Bit
394 465 Con Panagos 545 6:29:56.6 661 54 M  
395 485 Fiona Horn 545 6:36:18.2 861 43 F  
396 554 Alan O'Toole 545 6:55:38.1 954 61 M Billys Bushies
397 443 Vic Anderson 545 6:24:00.9 280 52 M Western Districts Joggers & Harriers
398 508 Michael Tompkins 545 6:44:23.0 622 58 M  
399 417 Yvonne Sobolewski 545 6:18:11.1 256 32 F  
400 418 Richard Kolodziej 544 6:18:19.1 801 50 M Bankstown Sports Athletics Club
401 291 Stephen Hanlon 544 5:46:22.6 692 35 M  
402 421 Karen Wille 544 6:18:47.0 871 34 F Northside Runners - Manly
403 293 Phil Preston 544 5:46:33.7 843 37 M  
404 294 Andrew Cox 544 5:46:33.8 202 37 M Billys Bushies
405 445 Michael O'Mara 543 6:24:58.6 257 52 M Western Districts Joggers & Harriers
406 296 Martin Harris 543 5:47:08.6 94 28 M Sydney Striders
407 471 Alan Beattie 543 6:31:54.6 631 54 M  
408 415 Graham Sheargold 542 6:16:39.9 867 49 M Girraween Athletic Club
409 492 Sharon Callister 542 6:38:26.6 823 43 F Sydney Striders
410 429 Stephany Howard 542 6:20:14.4 275 34 F Brisbane Running Buddies
411 299 Matthew Chapman 542 5:47:48.9 214 29 M Billys Bushies
412 512 Robert Beardslee 541 6:47:05.5 359 58 M Mingara Athletics Club
413 304 Brian McPherson 541 5:48:12.7 118 35 M Toowoomba Road Runners
414 545 Rick Collins 541 6:54:34.3 862 60 M Sydney Striders
415 353 Ian Garrett 541 5:58:26.3 140 42 M Macarthur Triathlon Club
416 559 Michael Bailey 541 6:58:59.3 953 61 M Sydney Striders
417 466 Bob Fickel 540 6:30:16.9 247 53 M Sydney Marathon Clinic
418 306 John Dujmovic 540 5:48:46.1 345 34 M Brookfield Runners
419 363 Robert Boyce 540 6:01:48.9 834 43 M  
420 328 Glen Terry 539 5:54:46.7 710 40 M  
421 312 Gavin Pilz 538 5:50:02.2 627 36 M Sydney Frontrunners
422 396 Chris Knutsen 537 6:11:31.1 208 46 M Blue Mountains Joggers
423 564 Wendy Maley 537 7:03:22.5 354 49 F  
424 362 Nick Thompson 537 6:01:09.1 651 42 M Terrigal Trotters
425 317 Mathieu Delpont 536 5:51:36.3 788 26 M  
426 569 Ken Newton 536 7:07:04.0 966 62 M  
427 526 Bill Tomiczek 535 6:51:20.7 635 58 M Blue Mountains Joggers
428 558 Susan Williams 535 6:57:28.2 690 47 F  
429 393 Jeff Morunga 535 6:10:18.0 236 45 M Sydney Striders
430 556 David Lilley 534 6:56:01.1 291 59 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
431 319 David Kane 534 5:52:56.5 807 30 M  
432 320 Joe Barker 534 5:52:56.8 348 35 M  
433 358 Gary McCaw 534 6:00:33.8 219 41 M Cronulla Triathlon Club
434 323 John Larkin 534 5:53:11.8 323 38 M  
435 480 Valentina Hazell 533 6:35:05.7 722 40 F  
436 506 Graham Harivel 533 6:42:16.1 779 55 M Terrigal Trotters
437 324 David Bray 533 5:53:21.6 310 37 M Sydney Striders
438 325 Bruce Hincks 533 5:53:37.5 146 30 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
439 532 Dorothy Stockwell 533 6:52:24.5 731 45 F Terrigal Trotters
440 497 Keith Knox 533 6:39:19.0 285 54 M Sutherland District Athletic Club
441 539 Brad Renshaw 532 6:53:45.4 658 58 M Sydney Striders
442 398 Simon Andreou 532 6:12:11.9 347 45 M Wagga Triants
