Six Foot Track Marathon Results - 1st March 1997

POS LASTNAME            FIRSTNAME     SEX AGE SUBURB                         TIME
=== =================== ============= === === ============================== =======
1   KROMAR              ANDREW         M   30  HOWMANS GAP                   3:38:06
2   LOVE                GREG           M   42  UMINA                         3:43:27
3   BARKER              CARL           M   37  SYDNEY CITY                   3:46:46
4   RAUPACH             KEN            M   35  MCMAHONS POINT                4:01:14
5   JOHNSON             CRAIG          M   31  PADDINGTON                    4:04:05
6   GOONPAN             PETER          M   38  KIRRAWEE                      4:06:53
7   TURNER              DAVID          M   33  DUDLEY                        4:08:07
8   SMART               MICHAEL        M   27  WESTLEIGH                     4:12:29
9   SMITH               CHRIS          M   34  MOSMAN                        4:12:59
10  FOLEY               TIM            M   37  RANDWICK                      4:16:09
11  TILLER              DAWN           F   31  BEROWRA                       4:16:14
12  BILL                ROSS           M   46  BLACKHEATH                    4:19:34
13  BRISCOE             RICHARD        M   32  WAITARA                       4:20:00
14  BOGENHUBER          MAX            M   54  SUTHERLAND                    4:22:17
15  LUCKHAM             BRUCE          M   36  MANLY                         4:22:40
16  GORICK              GLENN          M   35  KIRRAWEE                      4:24:32
17  HISLOP              ANDREW         M   35  MANLY                         4:25:29
18  GOODALL             CRAIG          M   42  HEATHCOTE                     4:25:45
19  GRAHAM              CHRIS          M   24  ERMINGTON                     4:25:50
20  MARSHALL            KELVIN         M   32  ELSTERNWICK                   4:26:04
21  HUGILL              PHILIP         M   38  HORNSBY                       4:27:03
22  RENWICK             BRUCE          M   48  GREEN POINT                   4:28:02
23  BROWN               STEPHEN        M   26  ROTHBURY                      4:28:19
24  DRUERY              WAYNE          M   29  CARINGBAH                     4:30:48
25  BARRETT             GRAEME         M   31  CARLTON                       4:30:54
26  MAHONY              PAUL           M   44  TERRIGAL                      4:33:07
27  PRIVETT             LEIGH          M   51  ALBURY                        4:34:42
28  GRAY                STEPHEN        M   44  HEATHCOTE                     4:36:13
29  SATCHELL            MALCOLM        M   46  DURAL                         4:37:16
30  GLEN                JOHN           M   39  LEURA                         4:37:59
31  BOOTH               DARREN         M   27  PALM BEACH                    4:38:28
32  GREEN               IAN            M   51  EAST HILLS                    4:38:41
33  LISSON              GEORGE         M   44  RYDE                          4:38:54
34  TILLER              KEVIN          M   31  BEROWRA                       4:39:18
35  GEACH               SIMON          M   33  MT EDEN  AUCKLAND 1  NZ       4:43:00
36  O'CONNOR            SHANE          M   31  RANDWICK                      4:44:25
37  CLARKE              TREVOR         M   35  BANKSMEADOW                   4:46:50
38  BENNETT             PETER          M   42  CARINGBAH                     4:47:55
39  KING                THERON         M   26  TERRIGAL                      4:48:27
40  JENKINS             DAVID          M   37  SYDNEY                        4:48:46
41  GARRIDO             ELADIO         M   32  CHIPPENDALE                   4:49:11
42  COULL               PAUL           M   40  HEATHCOTE                     4:50:35
43  CLEAR               DAVID          M   39  WEST RYDE                     4:50:36
44  TAYLOR              STEVE          M   35  GLEN INNES                    4:52:32
45  HAWKE               ANDREW         M   33  PYMBLE                        4:53:35
46  TAYLOR              ANDREW         M   31  KATOOMBA                      4:54:04
