Six Foot Track Marathon Results - 4th March 2000

POS LASTNAME            FIRSTNAME     SEX AGE SUBURB                         TIME
=== =================== ============= === === ============================== =======
1   ARTHUR              PAUL           M   32  GREEN POINT                   3:25:08
2   LOVE                GREG           M   45  UMINA                         3:48:23
3   HILL                ANDREW         M   20  GALSTON                       4:01:01
4   TURNER              DAVID          M   36  DUDLEY                        4:02:01
5   GRAHAM              CHRIS          M   27  ERMINGTON                     4:03:52
6   MORRIS              TOM            M   31  THE GAP                       4:04:41
7   SAYERS              STEPHEN        M   36  SARATOGA                      4:09:40
8   FITZPATRICK         PETER          M   52  WAGGA WAGGA                   4:10:37
9   WISDOM              CRAIG          M   40  WANNIASSA                     4:11:45
10  SULLOHERN           MICHAEL        M   41  GLENBROOK                     4:14:25
11  BROPHY              RANDY          M   41  MILSONS POINT                 4:15:59
12  OSBORNE             GREG           M   35  SUTHERLAND                    4:16:32
13  JORDON              ADAM           M   24  TERRIGAL                      4:17:21
14  PRESTON             ROB            M   21  BOLTON POINT                  4:19:34
15  FRYER               MARTIN         M   38  LYONS                         4:21:01
16  BIRCH               SIMON          M   33  WOLLSTONECRAFT                4:21:51
17  GLEN                JOHN           M   42  LEURA                         4:23:01
18  THOMPSON            KIERON         M   36  BOWEN MOUNTAIN                4:23:14
19  OGATA               YOETSU         M   42  MOSMAN                        4:23:21
20  ROBINSON            MATT           M   26  GYMEA                         4:24:57
21  LISSON              GEORGE         M   47  RYDE                          4:25:31
22  WEBSTER             STUART         M   31  BONDI                         4:26:40
23  FORTUNE             BERNARD        M   30  BURWOOD                       4:28:19
24  WRIGHT              IAN            M   45  PEARCE                        4:29:26
25  MOORE               DANNY          M   42  KINCUMBER                     4:31:12
26  SELBY               WARWICK        M   50  HUNTERS HILL                  4:31:30
27  BILL                ROSS           M   49  BLACKHEATH                    4:33:50
28  SHORT               LIZ            F   48  SUTHERLAND                    4:34:45
29  JEFFKINS            ADRIAN         M   33  TUGGERANONG                   4:35:30
30  MARSHALL            KELVIN         M   35  ELSTERNWICK                   4:35:51
31  EVERY               PAUL           M   35  TURRAMURRA                    4:37:13
32  STEIN               PAUL           M   32  WILTON                        4:37:15
33  APPLEBY             STEVE          M   46  CALWELL                       4:39:16
34  RUTTER              BARRY          M   48  CHATSWOOD                     4:39:56
35  GRAY                STEPHEN        M   47  HEATHCOTE                     4:40:01
36  TILLER              DAWN           F   34  BEROWRA                       4:40:26
37  TROTTER             BRENDAN        M   21  WINMALEE                      4:40:41
38  DELLAGIACOMA        PATRICK        M   36  BUNDEENA                      4:41:09
39  MILLER              ALAN           M   41  BEROWRA                       4:41:16
40  BOGENHUBER          MAX            M   57  SUTHERLAND                    4:41:33
41  CLEAR               DAVID          M   42  WEST RYDE                     4:41:51
42  SCREEN              MARK           M   30  MOSMAN                        4:41:58
43  HUGILL              PHILIP         M   41  HORNSBY                       4:42:06
44  TANNER              VICTORIA       F   38  PYMBLE                        4:42:57
45  WATSON              ALAN           M   47  MENAI                         4:43:52
46  KRANTZCKE           SIMON          M   33  LOFTUS                        4:44:37
47  HROMOW              DAVE           M   32  CONDER                        4:44:53
48  SMITH               ROBERT         M   47  BEROWRA                       4:45:00
49  FREEMAN             MARK           M   33  ORANGE                        4:45:32
50  LLOYD               BILL           M   47  BONNET BAY                    4:45:54
51  NATION              LESTER         M   40  FAIRLIGHT                     4:46:32
