Six Foot Track Marathon Results - 2nd March 1996

POS LASTNAME            FIRSTNAME     SEX AGE SUBURB                         TIME
=== =================== ============= === === ============================== =======
1   KROMAR              ANDREW         M   29  HOWMANS GAP                   3:29:20
2   VELLA               SAM            M   32  KINGSFORD                     3:45:36
3   WORSWICK            JOHN           M   32  ALEXANDRIA                    3:53:42
4   LOVE                GREG           M   41  UMINA                         4:01:10
5   WALKER              DEREK          M   24  KENSINGTON                    4:01:32
6   HUGILL              PHILIP         M   37  HORNSBY                       4:08:20
7   GOONPAN             PETER          M   37  KIRRAWEE                      4:15:53
8   BURTON              MICHAEL        M   34  COOGEE                        4:15:53
9   GOODALL             CRAIG          M   41  HEATHCOTE                     4:17:03
10  GREEDY              GLEN           M   37  DUDLEY                        4:17:10
11  MARSHALL            KELVIN         M   31  ELSTERNWICK                   4:17:21
12  SCHLETT             STEFAN         M   34  KLEINOSTHEIM, GERMANY         4:23:03
13  GREEN               IAN            M   50  EAST HILLS                    4:25:41
14  BILL                ROSS           M   45  BLACKHEATH                    4:28:58
15  OWENS               JAMES          M   38  OATLEY                        4:29:01
16  RAUPACH             KEN            M   34  MCMAHONS POINT                4:31:36
17  NOBLE               DARREN         M   27  KANGY ANGY                    4:33:32
18  HOTCHKIS            MIKE           M   36  HELENSBURGH                   4:34:20
19  TROPE               JONATHAN       M   50  BILGOLA PLATEAU               4:36:24
20  DEVLIN              BILL           M   44  CASTLE HILL                   4:36:48
21  SMITH               ANDREW         M   36  LANE COVE                     4:37:13
22  MOORE               DANNY          M   38  KINCUMBER                     4:37:34
23  BOGENHUBER          MAX            M   53  SUTHERLAND                    4:37:48
24  LUCKHAM             BRUCE          M   35  MANLY                         4:38:20
25  GRAY                STEPHEN        M   43  HEATHCOTE                     4:38:24
26  SMITH               CHRIS          M   33  MOSMAN                        4:40:12
27  HALLAM              ANDREW         M   31  WILLOUGHBY                    4:40:34
28  MATTERSON           EDWARD         M   38  HIGHVALE                      4:40:55
29  WARD                MIKE           M   43  BALMAIN                       4:46:35
30  LEECH               CRAIG          M   32  CREMORNE                      4:46:37
31  GATES               TIM            M   36  CHATSWOOD                     4:47:22
32  TURNER              DAVID          M   32  DUDLEY                        4:47:23
33  TAYLOR              ANDREW         M   30  KATOOMBA                      4:48:21
34  BARNES              RICHARD        M   35  PYMBLE                        4:48:43
35  LONG                RODNEY         M   36  BROOKLYN                      4:49:24
36  GORICK              GLENN          M   34  KIRRAWEE                      4:51:01
37  POTTER              RAYMOND        M   53  HORNSBY HEIGHTS               4:51:26
38  TAYLOR              GEOFF          M   33  CROWS NEST                    4:52:36
39  MUIR                NIGEL          M   29  CREMORNE                      4:53:02
40  MAHONY              PAUL           M   43  TERRIGAL                      4:53:14
41  GRAHAM              CHRIS          M   23  ERMINGTON                     4:53:48
42  SCHILCHER           HEINZ          M   25  BOBING    82389               4:54:17
43  BENNETT             PETER          M   41  CARINGBAH                     4:56:30
44  WALTON              JOHN           M   48  MONA VALE                     4:57:16
45  COULL               PAUL           M   39  HEATHCOTE                     4:57:25
46  GOONPAN             GEOFF          M   33  ENGADINE                      4:57:30
47  MOSTA               KARIM          M   42  TONNERRE, FRANCE              4:57:46
48  O'BRIEN             LOUISE         F   24  CARINGBAH                     4:57:51
49  HENRY               RAY            M   41  TRANGIE                       4:58:57
50  SUTTLE              DES            M   37  WAVERLEY                      5:00:07
51  LLOYD               BILL           M   43  BONNET BAY                    5:00:08
52  PERRY               ANDREW         M   29  KILLARA                       5:00:18