47  SHARP               ROBERT         M   32  QUAKERS HILL                  4:54:05
48  O'BRIEN             LOUISE         F   25  CARINGBAH                     4:54:11
49  PERCY               ALASDAIR       M   33  PALM BEACH                    4:54:18
50  BROWN               DAVID          M   38  NORTHBRIDGE                   4:54:30
51  MURPHY              GRAHAME        M   42  CASTLE HILL                   4:57:03
52  SHOLL               PETER          M   26  MARRICKVILLE                  4:57:04
53  GATES               TIM            M   37  CHATSWOOD                     4:57:30
54  MUIR                NIGEL          M   30  CREMORNE                      4:57:37
55  DEVLIN              BILL           M   45  CASTLE HILL                   4:58:48
56  BARNES              PETER          M   38  WENTWORTH FALLS               4:58:59
57  HICK                BILL           M   49  ENGADINE                      4:59:00
58  DOWLING             KERRY          M   50  YAGOONA                       4:59:51
59  LIBESMAN            ERROL          M   39  BONDI                         5:00:21
60  SHEPPARD            TONY           M   31  GREEN POINT                   5:00:23
61  TOWN                MURRAY         M   51  WAHROONGA                     5:00:27
62  KRANTZCKE           SIMON          M   30  LOFTUS                        5:01:24
63  WALTON              JOHN           M   49  MONA VALE                     5:02:19
64  CUTHBERTSON         IAN            M   40  EMPIRE BAY                    5:02:21
65  WARD                MIKE           M   44  BALMAIN                       5:02:56
66  FRYER               MARTIN         M   35  LYONS                         5:02:57
67  SMITH               BARRY          M   27  BAULKHAM HILLS                5:03:33
68  URWIN               STEPHEN        M   40  NEUTRAL BAY                   5:04:58
69  LAWES               ROGER          M   34  CHIPPING NORTON               5:05:16
70  PORRAL              CRISTINA       F   25  WESTMEAD                      5:05:30
71  MATLEY              STEWART        M   51  BROKE                         5:05:33
72  ZAHN                AMY            F   34  ROSE BAY                      5:05:37
73  MONTGOMERY          BOB            M   48  WENTWORTHVILLE                5:05:44
74  FIEN                SARAH          F   29  KINGSVALE                     5:06:28
75  RILEY               RICHARD        M   44  LAWSON                        5:06:54
76  EISENHUTH           PAUL           M   41  GEORGES HALL                  5:07:41
77  HISLOP              DAVID          M   38  NEWTOWN                       5:07:44
78  ROBSON              JOHN           M   37  SYDNEY                        5:07:50
79  OVERTON             JOHN           M   46  MT VICTORIA                   5:07:52
80  SEIB                DAVID          M   29  CAMMERAY                      5:07:53
81  FIELD               ALF            M   56  PALM BEACH                    5:08:35
82  GILBERT             LINDSAY        M   39  ROSEVILLE                     5:08:37
83  AUSTIN              TIM            M   27  LEICHHARDT                    5:09:37
84  MATTHEWS            IAN            M   32  CAMMERAY                      5:12:20
85  COATES              BARRY          M   50  LOFTUS                        5:13:30
86  OSBORNE             GREG           M   32  SUTHERLAND                    5:13:32
87  CANNINGS            DAVID          M   36  NORMANHURST                   5:13:49
88  SMITH               ROBERT         M   44  BEROWRA                       5:13:50
89  SHIPLEY             GRAEME         M   47  BEROWRA HEIGHTS               5:14:14
90  MCKINLAY            BROCK          M   30  CALWELL                       5:14:48
91  HAMMERSCHMIDT       PETER          M   55  LONGUEVILLE                   5:14:56
92  HERPICH             LUDWIG         M   61  MIRANDA                       5:16:33
93  CROSS               MARK           M   29  SURRY HILLS                   5:16:48
94  COLWELL             BRIAN          M   47  RANDWICK                      5:18:44
95  IRWIN               JOHN           M   42  BONDI                         5:18:52