52  AITKENHEAD          GARY           M   41  NAREMBURN                     4:48:53
53  GARRETT             IAN            M   37  CAMDEN                        4:49:29
54  THOMPSON            CHRIS          M   36  WOOLLAHRA                     4:49:56
55  BYRNE               MARCUS         M   39  WOODEND                       4:50:48
56  HARDING             PHILLIP        M   33  HARBORD                       4:51:22
57  KENNEDY             GARY           M   38  WAGGA WAGGA                   4:52:12
58  CANNINGS            DAVID          M   39  NORMANHURST                   4:52:17
59  HIGGINSON           BILL           M   45  WAGGA WAGGA                   4:52:18
60  CANTLE              IAN            M   40  KURRAJONG                     4:52:41
61  MOORE               ANDREW         M   26  CROWS NEST                    4:53:33
62  COOK                PETER          M   32  CRONULLA                      4:54:43
63  DUNN                STEPHEN        M   41  WOY WOY                       4:56:28
64  EDMONDS             ELIZABETH      F   38  VAUCLUSE                      4:56:36
65  COVILLE             CHARLES        M   51  WAHROONGA                     4:57:42
66  MEEHAN              TERRY          M   27  LLANDILO                      4:57:56
67  MAHONY              PAUL           M   47  TERRIGAL                      4:58:45
68  COLLITS             JASON          M   30  FAIRLIGHT                     4:58:46
69  PROCTOR             WILLIAM        M   33  KATOOMBA                      4:58:48
70  JAGO                STEPHEN        M   55  DAVIDSON                      4:59:00
71  ZAHN                AMY            F   37  ROSE BAY                      4:59:28
72  HUGHES              DESMOND        M   44  GREEN POINT                   4:59:33
73  COUNSELL            ROY            M   44  BENANDARAH                    5:00:31
74  MEAD                LAWRENCE       M   32  ROZELLE                       5:01:21
75  COUNSELL            PETER          M   43  LIGHTNING RIDGE               5:01:25
76  BAILLIE             JEREMY         M   28  MENAI                         5:02:07
77  WEST                EDWARD         M   50  BEROWRA                       5:02:31
78  STYLES              DAVID          M   50  BAYSWATER                     5:02:52
79  KHOURY              JOE            M   39  WENTWORTHVILLE                5:02:54
80  TAYLOR              ANDREW         M   34  KATOOMBA                      5:03:20
81  MITREVSKI           STEVE          M   41  AMBARVALE                     5:04:13
82  JEFFERY             CLIVE          M   40  CARLINGFORD                   5:05:13
83  SERMAN              NADENE         F   27  BONDI JUNCTION                5:05:30
84  MACKAY              JOEL           M   32  RANDWICK                      5:06:54
85  SHERLOCK            GLENN          M   36  BLAXLAND                      5:07:19
86  MONTGOMERY          BOB            M   51  WENTWORTHVILLE                5:07:20
87  GIBSON              MIKE           M   23  MANLY                         5:07:21
88  COULL               PAUL           M   43  HEATHCOTE                     5:07:52
89  BOGENHUBER          FRED           M   60  CALIFORNIA  94402 , USA       5:07:59
90  WILLIS              GRAHAM         M   50  DUNDAS                        5:08:26
91  LEFMANN             JORDAN         M   20  THORNLEIGH                    5:08:56
92  SHIPLEY             GRAEME         M   50  BEROWRA HEIGHTS               5:09:17
93  JENKINS             DAVID          M   40  SYDNEY                        5:09:27
94  BINGHAM             GREG           M   37  MENAI                         5:10:20
95  KING                DAVID          M   51  EPPING                        5:11:27
96  CHRISP              DARRYL         M   51  WOOLLAHRA                     5:11:37
97  HARGREAVES          BRUCE          M   46  EIGHT MILE PLAIN              5:13:46
98  STRACHAN            PETER          M   53  HORNSBY                       5:14:08
99  TUTHILL             GORDON         M   51  ORANGEVILLE                   5:14:57
100 SHAW                KYM            F   25  HEATHCOTE                     5:15:30
101 BEAK                DAVID          M   45  BONDI JUNCTION                5:16:08
102 GREEN               IAN            M   54  EAST HILLS                    5:16:09
103 TIBBITTS            PETER          M   45  LILLI PILLI                   5:16:35
104 BARNES              PETER          M   41  WENTWORTH FALLS               5:19:10