443 583 Frank Dearn 532 7:54:20.8 957 71 M Sydney Striders
444 453 Robert Paxton 532 6:26:57.4 276 50 M Campbelltown Joggers
445 416 Ewen Thompson 532 6:18:09.9 648 47 M CoolRunning
446 420 Danny Moore 532 6:18:23.7 602 47 M Terrigal Trotters
447 457 Carl Simpson 531 6:27:42.9 254 50 M Western Districts Joggers & Harriers
448 458 Grahame Murphy 531 6:27:48.8 237 50 M Sydney Striders
449 560 Dennis Bedford 530 6:59:05.2 292 59 M Campbelltown Joggers
450 360 James Meade 530 6:00:40.7 281 40 M  
451 334 David Frazer 530 5:55:46.9 177 30 M  
452 335 Terry Meehan 529 5:55:52.7 154 32 M  
453 338 Matt Olsen 529 5:56:17.7 98 33 M Mingara Athletics Club
454 433 Richard Shakenovsky 529 6:20:29.1 669 47 M  
455 484 Stephen Fisher 529 6:35:48.6 162 52 M Sydney Striders
456 461 Chris Horwood 529 6:29:28.5 317 50 M  
457 482 Regina Koegst 528 6:35:47.5 761 39 F  
458 341 Theron King 528 5:56:40.1 340 34 M Terrigal Trotters
459 531 Jeanette Dillon 528 6:52:22.5 865 44 F Terrigal Trotters
460 533 Joanne McCarthy 528 6:52:26.7 636 44 F Terrigal Trotters
461 343 Drew Shaw 528 5:57:03.3 111 36 M Billys Bushies
462 347 Andrew Titterton 527 5:57:23.1 735 30 M  
463 543 Graham Bell 527 6:54:13.5 730 57 M  
464 350 Stephen Donovan 527 5:57:46.0 312 33 M  
465 549 Malcolm Allen 526 6:54:46.4 639 57 M Wagga Wagga Road Runners
466 368 Chris Hatcher 526 6:03:16.5 161 40 M Terrigal Trotters
467 425 Michael Menz 526 6:19:36.0 278 46 M  
468 370 Eddie Moore 526 6:03:23.9 189 40 M  
469 503 Viviene Kartsounis 525 6:41:08.9 283 40 F Sydney Striders
470 473 Fiona Nelson 525 6:32:03.9 873 30 F Sydney Striders
471 491 Kevin O'Kane 525 6:38:26.2 618 52 M Sydney Striders
472 434 Derek Gordon 525 6:20:30.2 817 46 M  
473 440 Geoff Smith 524 6:23:30.6 246 47 M Kembla Joggers
474 390 Bob Cumming 524 6:09:43.3 824 42 M  
475 384 John Buttner 524 6:07:08.4 812 41 M  
476 536 Bob Hooke 524 6:52:58.5 667 56 M Panthers Triathlon Club
477 392 Brendan Mason 524 6:10:13.5 343 42 M Sydney Striders
478 402 Scott Chadwick 523 6:13:05.6 721 43 M  
479 356 Dean Simpson 523 6:00:18.8 229 30 M  
480 361 Jeremy Baillie 522 6:01:00.0 33 33 M  
481 548 Malcolm Edgar 522 6:54:46.1 727 56 M Wagga Wagga Road Runners
482 470 John Henderson 521 6:31:52.3 711 49 M  
483 406 Ken Raupach 521 6:14:34.6 6 43 M Sydney Pacific
484 504 Tony Bytheway 521 6:41:33.1 681 52 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
485 364 Gavin Le Roux 521 6:01:53.6 849 30 M  
486 391 Steven Yatman 520 6:09:46.6 786 41 M Team Bodgi
487 410 Peter Cassin 520 6:15:10.4 318 43 M  
488 464 Ross Knowles 520 6:29:35.8 644 48 M  
489 454 Trevor Bayliss 520 6:26:58.8 701 47 M Bathurst Runners
490 378 Angus Farncomb 519 6:05:24.5 226 39 M Terrigal Trotters
491 372 Kevin Thomas 518 6:03:36.6 167 33 M City Tattersalls Harriers
492 468 Mick Kilham 518 6:31:22.8 269 48 M Western Districts Joggers & Harriers
493 428 Martin Pluss 517 6:20:04.7 325 44 M Sydney Striders
494 568 John Singleton 517 7:06:03.2 351 58 M  