96  MEZZINO             PHIL           M   59  ENGADINE                      5:18:54
97  HODGES              JOHN           M   47  CHATSWOOD                     5:19:09
98  OWENS               JAMES          M   39  OATLEY                        5:20:04
99  PEADON              GRAEME         M   36  DUBBO                         5:20:51
100 HORROCKS            GLENN          M   23  EPPING                        5:21:27
101 TINKER              KEVIN          M   47  CHAIN VALLEY                  5:23:27
102 LAW                 KEITH          M   50  CAMBRIDGE PARK                5:23:38
103 HOWARD              GAVIN          M   40  WYEE                          5:23:47
104 WARD                GARY           M   41  BRADBURY                      5:24:14
105 SIMPSON             CARL           M   42  PADSTOW                       5:24:48
106 WATSON              ALAN           M   44  MENAI                         5:24:50
107 MENTZINES           STEPHEN        M   37  BALMORAL BEACH                5:24:52
108 BROADBENT           WARREN         M   48  TORONTO                       5:25:18
109 AITKENHEAD          GARY           M   38  NAREMBURN                     5:25:21
110 STEPHENS            ROGER          M   45  LINDFIELD                     5:26:02
111 FORSYTH             IAN            M   42  ABBOTSFORD                    5:26:34
112 STYLES              DAVID          M   47  BAYSWATER                     5:27:08
113 DRAYTON             NICK           M   39  ST LEONARDS                   5:27:30
114 SOLOMON             DAVID          M   48  CLONTARF                      5:28:05
115 DUJMOVIC            JOHN           M   26  WILSTON                       5:28:26
116 ROUX                PHILIPPE       M   47  SUTHERLAND                    5:28:33
117 POTTER              LES            M   40  OAKHURST                      5:28:36
118 HARRISON            MALCOLM        M   51  EARLWOOD                      5:28:45
119 HENRY               RAY            M   42  TRANGIE                       5:28:55
120 GRANT               ANDREW         M   37  PYMBLE                        5:29:07
121 KELLY               BREEDA         F   42  LANE COVE                     5:29:31
122 HARDWICK            GREGORY        M   27  MEREWETHER                    5:29:50
123 MOBBS               KEITH          M   51  MAIANBAR                      5:29:53
124 MCCULLAGH           CAMERON        M   33  TURRAMURRA                    5:30:54
125 MCGANN              SIMON          M   24  EMPIRE BAY                    5:31:14
126 BERGKVIST           KATH           F   47  GARDEN SUBURB                 5:31:36
127 DULSON              PETER          M   41  CHATSWOOD                     5:31:59
128 SPINNEY             JOHN           M   57  FAULCONBRIDGE                 5:32:01
129 FICKEL              BOB            M   45  CRONULLA                      5:32:02
130 WHITTON             BARRY          M   59  FITZROY FALLS                 5:32:55
131 BISHOP              JUTT           M   31  CHATSWOOD                     5:33:22
132 BLUNDELL            JOHN           M   37  ST LEONARDS                   5:33:24
133 WILSON              ALLAN          M   48  BLAXLAND                      5:33:31
134 HAYWARD             GLENN          M   29  TOWRADGI                      5:33:50
135 BRUGGEMAN           STEPHEN        M   38  RHODES                        5:34:13
136 BEAK                DAVID          M   42  BONDI JUNCTION                5:34:46
137 FISHER              ALBERT         M   51  PEAKHURST                     5:36:03
138 BARTON              JOANNE         F   29  MANLY                         5:36:23
139 LEFMANN             MARTIN         M   24  ST IVES                       5:36:30
140 DEMPSEY             CRAIG          M   27  CLOVELLY                      5:36:32
141 O'NEILL             CHRIS          M   44  MT COLAH                      5:36:54
142 IZURIETA            ADRIAN         M   18  WAHROONGA                     5:38:15
143 GRAHAM              JOHN           M   25  BENSVILLE                     5:38:24
144 HEWSON              BRIAN          M   56  CHATSWOOD                     5:38:59