105 BUTLIN              PHILLIP        M   37  SYDNEY                        5:19:22
106 BRUGGEMAN           STEPHEN        M   41  RHODES                        5:19:31
107 PHILLIPS            LISA           F   31  JERANGLE                      5:20:09
108 MARTIN              TOY            F   53  LOCHINVAR                     5:20:11
109 MACKINLAY           BRETT          M   34  CURL CURL                     5:20:22
110 DE JONG             FIONA          F   25  WOOLLOOMOOLOO                 5:20:23
111 CLARKE              PHIL           M   48  KAREELA                       5:21:22
112 GOLDEN              TONY           M   44  MAROUBRA                      5:21:25
113 WHITE               SONIA          F   38  WYOMING                       5:21:25
114 RYAN                ANTHONY        M   30  WAITARA                       5:21:48
115 MCCULLAGH           CAMERON        M   36  TURRAMURRA                    5:22:05
116 WADEN               DONALD         M   53  BELLA VISTA                   5:23:14
117 WAYNE               LAIMA          F   49  GYMEA                         5:23:17
118 CLEMENTSON          DIANE          F   40  NEUTRAL BAY                   5:23:31
119 HATCH               TONY           M   53  HORNSBY HEIGHTS               5:23:57
120 COOPER              JOHN           M   45  BLIGH PARK                    5:24:18
121 BOIDIN              BENEDICT       M   32  BLACKTOWN                     5:24:50
122 BOUVENG             STUART         M   28  STANWELL PARK                 5:24:51
123 BRYCE               LES            M   54  TURRAMURRA                    5:25:00
124 MATLEY              STEWART        M   54  BROKE                         5:25:55
125 BOWEN               ROGER          M   48  RICHMOND                      5:26:08
126 BARTON              JOANNE         F   32  MANLY                         5:26:18
127 PRALICA             ELIZABETH      M   34  CLARENCETOWN                  5:26:44
128 STEVENSON           LOUISE         F   39  MANLY                         5:26:45
129 FARNCOMB            ANGUS          M   34  TERRIGAL                      5:27:09
130 DEVLIN-MAHONEY      OONA           F   39  BENSVILLE                     5:27:24
131 WALL                CHARLES        M   39  MANLY                         5:28:14
132 RIGBY               ROGER          M   57  WAHROONGA                     5:28:25
133 LEFMANN             MARTIN         M   27  ST IVES                       5:28:30
134 MONTGOMERY          STEPHEN        M   35  BATEAU BAY                    5:28:40
135 ENGLISH             PAT            M   40  WARRIMOO                      5:28:41
136 WYE                 GRAHAM         M   38  SEAFORTH                      5:28:45
137 WILLIS              RICHARD        M   46  INVERGOWRIE                   5:30:10
138 WIELAND             PENNY          F   38  MOSMAN                        5:30:24
139 CROWE               PHILIP         M   44  RANDWICK                      5:30:30
140 EVANS               DAVID          M   25  HOLSWORTHY                    5:30:32
141 PERCY               ALASDAIR       M   36  PALM BEACH                    5:31:38
142 HERPICH             LUDWIG         M   64  MIRANDA                       5:31:53
143 HANSEN              MIKE           M   41  LINDFIELD                     5:31:53
144 HAYWARD             GLENN          M   32  TOWRADGI                      5:32:41
145 GRIFFIN             MARK           M   39  BERKELEY VALE                 5:33:09
146 HARRADINE           LEON           M   65  KINCUMBER                     5:33:29
147 DUJMOVIC            JOHN           M   29  WILSTON                       5:33:57
148 EISENHUTH           PAUL           M   44  GEORGES HALL                  5:34:16
149 KENT                HEATHER        F   36  LANE COVE                     5:34:19
150 CEREZO              MARI-MAR       F   31  BRONTE                        5:34:21
151 KEHOE               PAUL           M   30  WILLIAMTOWN RAAF              5:34:40
152 GAY                 DAMIEN         M   33  OYSTER BAY                    5:34:40
153 ZUCCONI             SUSAN          F   30  ARTARMON                      5:35:19
154 WARD                GARY           M   44  BRADBURY                      5:35:20
155 FIELD               ALF            M   59  PALM BEACH                    5:35:45
156 PAPALIA             JONATHAN       M   30  LINDFIELD                     5:35:46
157 ROWDEN              NIGEL          M   26  LANE COVE                     5:35:58