495 493 Virginia Ffitch 517 6:38:27.5 863 34 F Sydney Striders
496 383 Sam Serisier 514 6:06:32.9 742 37 M Sydney Striders
497 474 Ronny Marks 513 6:32:18.3 830 47 M  
498 394 Charlie O'Connor 512 6:10:29.7 770 39 M  
499 535 John Atkinson 511 6:52:57.1 673 53 M Billys Bushies
500 423 Anthony Compton 511 6:19:30.7 623 42 M  
501 388 Damian King 510 6:09:07.9 756 34 M  
502 507 Allison Lilley 510 6:43:35.9 634 34 F Sydney Striders
503 404 Shane Hayes 510 6:13:18.3 52 18 M Terrigal Trotters
504 515 Kim Gorsuch 509 6:47:59.8 775 38 F Terrigal Trotters
505 552 Kevin Judge 508 6:55:11.1 703 53 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
506 395 Richard McCormick 508 6:10:57.5 268 37 M CoolRunning
507 534 Greg March 507 6:52:55.8 647 52 M  
508 500 Dominic Boidin 507 6:40:05.3 288 48 M  
509 481 Mel Henry 505 6:35:26.8 665 46 M  
510 435 Scott Holz 505 6:21:15.8 732 41 M CoolRunning
511 405 Roland Hassall 504 6:13:30.8 186 38 M Sydney Striders
512 436 Stephen Kibble 504 6:21:49.3 210 41 M Sydney Striders
513 519 Kelsy Trigg 503 6:49:27.9 787 35 F  
514 407 Greg McKinley 503 6:14:41.7 616 38 M  
515 467 Mark Duckworth 503 6:31:22.5 289 44 M Fat Ass Racing Team (F.A.R.T.)
516 557 Nicholas Bendeli 502 6:56:29.3 813 52 M  
517 488 Neale McLeod 502 6:37:46.1 672 46 M Billys Bushies
518 582 Keith Mayhew 502 7:31:24.3 960 61 M Girraween Athletic Club
519 502 Nick Drayton 501 6:41:07.9 263 47 M  
520 412 Ingmar Sommer 501 6:15:44.6 713 32 M  
521 513 Graham Spokes 501 6:47:36.8 629 49 M Wagga Wagga Road Runners
522 580 John Hart 501 7:23:31.1 961 59 M Harbord Diggers
523 523 Ken Weir 501 6:50:58.5 663 50 M Randwick Botany Harriers
524 414 Lee Walters 501 6:16:19.4 799 32 M  
525 446 Mark Renshaw 500 6:25:00.9 774 41 M Tri Downunder
526 427 Gregg Powell 500 6:19:46.9 306 39 M  
527 529 Nicole McLellan 500 6:52:19.8 691 29 F Northside Running Group (NRG)
528 489 Wayne Davis 498 6:37:48.4 156 45 M  
529 571 Michael Tayar 496 7:11:59.6 748 55 M  
530 478 Ross McNally 496 6:33:51.5 624 43 M  
531 430 Cade Butler 495 6:20:23.1 782 25 M  
532 437 Dougal Langusch 493 6:22:25.4 204 28 M Sydney Striders
533 578 Darryl Chrisp 492 7:19:28.0 612 56 M Sydney Striders
534 527 John Reeves 492 6:51:43.1 290 48 M  
535 509 Michael Cranston 490 6:44:23.6 350 45 M Billies Bushies
536 510 Andrew Tregonning 490 6:44:23.9 758 45 M CoolRunning
537 456 James Cameron 490 6:27:20.1 841 39 M  
538 444 Brad Pollock 490 6:24:52.4 814 32 M  
539 565 Graham Bray 489 7:04:14.9 657 51 M  
540 505 John Nicholson 489 6:42:12.7 808 44 M  
541 447 Craig Elliott 489 6:25:28.9 324 37 M  
542 550 Tony Grasso 489 6:54:48.6 818 48 M  
543 528 Alan Conwell 488 6:52:01.2 768 47 M  
544 577 Kevin Wild 488 7:19:21.7 671 55 M  
545 451 Tim Rogers 488 6:26:24.2 765 38 M  
546 452 Ian Yard-Smith 487 6:26:36.3 855 34 M  
547 521 Andrew Grant 487 6:49:40.9 231 46 M  
548 501 Anthony Bousfield 484 6:40:19.1 282 42 M  
549 518 Gerry Quinn 484 6:49:26.3 633 45 M  
550 462 Rob Cummins 484 6:29:30.8 689 26 M  