145 PATTERSON           GRAEME         M   41  LILLI PILLI                   5:39:27
146 RICHARDSON          DANIEL         M   37  SPRINGWOOD                    5:40:31
147 SCHOEMAKER          TED            M   50  GREYSTANES                    5:40:34
148 HYMAN               JIM            M   49  ALBURY                        5:41:37
149 BELL                GRAHAM         M   49  RODD POINT                    5:41:39
150 MCCARTHY            WAYNE          M   54  LONGUEVILLE                   5:41:45
151 REEVES              JOHN           M   40  GLADESVILLE                   5:41:49
152 KILHAM              MICK           M   40  GUILDFORD                     5:41:55
153 MOLLOY              BRETT          M   37  PADSTOW                       5:42:07
154 WHITEHOUSE          PAULA          F   35  ELANORA                       5:42:14
155 STURGESS            PAUL           M   41  CHESTER HILL                  5:42:42
156 LEWIS               KYLIE          F   31  POINT CLARE                   5:43:15
157 KNOWLES             BRENT          M   40  ST ANDREWS                    5:44:10
158 CHRISP              DARRYL         M   48  WOOLLAHRA                     5:44:14
159 PACKEL              ED             M   55  SYDNEY UNIVERSIT              5:45:05
160 DAVIS               WAYNE          M   37  WESTMEAD                      5:46:11
161 MIFSUD              STEPHEN        M   39  WERRINGTON DOWNS              5:46:47
162 MELNYCZENKO         JOHN           M   49  MINCHINBURY                   5:47:16
163 HYNARD              BRAD           M   31  MOUNT PLEASANT (              5:47:39
164 THEAKSTON           PAUL           M   22  COBAR                         5:47:53
165 FLEIG               KARL           M   56  PADDINGTON                    5:48:03
166 BUTLER              GRAHAM         M   48  NEUTRAL BAY                   5:48:54
167 CLARKE              PHIL           M   45  KAREELA                       5:49:01
168 LAVENDER            MALCOLM        M   25  EASTWOOD                      5:49:02
169 CRESWICK            RICHARD        M   53  BATEAU BAY                    5:49:38
170 WILSON              MICHAEL        M   50  WAVERTON                      5:49:58
171 WIELAND             PENNY          F   35  MOSMAN                        5:50:26
172 HASLAM              ALAN           M   49  MOSMAN                        5:50:28
173 FIRTH               STEPHEN        M   39  RYDE                          5:50:48
174 MORGAN              IAN            M   58  ST CLAIR                      5:50:52
175 PLOEG               MONIQUE        F   24  ST MARYS                      5:51:24
176 BODDY               NAOMI          F   20  EMU PLAINS                    5:51:25
177 SHOEBRIDGE          JOHN           M   49  ALBION PARK                   5:51:40
178 BRYCE               LES            M   51  TURRAMURRA                    5:52:06
179 THORPE              MIKE           M   50  CHITTAWAY POINT               5:52:40
180 BRABENDER           PAUL           M   36  RYDE                          5:52:50
181 TAT                 GIA            M   26  MAROUBRA                      5:53:37
182 BOUSFIELD           ANTHONY        M   34  ST MARYS                      5:53:43
183 HIGGINS             ERIC           M   47  NORTH GOSFORD                 5:53:46
184 BUKUYA              ALLAN          M   22  CARLINGFORD                   5:53:47
185 ROBINSON            TONY           M   37  CIVIC SQUARE (Pr              5:53:49
186 ROBINSON            STEPHEN        M   38  ORANGE                        5:54:06
187 KEARNS              BRENDA         F   39  MANLY                         5:54:26
188 BOYLE               BRAD           M   36  INGLEBURN                     5:54:28
189 BOIDIN              BENEDICT       M   29  BLACKTOWN                     5:54:30
190 BOIDIN              DOMINIC        M   40  FAULCONBRIDGE                 5:54:32
191 ATKINSON            JOHN           M   45  ALFORDS POINT                 5:54:35
192 HENDERSON           JOHN           M   41  MOREE                         5:54:38
193 MANSON              RICHARD        M   33  LINDFIELD                     5:54:40