158 PIKE                TYLER          M   29  COOGEE                        5:36:31
159 BROADBENT           WARREN         M   51  TORONTO                       5:36:48
160 FLETCHER            JUDITH         F   38  LAMBTON                       5:36:57
161 HENRY               RAY            M   45  TRANGIE                       5:37:12
162 NEWSOME             TANIA          F   29  ABBOTSFORD                    5:39:14
163 BENNETT             PAUL           M   36  BALMAIN                       5:39:51
164 HOLDSTOCK           GUY            M   30  FAIRFIELD                     5:40:30
165 CLIFTON             PHILIP         M   55  BRONTE                        5:40:47
166 TOKOLI              JOHN           M   40  LITTLE HARTLEY                5:41:24
167 REYNOLDS            STEVEN         M   38  ENGADINE                      5:41:29
168 GARVEY              MARK           M   33  BROKEN HILL                   5:41:45
169 SAKER               ROBIN          M   36  CLOVELLY                      5:41:54
170 BAGALA              TONY           M   43  DENISTONE                     5:41:57
171 LENZENHOFER         THOMAS         M   26  RYDE                          5:42:08
172 POWELL              ANNE           F   41  MOSMAN                        5:42:08
173 HARRIS              DAVID          M   46  TERREY HILLS                  5:42:10
174 RENSFORD            BRIAN          M   54  MERRYLANDS                    5:43:00
175 WHYTE               LEANNE         F   31  NAREMBURN                     5:43:08
176 MARSHALL            JOHN           M   40  WOODEND                       5:43:27
177 COATES              BARRY          M   53  LOFTUS                        5:43:42
178 FLEIG               KARL           M   59  PADDINGTON                    5:43:46
179 INGHAM              SUSAN          F   53  SARATOGA                      5:44:04
180 STOCKWELL           DOROTHY        F   40  POINT FREDERICK               5:44:05
181 HASLAM              ALAN           M   52  MOSMAN                        5:44:08
182 ELEY                KEVIN          M   50  CASTLE COVE                   5:44:12
183 MCNALLY             ROSS           M   38  WESTMEAD                      5:44:41
184 CAMPBELL            TINA           F   53  LANE COVE                     5:45:17
185 HERRMANN            JAN            M   36  ST IVES                       5:45:26
186 WILSON              ALLAN          M   51  BLAXLAND                      5:45:31
187 SCREEN              JIM            M   57  ST IVES                       5:46:42
188 DIPPLE              ALASDAIR       M   28  HELENSBURGH                   5:46:48
189 JONES               ALAN           M   37  LEICHHARDT                    5:46:49
190 LOVELL              SCOTT          M   18  NORTH ROCKS                   5:47:09
191 BELL                PETER          M   40  ARNCLIFFE                     5:47:33
192 CROSBY              TONY           M   55  MOSMAN                        5:48:10
193 BRADLEY             ALAN           M   39  BUTTABA                       5:48:29
194 SMITH               DEREK          M   58  MILSONS POINT                 5:48:33
195 GOYMER              RAY            M   60  BANGOR                        5:48:37
196 SPINNEY             JOHN           M   60  FAULCONBRIDGE                 5:49:13
197 BEAULIEU            MO             M   55  SAN MATEO,CA, USA             5:50:23
198 STEWART             NIGEL          M   46  VAUCLUSE                      5:50:26
199 HOOK                GEOFF          M   55  MOUNT WAVERLEY                5:51:14
200 HARRISON            MALCOLM        M   54  EARLWOOD                      5:51:39
201 SHILSTON            ROSS           M   46  FRANKSTON                     5:51:57
202 DRAYTON             NICK           M   42  ST LEONARDS                   5:52:15
203 STURGESS            PAUL           M   44  CHESTER HILL                  5:52:22
204 COOPER              PETER          M   36  KILLARNEY VALE                5:52:28
205 THOMPSON            CAROL          F   40  MOSMAN                        5:52:53
206 DELANEY             RICHARD        M   34  KATOOMBA                      5:52:55
207 GLAPIAK             CHARLIE        M   49  FENNELLS BAY                  5:53:03
208 CAUSER              MARK           M   33  MOSMAN                        5:53:30
209 HUGHES              WARREN         M   44  CHESTER HILL                  5:54:06
210 STOLLERY            PHIL           M   45  KATOOMBA                      5:54:15