551 463 Edward Gregg 484 6:29:34.2 852 30 M  
552 514 Andrew Mahoney 482 6:47:58.3 614 44 M Terrigal Trotters
553 472 Chris Huet 481 6:32:00.3 828 35 M Australian defence Force Running Assoc
554 475 Duncan Haskins 480 6:32:19.0 869 36 M Warringah Tri Club
555 538 Gregory Brown 479 6:53:14.3 753 45 M Terrigal Trotters
556 547 Mark Davies 478 6:54:37.9 645 45 M  
557 553 Markus Schar 477 6:55:27.9 717 45 M  
558 496 Jonathan Simpson 476 6:38:58.1 349 39 M  
559 540 Simon Davis 475 6:53:46.4 255 44 M  
560 563 David Williams 475 7:03:15.7 630 47 M  
561 574 Danielle Manley 474 7:14:13.4 664 35 F Exclusive Running Club
562 486 Alasdair Dipple 474 6:37:15.7 655 33 M  
563 566 Peter Smith 474 7:04:17.8 642 47 M  
564 487 Lachlan Elmer 474 6:37:26.6 838 35 M  
565 498 Mick McCarthy 472 6:39:22.7 327 36 M Sydney Striders
566 575 Sue Vlotman 472 7:16:48.3 755 33 F  
567 542 David East 471 6:54:10.0 875 43 M Sydney Striders
568 570 Nick Thompson 471 7:10:32.8 333 48 M  
569 546 David Crampton 468 6:54:36.5 728 42 M Sydney Striders
570 576 Peter Coleman 467 7:17:50.1 836 49 M  
571 581 Bruce Hargreaves 465 7:29:32.4 116 52 M Billys Bushies
572 517 John Mickan 461 6:48:29.6 699 29 M  
573 572 Michael Harden 461 7:13:03.1 964 46 M  
574 520 Jeff Trigg 460 6:49:28.1 763 35 M  
575 567 Chris Mills 460 7:04:33.6 628 43 M  
576 522 Peter Kerr 460 6:49:54.4 723 37 M CoolRunning
577 524 Ben Jones 458 6:51:16.9 693 24 M  
578 525 Ben Gavan 458 6:51:17.4 702 31 M  
579 530 Carl McLellan 457 6:52:20.5 744 31 M Northside Running Group (NRG)
580 541 Peter Boorer 455 6:54:04.1 751 28 M  
581 561 Colin MacKey 450 6:59:05.8 330 30 M  
582 562 Cameron Arnold 449 6:59:59.6 610 29 M Sydney Striders
583 573 Stuart Harrison 435 7:13:03.7 965 37 M  
584 579 Dave Hromow 429 7:19:29.1 605 37 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
  999 Stephen Sayers   DNS 7 41 M Terrigal Trotters
  999 Greg Donovan   DNS 11 43 M Sydney Striders
  999 Peter Fitzpatrick   DNS 15 57 M Wagga Wagga Road Runners
  999 Ken Read   DNS 17 43 M Northside Running Group (NRG)
  888 Warwick Selby   DNF 34 55 M Sydney Striders
  999 Sarina TomcHin   DNS 54 39 F  
  999 David Criniti   DNS 65 26 M Sydney Striders
  999 Colin Jeftha   DNS 77 47 M Hills District Joggers
  999 John Murphy   DNS 78 39 M Steam Sports
  999 Craig Ambler   DNS 80 40 M Wagga Wagga Road Runners
  999 Michael Ferris   DNS 90 38 M  
  999 Vanessa Haverd   DNS 92 27 F Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
  999 Jason Hayden   DNS 106 35 M Bondi Brats
  999 Bruce Craven   DNS 113 40 M Sydney Striders
  999 David Styles   DNS 125 55 M  
  999 Adrian Murphy   DNS 127 38 M Brookfield Runners
  999 Fraser McGunnigle   DNS 133 39 M North Sydney Bears
  888 Steve Tancred   DNF 141 40 M Northside Running Group (NRG)
  999 Peter Tedesco   DNS 142 49 M Sydney Striders
  999 Ian Dempsey   DNS 175 51 M Westlakes Amateur Athletic Club Inc
  999 Stewart Vincent   DNS 178 58 M Northside Running Group (NRG)