194 SWAIN               GARY           M   41  MCMAHONS POINT                5:54:45
195 CATER               CATRIONA       F   34  WILLOUGHBY                    5:54:46
196 FETTES              GARY           M   44  OAKLEIGH                      5:55:04
197 TROTTER             JOHN           M   49  WINMALEE                      5:55:06
198 KING                DAVID          M   48  EPPING                        5:55:08
199 HARKER              VICTOR         M   21  GREEN POINT                   5:55:10
200 SCREEN              JIM            M   54  ST IVES                       5:55:12
201 MEDGYESSY           JULIUS         M   45  BONDI                         5:55:47
202 KNUTSEN             CHRIS          M   38  FAULCONBRIDGE                 5:56:03
203 LANCE               TONIA          F   20  ARCADIA VALE                  5:56:08
204 HUGHES              WARREN         M   41  CHESTER HILL                  5:56:16
205 SMITH               TREVOR         M   41  CHIPPENDALE                   5:56:26
206 CLARKE              LESLEY         F   42  NEWTOWN                       5:56:38
207 MCREYNOLDS          JULIE          F   42  ENGADINE                      5:56:41
208 CHAPPELOW           DARRYL         M   41  CARINGBAH                     5:58:49
209 WHITE               KEITH          M   47  THE ROCKS SYDNEY              5:58:52
210 GOONPAN             GEOFF          M   34  ENGADINE                      5:58:59
211 SWINDELLS           MANDY          F   33  ENGADINE                      5:59:01
212 BENNETT             DENISE         F   30  CAMMERAY                      5:59:13
213 POLLARD             IAN            M   43  MOSMAN                        5:59:32
214 TEGART              GREGORY        M   40  ETTALONG BEACH                6:01:08
215 RAE                 TRUDY          F   32  TERRIGAL                      6:01:25
216 LUSCOMBE            GEOFF          M   38  WENTWORTH FALLS               6:01:27
217 CASHIN              ANTHONY        M   30  WAMBERAL                      6:01:29
218 O'LOUGHLIN          BYRON          M   26  CHAIN VALLEY                  6:01:33
219 MACKINLAY           BRETT          M   31  CURL CURL                     6:01:50
220 WITT                ALAN           M   50  FRANKSTON                     6:02:10
221 RIGBY               ROGER          M   54  WAHROONGA                     6:02:59
222 ARGALL              ALLEN          M   59  OATLEY                        6:03:00
223 MARTIN              MIKE           M   36  FRENCHS FOREST                6:03:15
224 BONSING             JOHN           M   59  ETTALONG BEACH                6:03:59
225 ANDERSON            DAVID          M   49  ELERMORE VALE                 6:04:01
226 BAGALA              TONY           M   40  DENISTONE                     6:04:51
227 STEVENSON           LYNETTE        F   36  MAIANBAR                      6:04:55
228 SCHERLEITNER        MAX            M   66  LAVINGTON                     6:05:00
229 GIRVAN              STEPHEN        M   50  WOY WOY                       6:05:12
230 GIRVAN              DAVE           M   65  WOY WOY                       6:05:14
231 PULLER              YVONNE         F   49  ARCADIA VALE                  6:05:24
232 YOUNG               GRAHAME        M   34  SCHOFIELDS                    6:05:45
233 LIGHT               IRWIN          M   48  SYDNEY                        6:06:03
234 FROMBERG            GRAHAM         M   33  BELMONT                       6:06:47
235 MENZ                MICHAEL        M   38  WILLMOT                       6:07:10
236 EISENHUTH           JOAN           F   38  GEORGES HALL                  6:07:14
237 RENSFORD            BRIAN          M   51  MERRYLANDS                    6:07:15
238 ALLCORN             PAUL           M   37  CHATSWOOD                     6:07:17
239 SCOTT               MELANIE        F   34  BALGOWLAH                     6:09:28
240 DAWSON              TRODY          F   30  LEICHHARDT                    6:09:51
241 WATSON              AMANDA         F   40  WAVERTON                      6:09:56
242 JONES               BELINDA        F   26  WOLLSTONECRAFT                6:09:57