211 ALLEN               MALCOLM        M   52  WAGGA WAGGA                   5:54:20
212 ROBARDS             BERNADETTE     F   29  ST ANDREWS                    5:54:21
213 HALL                BRUCE          M   42  GLENDALE                      5:54:32
214 SNEDDON             JOHN           M   49  BLACKTOWN                     5:54:36
215 VAN GELDER          ANDRE          M   40  WARRIEWOOD                    5:54:37
216 MAMMONE             FIERO          M   39  BOSLEY PARK                   5:55:21
217 KIRALY              MONICA         F   23  GLEBE                         5:55:40
218 ATKINSON            JOHN           M   48  ALFORDS POINT                 5:56:53
219 COCKS               NEIL           M   41  LANE COVE                     5:57:09
220 MILJOJKOVIC         RONALD         M   44  KURRAJONG                     5:57:41
221 HILTON              ALLEN          M   50  MILPERRA                      5:57:41
222 BYRNE               JOANNE         F   37  WOODEND                       5:58:26
223 DALY                MICHAEL        M   38  WELBY                         5:58:45
224 WILSON              MICHAEL        M   53  WAVERTON                      5:59:03
225 DAVEL               CORRIE         M   43  THE GAP (BRISBANE)            5:59:12
226 KING                CHARLES        M   40  HUNTERS HILL                  5:59:12
227 MOHR                MONIKA         F   40  MIRANDA                       5:59:44
228 KNUTSEN             CHRIS          M   41  FAULCONBRIDGE                 6:00:09
229 MANSON              RICHARD        M   36  LINDFIELD                     6:00:57
230 BOIDIN              DOMINIC        M   43  FAULCONBRIDGE                 6:00:59
231 LANCE               TONIA          F   23  ARCADIA VALE                  6:01:24
232 CATTANACH           ANDREW         M   31  CURL CURL                     6:02:02
233 VINCENT             STEWART        M   53  LONGUEVILLE                   6:02:13
234 LILLEY              DAVID          M   54  PELAW MAIN                    6:02:44
235 JOHNSON             CRAIG          M   33  WILLOUGHBY                    6:02:47
236 LEITCH              VIRGINIA       F   40  COAL POINT                    6:02:55
237 CRESWICK            RICHARD        M   56  BATEAU BAY                    6:04:05
238 ARCHER              TERRY          M   40  WAVERLEY                      6:04:33
239 ANDERSON            MURRAY         M   56  GREENACRE                     6:06:01
240 TIGHE               JOHN           M   39  KATOOMBA                      6:06:08
241 BRIERLEY            LEN            M   38  BOSSLEY PARK                  6:06:20
242 MORRISON            MILES          M   41  LAWSON                        6:06:21
243 VASSILIADIS         TONY           M   56  GRANVILLE                     6:06:41
244 DUNCAN              DEIRDRE        F   45  ARCADIA VALE                  6:07:04
245 HORA                DUSAN          M   55  DEE WHY                       6:08:34
246 LIMBREY             MICHAEL        M   53  CAMPBELLTOWN                  6:08:39
247 BODDY               NAOMI          F   23  EMU PLAINS                    6:09:21
248 BODNAR              STEPHEN        M   40  KOGARAH                       6:09:28
249 ASHCROFT            CRISTINE       F   33  CHATSWOOD                     6:09:38
250 DENNIS              SCOTT          M   37  BROKEN HILL                   6:10:35
251 VICKERS             ROWAN          M   39  CRONULLA                      6:11:25
252 MCGOWAN             JOHN           M   47  BEROWRA                       6:12:35
253 RHEINBERGER         JON            M   28  SPRINGWOOD                    6:12:39
254 MACKIE              ANNE           F   44  BULLABURRA                    6:12:45
255 SPOKES              GRAHAM         M   44  WAGGA WAGGA                   6:13:56
256 CARTER              MICHAEL        M   42  RANDWICK                      6:14:00
257 GRIMSHAW            NICOLA         F   37  NORTH SYDNEY                  6:14:04
258 SCOTT               GREG           M   36  WAGGA WAGGA                   6:14:23
259 WANDERER            FRANZ          M   58  EMU PLAINS                    6:14:50
260 HARRIS              ADRAIN         M   49  HOLGATE                       6:14:52
261 WHITE               KEITH          M   50  THE ROCKS SYDNEY              6:15:31
262 SINGLETON           JOHN           M   53  MANLY                         6:15:47
263 DUCKWORTH           MARK           M   39  MANLY                         6:15:48