53  SMITH               DEREK          M   54  MILSONS POINT                 5:00:21
54  MATUSCHKA           CRAIG          M   30  AVOCA BEACH                   5:00:28
55  SHORT               LIZ            F   44  SUTHERLAND                    5:01:49
56  MATLEY              STEWART        M   50  BROKE                         5:01:54
57  SMITH               JOHN L.        M   53  KIRRAWEE                      5:02:34
58  BROADBENT           WARREN         M   47  TORONTO                       5:03:49
59  TAYLOR              STEVE          M   34  GLEN INNES                    5:04:15
60  BARNES              PETER          M   37  WENTWORTH FALLS               5:05:00
61  HICK                BILL           M   48  ENGADINE                      5:05:47
62  CLEAR               DAVID          M   38  WEST RYDE                     5:06:07
63  MCALPIN             DAVID          M   37  SUTHERLAND                    5:06:43
64  THOMPSON            SUE            F   27  GYMEA BAY                     5:06:44
65  FIELD               ALF            M   55  PALM BEACH                    5:07:12
66  HATCH               TONY           M   49  HORNSBY HEIGHTS               5:07:13
67  HERMAN              TODD           M   37  MENAI                         5:07:41
68  DOWLING             KERRY          M   49  YAGOONA                       5:07:54
69  TOWN                MURRAY         M   50  WAHROONGA                     5:08:08
70  VERDENET            GERARD         M   46  MONTGESOYE                    5:08:24
71  KELLY               GRAEME         M   44  ORCHARD HILLS                 5:08:25
72  TILLER              KEVIN          M   30  BEROWRA                       5:08:32
73  POTTER              LES            M   39  OAKHURST                      5:10:27
74  HARRADINE           LEON           M   61  KINCUMBER                     5:10:42
75  HERPICH             LUDWIG         M   60  MIRANDA                       5:10:58
76  GEBAUER             HELMUT         M   46  DUDERSTADT, GERMANY           5:11:09
77  WINCHESTER          RICHARD        M   42  CAMPERDOWN                    5:11:23
78  RICHARDSON          DANIEL         M   36  SPRINGWOOD                    5:11:39
79  BRUGGEMAN           STEPHEN        M   37  RHODES                        5:11:39
80  ZAHN                AMY            F   33  ROSE BAY                      5:11:39
81  COLWELL             BRIAN          M   46  RANDWICK                      5:12:31
82  GLEN                JOHN           M   38  LEURA                         5:12:40
83  WARD                GARY           M   40  BRADBURY                      5:13:36
84  HERISSON            GEORGE         M   40  EAST RYDE                     5:13:40
85  SPINNEY             JOHN           M   56  FAULCONBRIDGE                 5:14:22
86  CRAIGIE             SHARYN         F   35  MCMAHONS POINT                5:14:27
87  MERZOUGUI           SLIM           M   30  BEFFORT                       5:15:17
88  DAWSON              AMANDA         F   34  ST LEONARDS                   5:15:19
89  BUNN                THOMAS         M   49  ERARING                       5:15:42
90  FISHER              ALBERT         M   50  PEAKHURST                     5:15:55
91  KELLY               BREEDA         F   41  LANE COVE                     5:16:27
92  MORGAN              IAN            M   57  ST CLAIR                      5:16:45
93  SEIB                DAVID          M   28  CAMMERAY                      5:16:55
94  GEBAUER             LIZ            F   41  DUDERSTADT                    5:18:06
95  GOODALL             PAULINE        F   40  HEATHCOTE                     5:18:13
96  LONDON              MICHAEL        M   52  YARRAWARRAH                   5:18:13
97  HART                JOHN           M   50  MONA VALE                     5:18:30
98  LAW                 KEITH          M   49  CAMBRIDGE PARK                5:20:10
99  THORPE              MIKE           M   49  CHITTAWAY POINT               5:21:44
100 DOWNES              WENDY          F   52  TURRAMURRA                    5:21:56
101 MELNYCZENKO         JOHN           M   48  MINCHINBURY                   5:21:57
102 SIMMONS             ROB            M   47  ALBURY                        5:22:07
103 GARRIDO             ELADIO         M   31  CHIPPENDALE                   5:22:40
104 REIS                CHARLES        M   39  LANE COVE                     5:23:07
105 COWELL              DEBBIE         F   36  DUFFY                         5:23:26
106 VERNET              ANNE           F   33  VILLAGE - NEUF, FRANCE        5:24:23
107 MEZZINO             PHIL           M   58  ENGADINE                      5:24:33