243 LILLEY              DAVID          M   51  PELAW MAIN                    6:09:59
244 MCILHONEY           RAYMOND        M   42  MENAI                         6:10:08
245 CRANSTON            MICHAEL        M   37  MENAI                         6:10:11
246 WAINMAN             DAVID          M   43  BONDI                         6:10:45
247 TRESIDDER           MICHAEL        M   41  ROSEVILLE                     6:11:52
248 MARCH               GREG           M   44  TURRAMURRA                    6:12:21
249 CLEMENTSON          DIANE          F   37  NEUTRAL BAY                   6:13:35
250 HAWKINS             DAVID          M   44  NEWPORT BEACH                 6:14:15
251 GARDNER             JIM            M   51  GLEN INNES                    6:14:45
252 HOLZ                SCOTT          M   33  EARLWOOD                      6:14:50
253 INGHAM              SUSAN          F   50  SARATOGA                      6:15:20
254 LAIDLAW             DEBORAH        F   37  SEAFORTH                      6:16:09
255 COOKSON             PETER          M   45  ROSEVILLE                     6:16:34
256 LAURENT             JACQUES        M   50  CROWS NEST                    6:17:07
257 VULETICH            SUZANA         F   34  BALMORAL BEACH                6:17:08
258 WILLIAMS            DARREN         M   30  CAVES BEACH                   6:18:10
259 HILL                MARK           M   42  CARINGBAH                     6:18:56
260 OLMSTEAD            JOHN           M   41  LINDFIELD                     6:19:45
261 SHARROCK            PETER          M   46  RATHMINES                     6:19:50
262 WHYTE               LEANNE         F   28  NAREMBURN                     6:21:10
263 WATERS              BRENT          M   49  BELLEVUE HILL                 6:21:20
264 GABORIT             ANTHONY        M   44  WINMALEE                      6:21:22
265 HEFFERNAN           WAYNE          M   48  ENGADINE                      6:21:24
266 BROWN               IAN            M   42  MOUNT VICTORIA                6:21:27
267 KISS                JENNIFER       F   40  MACQUARIE FIELDS              6:22:14
268 STURCH              RODNEY         M   36  BIRRONG                       6:22:58
269 GREENWOOD           TONY           M   44  UNANDERRA                     6:23:00
270 CUNNIFFE            DENNIS         M   58  MORTDALE                      6:23:52
271 BASKIN              CLIVE          M   40  LINDFIELD                     6:25:06
272 GLAPIAK             CHARLIE        M   46  FENNELLS BAY                  6:25:44
273 POTTER              ROBERT         M   39  NORAVILLE                     6:25:54
274 THOMPSON            CAROL          F   37  MOSMAN                        6:26:22
275 MANN                JOHN           M   49  LANE COVE                     6:26:44
276 ANDERSON            VIC            M   44  INGLEBURN                     6:26:53
277 ONEILL              BARRY          M   38  BUXTON                        6:26:55
278 NEWMAN              STEPHEN        M   39  SURRY HILLS                   6:27:20
279 HARRIS              STEPHEN        M   41  BERALA                        6:27:22
280 LILLIS              TED            M   54  BASS HILL                     6:28:11
281 GIBBENS             MARK           M   34  WESTMEAD                      6:28:17
282 KENNEDY             ROBERT         M   57  ENGADINE                      6:28:51
283 BELL                JOHN           M   49  EAST MELBOURNE                6:28:59
284 WHITE               MARGARET       F   42  THE ROCKS SYDNEY              6:29:41
285 REILLY              TERRY          M   46  MANLY                         6:29:48
286 ASHCROFT            CRISTINE       F   30  CHATSWOOD                     6:29:55
287 GRENSIDE            SAMANTHA       F   28  DUNDAS                        6:29:57
288 VAN NETTEN          BERT           M   45  WANGI WANGI                   6:31:39
289 WILLIAMS            DENIS          M   42  WAVERTON                      6:31:46
290 VAN NETTEN          DIANNE         F   44  WANGI WANGI                   6:32:13
291 WAKEMAN             KEVIN          M   44  MALLABULA                     6:32:17