264 TROTTER             JOHN           M   52  WINMALEE                      6:15:49
265 WILLAMSON           IMELDA         F   30  COOGEE                        6:16:01
266 POLETTI             NICK           M   35  CENTENNIAL PARK               6:16:02
267 RUSSELL             ROBI           F   50  WARRIEWOOD                    6:16:19
268 ELLIS               WAYNE          M   43  GREEN POINT ( FORSTER )       6:16:19
269 TAYLOR              ROBERT         M   48  MENAI                         6:17:51
270 WAREHAM             ALLAN          M   61  WAHROONGA                     6:19:11
271 EGAN                TIM            M   46  MOSMAN                        6:19:18
272 SHAW                DREW           M   31  HEATHCOTE                     6:19:21
273 KNOWLES             ROSS           M   43  ST IVES                       6:19:28
274 CROFT               STEVE          M   33  ROSEVILLE                     6:19:30
275 BEDZINSKI           EDWARD         M   34  WOLLONGONG                    6:19:59
276 WENDELIN            BERNARD        M   44  SANS SOUCI                    6:20:01
277 OLSEN               BRIAN          M   44  GREENACRE                     6:20:02
278 WINTERS             GREG           M   46  BONDI                         6:21:03
279 TAYLOR              GEOFF          M   37  CROWS NEST                    6:21:06
280 ANDERSON            VIC            M   47  INGLEBURN                     6:21:18
281 EISENHUTH           JOAN           F   41  GEORGES HALL                  6:21:19
282 THEMSEN             KIRSTEN        F   49  CHERRYBROOK                   6:21:40
283 BURGESS             ANDREW         M   54  TURRAMURRA                    6:21:41
284 GRIFFITHS           MARTIN         M   39  HORNSBY                       6:22:54
285 BEDFORD             DENNIS         M   54  RAZORBACK                     6:23:20
286 LINDSAY             JOHN           M   51  DONCASTER EAST                6:23:37
287 HAYES               ANTHONY        M   42  BLACKALLS PARK                6:23:55
288 MCILWAIN            KEN            M   44  CAMDEN                        6:24:09
289 MORGAN              DAVID          M   22  CARLINGFORD                   6:24:52
290 SMITH               JOHN           M   61  GREYSTANES                    6:25:22
291 RANNARD             BILL           M   46  GEORGES HALL                  6:25:57
292 ESTALL              NEIL           M   52  BONDI                         6:26:51
293 BOUSFIELD           ANTHONY        M   37  ST MARYS                      6:27:00
294 ANGUS-LEPPAN        TAMSIN         F   32  COOGEE                        6:27:21
295 MELNYCZENKO         JOHN           M   52  MINCHINBURY                   6:27:41
296 CONROY              BRIAN          M   51  CREMORNE                      6:27:43
297 HEWSON              BRIAN          M   59  CHATSWOOD                     6:28:25
298 COX                 ROGER          M   52  DAVIDSON                      6:28:55
299 PAUL                LEO            M   53  MENAI                         6:29:41
300 WHITTON             BARRY          M   62  FITZROY FALLS                 6:30:06
301 SCOTT               WENDY          F   42  GLENDALE                      6:30:07
302 CAMERON             MARGARET       F   35  ST IVES                       6:30:08
303 KELLERMAN           BERNARD        M   39  NEUTRAL BAY                   6:30:59
304 TEGART              GREGORY        M   43  ETTALONG BEACH                6:31:11
305 SPICER              DAVID          M   51  LEONAY                        6:31:12
306 O'HARA              GEOFFREY       M   50  FAULCONBRIDGE                 6:31:13
307 WILLIAMS            RON            M   40  TUGGERAWONG                   6:31:15
308 ANDERSON            DAVID          M   52  ELERMORE VALE                 6:31:58
309 QUINN               PETER          M   53  HORNSBY                       6:31:59
310 COMMINS             LOUIS          M   50  BLACKALLS PARK                6:32:10
311 APPLEBY             DANIEL         M   24  SURRY HILLS                   6:32:20
312 KENNY               SARK           M   31  SURRY HILLS                   6:32:21
313 DEAL                PATRICK        M   37  CLARENCETOWN                  6:32:27
314 CHAPPELL            NEIL           M   53  FISHING POINT                 6:32:41
315 YOUNG               LINDSAY        M   45  CARINGBAH                     6:32:45
316 CARRIGAN            JOHN           M   47  MOREE                         6:33:11