108 RENSFORD            BRIAN          M   50  MERRYLANDS                    5:26:03
109 BURRELL             GRANT          M   28  GLENMORE PARK                 5:26:05
110 HATTON              JOHN           M   42  SYLVANIA WATERS               5:26:21
111 LAIDLAW             DEBORAH        F   36  SEAFORTH                      5:26:29
112 SWAIN               GARY           M   40  MCMAHONS POINT                5:26:30
113 AUSTIN              TIM            M   26  LEICHHARDT                    5:26:31
114 PERROTT             TONY           M   40  BARANDUDA                     5:26:33
115 FICKEL              BOB            M   44  CRONULLA                      5:26:34
116 CARRIGAN            JOHN           M   43  MOREE                         5:26:56
117 MONTGOMERY          STEPHEN        M   31  BATEAU BAY                    5:26:57
118 MARK                GLEN           M   33  MENAI                         5:27:09
119 VUITTON             GUY            M   55  RESANSON, FRANCE              5:27:11
120 MCKINLAY            BROCK          M   29  CALWELL                       5:27:15
121 LEFMANN             MARTIN         M   23  ST IVES                       5:27:21
122 SAMERSKI            SASCHA         M   28  MAROUBRA                      5:27:52
123 FLEIG               KARL           M   55  PADDINGTON                    5:27:57
124 STEPHENS            ROGER          M   44  LINDFIELD                     5:27:57
125 SAVILLE             COLIN          M   40  MOUNT RIVERVIEW               5:29:16
126 CROSBY              TONY           M   51  MOSMAN                        5:29:45
127 DRAYTON             NICK           M   38  ST LEONARDS                   5:30:32
128 STREET              ALEX           M   37  ROSE BAY                      5:32:30
129 COATES              BARRY          M   49  LOFTUS                        5:32:57
130 WHITTON             BARRY          M   58  FITZROY FALLS                 5:32:58
131 CHAPPELOW           DARRYL         M   40  CARINGBAH                     5:33:19
132 MCCARTHY            WAYNE          M   53  LONGUEVILLE                   5:33:25
133 HARDING             CAROL          F   36  HACKETT                       5:33:50
134 GRANT               BRIAN          M   39  LONDONDERRY                   5:34:01
135 BEAK                DAVID          M   41  BONDI JUNCTION                5:34:16
136 GOOD                PETER          M   39  DARLINGHURST                  5:34:28
137 SPRAGG              HARRY          M   41  TERRIGAL                      5:34:29
138 WONG                OTTO           M   26  CHATSWOOD                     5:35:14
139 MCNEILL             NEIL           M   39  MANLY                         5:35:26
140 HASLAM              ALAN           M   48  MOSMAN                        5:35:28
141 DI-CAPUA            MICHELE        M   41  LITHGOW                       5:35:29
142 PATTERSON           GRAEME         M   40  LILLI PILLI                   5:35:42
143 HAYWARD             GLENN          M   28  TOWRADGI                      5:36:04
144 BARNES              JOHN           M   29  PYMBLE                        5:36:33
145 OWENS               PHILIP         M   36  OATLEY                        5:37:34
146 KILHAM              MICK           M   39  GUILDFORD                     5:38:33
147 ANDERSON            VIC            M   43  INGLEBURN                     5:38:59
148 KISS                JENNIFER       F   39  MACQUARIE FIELDS              5:39:00
149 MCILHONEY           RAYMOND        M   41  MENAI                         5:41:31
150 PATTRICK            GARY           M   45  PARADISE POINT                5:42:02
151 GOLDEN              TONY           M   40  MAROUBRA                      5:42:13
152 DUCKWORTH           MARK           M   35  MANLY                         5:42:14
153 SHAW                PETER          M   47  BALGOWLAH                     5:42:16
154 BLAIR               SHANE          M   24  CRONULLA                      5:42:17
155 RICHARDSON          ANDREW         M   20  GLENMORE PARK                 5:43:41
156 BERGKVIST           KATH           F   46  GARDEN SUBURB                 5:43:42
157 STAUNTON            DAMAIN         M   25  CARINGBAH                     5:44:50
158 STEMP               BEN            M   46  VILLAWOOD                     5:44:59
159 CRAWFORD            MARK           M   29  BONDI                         5:45:11
160 RAE                 TRUDY          F   31  TERRIGAL                      5:45:11
161 AGNEW               RUPERT         M   32  NEWTOWN                       5:46:16
162 SCHERLEITNER        MAX            M   65  LAVINGTON                     5:46:21