292 HOOKE               BOB            M   48  CAMBRIDGE PARK                6:32:32
293 JACKSON             JONATHAN       M   19  CASTLE HILL                   6:33:11
294 O'TOOLE             ALAN           M   53  SYLVANIA                      6:33:14
295 HASLAM              MICHELLE       F   32  MOSMAN                        6:34:45
296 VAN KAMPEN          MARCEL         M   33  PALM BEACH                    6:35:02
297 KRANTZCKE           TONY           M   60  LOFTUS                        6:35:10
298 O'CONNOR            ANN            F   37  MOSMAN                        6:35:12
299 GRIMSHAW            NICOLA         F   34  NORTH SYDNEY                  6:35:40
300 STOLLERY            PHIL           M   42  KATOOMBA                      6:36:23
301 SOTIROPOULOS        KON            M   63  LATHAM                        6:36:30
302 COATES              PRISCILL       F   48  LOFTUS                        6:37:03
303 BULMER              VAL            F   55  YARRAWARRAH                   6:37:04
304 MANLEY              PAUL           M   24  KIRRIBILLI                    6:37:08
305 GRIFFITH            SUSAN          F   36  CASTLE COVE                   6:38:29
306 JEFFERD             CHRIS          M   44  CHATSWOOD                     6:38:30
307 WEIR                KEN            M   42  WATSONS BAY                   6:38:44
308 ESTALL              NEIL           M   49  BONDI                         6:38:47
309 LOVE                GRAHAM         M   47  WOOLLOOMOOLOO                 6:38:49
310 TAKAHASHI           AKIRA          M   37  SUMMER HILL                   6:38:52
311 BRETT               JOHN           M   60  MIRANDA                       6:39:48
312 SHILSTON            ROSS           M   43  FRANKSTON                     6:41:16
313 HARDY               ROB            M   43  COORANBONG                    6:42:29
314 DAVEL               CORRIE         M   40  THE GAP (BRISBANE)            6:43:58
315 WILLIAMS            RODNEY         M   36  PHEASANTS NEST                6:44:50
316 YOUNG               MARK           M   37  HOLDER                        6:44:52
317 FIELD               GERARD         M   43  EAST MELBOURNE                6:44:54
318 HIBBETT             JOHN           M   46  NAREMBURN                     6:45:06
319 CHAPPELL            NEIL           M   50  FISHING POINT                 6:45:50
320 GADD                ISADORE        M   56  ST IVES                       6:45:56
321 GOLDEN              TONY           M   41  MAROUBRA                      6:46:27
322 SULLIVAN            JACKIE         F   40  MANLY                         6:46:37
323 DUROUX              TONY           M   32  OLD TOONGABBIE                6:46:38
324 RUSSELL             ROBI           F   47  WARRIEWOOD                    6:46:51
325 RUSSELL             PAUL           M   46  WARRIEWOOD                    6:46:53
326 FRANCIS             COLIN          M   49  GREYSTANES                    6:48:38
327 TALBOT              STEVEN         M   45  WESTLEIGH                     6:49:28
328 GODDARD             RAY            M   32  EDENSOR PARK                  6:49:30
329 CRAMMOND            IAN            M   41  PLEASURE POINT                6:49:36
330 BROWN               NOEL           M   43  EPPING                        6:49:41
331 MATTHEWS            STEPHEN        M   31  BONDI                         6:51:01
332 O'DRISCOLL          JOHN           M   40  LEUMEAH                       6:51:04
333 FULLER              WENDY          F   45  MANLY                         6:51:25
334 DOWSE               SIMON          M   36  KINGSGROVE                    6:51:59
335 SILVA               MARIA          F   43  HARBORD                       6:52:46
336 HALL                BRUCE          M   42  ABBOTSFORD                    6:53:53
337 PAUL                LEO            M   50  MENAI                         6:54:14
338 GILPIN              MARK           M   39  BLACKHEATH                    6:55:38
339 THORNE              KEITH          M   43  JERRABOMBERRA                 6:55:40
340 BRODIE              NEIL           M   41  DURAL                         6:55:48