317 RENSHAW             BRAD           M   53  BELROSE                       6:33:24
318 BAILEY              MICHAEL        M   56  ABBOTSFORD                    6:33:25
319 O'TOOLE             ALAN           M   56  SYLVANIA                      6:34:20
320 RAE                 MOLLY          M   21  BRONTE                        6:34:43
321 GREENHILL           SEAN           M   21  BURWOOD                       6:35:22
322 BARRY               LYNNE          F   32  COOGEE                        6:36:15
323 BONSING             JOHN           M   62  ETTALONG BEACH                6:36:29
324 REID                GREG           M   58  BOSSLEY PARK                  6:36:33
325 SMITH               DAVID          M   32  LUGARNO                       6:36:37
326 MACSPORRAN          ANNE           F   26  CHERRYBROOK                   6:37:06
327 STOREY              DON            M   40  NORTH RYDE                    6:37:59
328 LOVELL              ADRIAN         M   23  CARLINGFORD                   6:39:05
329 PRITCHARD           DOUG           M   39  LAWSON                        6:39:40
330 BENECKE             IAN            M   47  MOSMAN                        6:39:50
331 MORGAN              DENNIS         M   48  FISHING POINT                 6:42:43
332 DAVIS               SIMON          M   39  OATLEY                        6:42:53
333 TAYLOR              CAROL          F   53  RIVERVIEW                     6:42:57
334 LUKINS              MARK           M   47  EARLWOOD                      6:43:01
335 LUKINS              ANTHONY        M   49  EARLWOOD                      6:43:02
336 BURGESS             TERESA         F   37  GRIFFITH                      6:43:02
337 DALL'AMICO          BEN            M   51  FRENCHS FOREST                6:43:03
338 BURGESS             KIM            M   35  GRIFFITH                      6:43:04
339 MUGGLETON           PAUL           M   44  FORSTER                       6:43:10
340 REEVES              JOHN           M   43  GLADESVILLE                   6:43:11
341 TOMICZEK            BILL           M   53  MOUNT RIVERVIEW               6:43:13
342 WALES               RAY            M   50  BALGOWNIE                     6:44:52
343 MCNALLY             JAN            F   41  GREENWICH                     6:45:01
344 FRANCIS             COLIN          M   52  GREYSTANES                    6:47:51
345 PANAGOS             CON            M   49  PUNCHBOWL                     6:47:55
346 TIBBITTS            MARIANNE       F   38  LILLI PILLI                   6:48:32
347 HOBBS               TOM            M   62  TOUKLEY                       6:48:51
348 CUNNIFFE            DENNIS         M   61  MORTDALE                      6:48:51
349 MORGAN              JOHN           M   52  BUTTABA                       6:49:18
350 DENTON              KEVIN          M   38  NORTH RYDE                    6:49:52
351 HEFFERNAN           WAYNE          M   51  ENGADINE                      6:50:19
352 BRETT               JOHN           M   63  MIRANDA                       6:50:51
353 JONES               GRAHAM         M   46  FRENCHS FOREST                6:51:09
354 BARTLETT            RICHARD        M   53  CREMORNE                      6:53:12
355 WILLIAMS            DAVID          M   42  CONCORD                       6:53:16
356 WEIR                KEN            M   45  WATSONS BAY                   6:53:17
357 MARSHALL            CRAIG          M   43  NORTH ROCKS                   6:53:18
358 GREEN               ROZANNE        F   40  BONDI                         6:53:18
359 KING                ROSEMARY       F   28  NORAH HEAD                    6:53:19
360 SHARROCK            PETER          M   49  RATHMINES                     6:53:38
361 BRUCE               BRAD           M   34  KENSINGTON                    6:53:39
362 BAKER               PETER          M   55  RIVERWOOD                     6:54:24
363 HAMMOND             RUSSELL        M   43  WAKELEY                       6:54:39
364 MORGAN              ROBYN          F   50  BUTTABA                       6:54:53
365 FERGUSON            BOB            M   49  FRENCHS FOREST                6:55:07
366 MASON               KIM            F   30  CHATSWOOD                     6:55:59
367 WARD                ROBERT         M   52  FAIRFIELD                     6:56:15
368 GRANT               ANDREW         M   40  PYMBLE                        6:56:49
369 AVERY               HEATH          M   32  CAMPERDOWN                    6:56:50