  999 Anthony Fay   DNS 223 40 M  
  999 Andrew Bryan   DNS 241 48 M Sydney Striders
  999 Dennis O’brien   DNS 265 55 M Billys Bushies
  999 Tina Campbell   DNS 270 58 F Sydney Striders
  999 Roger Rigby   DNS 272 62 M Sydney Striders
  999 Rob Kimbrey   DNS 286 56 M  
  999 Graeme Ferris   DNS 308 34 M  
  999 Gareth Corbett   DNS 319 30 M  
  999 Paul Fahey   DNS 320 30 M  
  999 Karl Ayrey   DNS 328 30 M  
  888 Rodolfo Lucena   DNF 332 48 M  
  999 Margaret White   DNS 352 50 F Sydney Striders
  888 Joel Weekes   DNF 355 24 M  
  999 Stuart Doyle   DNS 362 38 M Aust Mountain Running Assoc - ACT Team
  999 Ian Graves   DNS 366 60 M Sutherland Athletics Club
  888 Peter Trumper   DNF 632 46 M  
  888 David Church   DNF 646 51 M Kembla Joggers
  999 Terry Cunningham   DNS 650 52 M  
  888 Grant Moroney   DNF 653 32 M Western Districts Joggers & Harriers
  888 Craig Marshall   DNF 662 48 M  
  888 Mark Richardson   DNF 666 46 M Sydney Striders
  888 Steve Day   DNF 670 47 M Kallangur Klappers
  999 Paul Manley   DNS 677 32 M Exclusive Running Club
  888 Ian Singer   DNF 678 47 M Sydney Striders
  888 Peter Allen   DNF 680 58 M Western Districts Joggers & Harriers
  888 Neil Richardson   DNF 683 50 M Kallangur Klappers
  888 Manuel Trujillo   DNF 684 53 M Billys Bushies
  999 Bob Greenwood   DNS 685 61 M  
  888 Neil Estall   DNF 686 57 M  
  888 Sharon Harrison   DNF 687 36 F  
  888 Gary McGoldrick   DNF 695 55 M  
  888 Joy Walden   DNF 697 45 F  
  999 Michael Percival   DNS 698 44 M  
  888 Graeme Waugh   DNF 706 48 M  
  999 Steven Eggert   DNS 708 48 M Virginia Happy Trails Running Club
  888 Jennifer Amyx   DNF 718 35 F Palo Alto Run Club
  888 Rod Dowse   DNF 720 56 M Western Districts Joggers & Harriers
  999 Philip Haeney   DNS 729 51 M  
  888 John McLeish   DNF 733 56 M  
  999 Jerry Argyriou   DNS 734 35 M  
  999 Kerensa Argyriou   DNS 737 30 F  
  999 Richard Harrison   DNS 741 43 M  
  888 Harry Tarantaal   DNF 745 48 M  
  888 Samantha Jeremiassen   DNF 747 34 F  
  999 Lance Williams   DNS 749 47 M  
  888 Simon Hayes   DNF 752 36 M CoolRunning
  999 Matthew Hole   DNS 760 31 M Ray's Runners
  888 Jason Taylor   DNF 771 30 M  
  999 Rhoda Holmes   DNS 772 40 F Pulse Triathlon Club
  888 Ian Hamilton   DNF 784 44 M  
  999 Charles Dalziell   DNS 803 37 M  
  999 Mark Fenton   DNS 820 24 M Sydney Marathon Clinic
  999 Paul Robertson   DNS 822 35 M Panthers Tri Club
  999 Chris Hall   DNS 827 27 M  
  888 Adrian Brown   DNF 829 53 M Terrigal Trotters
  888 Richard Lynn   DNF 833 53 M  
  888 John Neville   DNF 839 45 M Terrigal Trotters
  888 Fiona McDonald   DNF 860 43 F  
  888 Jennifer Williams   DNF 872 50 F Woolgoolga Athletics Club
  888 Ian Morgan   DNF 952 66 M Panthers Triathlon Club
  888 Greg Reid   DNF 956 63 M Sydney Marathon Clinic
  888 Mike Roberts   DNF 959 66 M Southside Masters
  888 Tony Krantzcke   DNF 962 68 M Billys Bushies
  888 Ted Brailey   DNF 963 60 M Sydney Striders

DNF= Did Not Finish
DNS= Did Not Start