341 CROOT               DAVID          M   43  MORTDALE                      6:57:14
342 MILLETT             BRIAN          M   45  ENGADINE                      6:57:32
343 CRYER               BRIAN          M   51  INGLEBURN                     6:57:49
344 DAY                 DELL           F   35  CREMORNE                      6:58:19
345 PHILLIPS            ANDREW         M   53  DENISTONE EAST                6:58:22
346 ALLEN               BARBARA        F   46  RABY                          6:58:28
347 ALLOWAY             DALE           M   28  CHATSWOOD                     6:58:33
348 BEDFORD             DENNIS         M   51  RAZORBACK                     6:59:16
349 ENGLISH             PAT            M   37  WARRIMOO                      6:59:17
350 ALLEN               PETER          M   50  RABY                          7:18:00
351 SLOAN               BERT           M   58  ROCKDALE                      dnf
352 LANDO               DOMINIC        M   35  MIRANDA                       dnf
353 PHILLIPS            RICHARD        M   59  BLAXLAND                      dnf
354 ASHTON              BILL           M   49  NARARA                        dnf
355 GAMBLE              ROBERT         M   52  EASTWOOD                      dnf
356 MORGAN              JOHN           M   49  BUTTABA                       dnf
357 SPARKES             LAURIE         M   44  ENGADINE                      dnf
358 DUCKWORTH           BOB            M   57  EARLWOOD                      dnf
359 NAISBITT            JO             F   34  CONISTON                      dnf
360 FULLER              ROGER          M   53  MCMAHONS POINT                dnf
361 FOLEY               DEREK          M   38  HOMEBUSH                      dnf
362 PARKER              GRAHAM         M   45  TERRIGAL                      dnf
363 ALLAN               MICHAEL        M   47  EMPIRE BAY                    dnf
364 MCCRINDLE           MARK           M   24  BEECROFT                      dnf
365 WESTON              COLIN          M   49  ERINA                         dnf
366 BURKE               STEPHEN        M   37  MARSFIELD                     dnf
367 ELEY                KEVIN          M   47  CASTLE COVE                   dnf
368 CRAIGIE             SHARYN         F   36  MCMAHONS POINT                dnf
369 CLIFFORD            PETER          M   35  BANGOR                        dnf
370 ATKINS              RAYMOND        M   50  GREYSTANES                    dnf
371 MCLEISH             JOHN           M   48  VAUCLUSE                      dnf
372 SODBINOW            GEORGE         M   66  LANSVALE                      dnf
373 HARPER              NEIL           M   29  MANGERTON                     dnf
374 UPTON               DAVE           M   54  MANLY                         dnf
375 DALL'AMICO          BEN            M   48  FRENCHS FOREST                dnf
376 POWERS              LINDSAY        M   42  MILSONS POINT                 dnf
377 ANDREWS             LESLIE         M   38  ALLAMBIE HEIGHTS              dnf
378 KERRUISH            GRAHAME        M   57  RIVERWOOD                     dnf
379 KERRIGAN            WILLIAM        M   67  MANLY                         dnf
380 NAGY                ALEX           M   43  BONDI BEACH                   dnf
381 ROBSON              JOHN           M   41  WOOLLAHRA                     dnf
382 COLE                WARREN         M   55  MCGRATHS HILL                 dnf
383 STOREY              DON            M   37  NORTH RYDE                    dnf
384 PATERSON            ROSS           M   43  WOONONA                       dnf
385 LINDSAY             JOHN           M   48  DONCASTER EAST                dnf
386 LUCAS               MATTHEW        M   29  EPPING                        dnf
387 REID                GREG           M   55  BOSSLEY PARK                  dnf
388 STREET              SANDY                                                dnf
389 HOBBS               TOM            M   59  TOUKLEY                       dnf
390 HOSKINS             EVAN           M   30  BONDI                         dnf

                     * * *   E N D   O F   R E P O R T   * * *