370 PETHER              MARTIN         M   41  DRUMMOYNE                     6:56:51
371 ARTHUR              BILL           M   49  WAGGA WAGGA                   6:57:11
372 CHAPMAN             DOUG           M   52  CARINGBAH                     6:57:20
373 O'KANE              KEVIN          M   47  TURRAMURRA                    6:57:56
374 ALCHIN              GEOFF          M   42  MENAI                         6:58:09
375 RUMBLE              KEN            M   53  PADSTOW                       6:58:21
376 CLIFTON             MORGAN         M   29  BRONTE                        6:59:44
377 PARDUE              CHRIS          M   34  BLACKHEATH                    7:00:31
378 MONTGOMERY          MARILYN        F   50  WENTWORTHVILLE                7:05:40
379 ZEMEK               JOHN           M   46  MANLY                         7:11:57
380 TEMPLETON           CAMERON        M   29  MENAI                         7:12:43
381 KRAVCHENKO          TANYA          F   50  NEUTRAL BAY                   7:21:11
382 FICKEL              BOB            M   48  CRONULLA                      7:24:26
383 ROBARDS             MARY           F   65  ST ANDREWS                    7:25:10
384 OBEROI              RAJIV          M   34  RANDWICK                      7:31:32
385 KERRUISH            GRAHAME        M   60  RIVERWOOD                     7:33:11
386 HOOKER              BELINDA        F   36  COLLAROY BEACH                7:39:28
387 BRAY                GRAHAM         M   46  BATHURST                      7:39:49
388 GLENDINNING         JOHN           M   50  GYMEA                         dnf
389 WILLIAMS            DENIS          M   45  WAVERTON                      dnf
390 DORNBRACK           DAVE           M   44  CHATSWOOD                     dnf
391 SLOAN               BERT           M   61  ROCKDALE                      dnf
392 HASLAM              MICHELLE       F   35  MOSMAN                        dnf
393 WRIGHT              MARILYN        F   47  BONNELLS BAY                  dnf
394 GAMBLE              ROBERT         M   55  EASTWOOD                      dnf
395 WAREHAM             RAYMOND        M   33  EPPING                        dnf
396 MILLETT             BRIAN          M   48  ENGADINE                      dnf
397 LEWIS               MICHAEL        M   43  ROSEBERY                      dnf
398 HOOKE               BOB            M   51  CAMBRIDGE PARK                dnf
399 OVERTON             JOHN           M   49  MT VICTORIA                   dnf
400 BENSON              RICHARD        M   50  ALFORDS POINT                 dnf
401 BYRNE               GREG           M   37  PENRITH                       dnf
402 JACKSON             JONATHAN       M   22  CASTLE HILL                   dnf
403 HICKMAN             MICHAEL        M   65  MANGERTON                     dnf
404 HOLM                STEPHEN        M   38  WAITARA                       dnf
405 MANLEY              PAUL           M   27  KIRRIBILLI                    dnf
406 MANN                JEFF           M   29  WINMALEE                      dnf
407 ENESTROM            RON            M   56  VAUCLUSE                      dnf
408 TRENOWDEN           TIMOTHY        M   37  COLLAROY BEACH                dnf
409 ENGLISH             MERV           M   53  DEE WHY                       dnf
410 BISCHOFF            ECKART         M   48  MOSMAN                        dnf
411 MILLER              DAVID          M   36  EPPING                        dnf
412 MIFSUD              STEPHEN        M   42  WERRINGTON DOWNS              dnf
413 WISE                PETER          M   39  GREYSTANES                    dnf
414 AUSTIN              TIM            M   30  LEICHHARDT                    dnf
415 CHISHOLM            TERRY          M   58  CLOVELLY                      dnf
416 KELLY               DAVID          M   45  BATHURST                      dnf
417 SPARSHOTT           MARK           M   34  ANNERLEY                      dnf
418 MATTHEWS            JACQUI         F   31  RANDWICK                      dnf
419 KIMBREY             BOB            M   51  APPIN                         dnf
420 MCLEISH             JOHN           M   51  VAUCLUSE                      dnf
421 BARRY               JANN           F   40  BONDI BEACH                   dnf
422 SHARPE              RICHARD        M   28  BERKELEY VALE                 dnf
423 WEASE               BRADLEY        M   29  SYDNEY                        dnf

                     * * *   E N D   O F   R E P O R T   * * *