163 IRVIN               EUGENE         M   48  CARLINGFORD                   5:46:40
164 CRESWICK            RICHARD        M   52  BATEAU BAY                    5:47:58
165 CRESWICK            PHILLIP        M   27  TUGGERAWONG                   5:47:59
166 LOGAN               STEVEN         M   27  PENRITH                       5:48:28
167 BOUSFIELD           ANTHONY        M   33  ST MARYS                      5:49:13
168 NAGY                ALEX           M   42  BONDI BEACH                   5:50:01
169 MONTGOMERY          BOB            M   47  WENTWORTHVILLE                5:50:22
170 FREEMAN             JENNY          F   38  KANGY ANGY                    5:50:22
171 WHITTON             DEBBIE         F   39  ILLAWONG                      5:50:30
172 CLIFTON             PHILIP         M   51  BRONTE                        5:50:40
173 STENNING            BOB            M   41  BONDI                         5:50:41
174 WIELAND             PENNY          F   34  MOSMAN                        5:51:40
175 KIMBREY             BOB            M   47  APPIN                         5:51:45
176 MCDONALD            GREGORY        M   41  MINTO                         5:52:00
177 WARREN              RICHARD        M   43  WEROMBI                       5:52:02
178 CARAN               IVAN           M   32  ASHFIELD                      5:52:09
179 ROBINSON            TONY           M   36  CIVIC SQUARE (Pr              5:52:11
180 PIGOTT              FRANK          M   46  THERESA PARK                  5:52:37
181 BOYLE               BRAD           M   35  INGLEBURN                     5:52:56
182 HEWSON              BRIAN          M   55  CHATSWOOD                     5:53:23
183 HARPER              NEIL           M   28  MANGERTON                     5:53:34
184 WHITE               CARL           M   35  WYOMING                       5:54:21
185 MCNAMARA            PATRICK        M   39  WEDDERBURN                    5:55:01
186 BARRETT             JAMES          M   34  MOSMAN                        5:55:15
187 BRUNELLI            MARCEL         M   48  MACZEINLLE, FRANCE            5:55:25
188 HARTER              BERTRAND       M   38  VILLERS LES NANCY             5:55:25
189 RANNARD             BILL           M   42  GEORGES HALL                  5:55:44
190 KELEMEN             WALTER         M   43  KIPPA-RING                    5:56:31
191 CHAMBERLAIN         PHILIP         M   26  BARDWELL PARK                 5:56:44
192 SHILSTON            ROSS           M   42  FRANKSTON                     5:56:48
193 HADENHAM            JULIE          F   38  WORONORA HEIGHTS              5:56:54
194 CHAPMAN             LEE            M   33  EMU PLAINS                    5:58:18
195 SACHSE              JENNIFER       F   39  EMU PLAINS                    5:58:18
196 ROYAL               MICHAEL        M   38  NORTH SYDNEY                  5:58:19
197 BONSING             JOHN           M   58  ETTALONG BEACH                5:58:20
198 JOHNSON             JEFFREY        M   43  WAHROONGA                     5:58:58
199 SCREEN              JIM            M   53  ST IVES                       5:59:24
200 WITT                ALAN           M   49  FRANKSTON                     5:59:38
201 TROTTER             JOHN           M   48  WINMALEE                      5:59:58
202 CHRISP              DARRYL         M   47  WOOLLAHRA                     5:59:58
203 WHITEHOUSE          PAULA          F   34  ELANORA                       6:00:55
204 NESBITT             DON            M   46  PEARL BEACH                   6:02:16
205 TUXFORD             MARK           M   44  BLUE HAVEN                    6:02:17
206 REEVES              JOHN           M   39  GLADESVILLE                   6:03:29
207 GOYMER              RAY            M   56  BANGOR                        6:06:12
208 FAYOLLE             ROGER          M       COURNEY , FRANCE              6:06:20
209 OCONNOR             DAVID          M   37  EAGLE VALE                    6:07:06
210 MARTIN              MIKE           M   35  FRENCHS FOREST                6:08:08
211 CUNNIFFE            DENNIS         M   57  MORTDALE                      6:08:35
212 WANDERER            FRANZ          M   54  EMU PLAINS                    6:08:59
213 MOUNTFORD           ROBERT         M   44  CHARLESTOWN                   6:09:07
214 HILL                MARK           M   41  CARINGBAH                     6:09:24
215 BEDFORD             DENNIS         M   50  RAZORBACK                     6:09:28
216 MARCH               GREG           M   43  TURRAMURRA                    6:10:21
217 EDWARD              KEVIN          M   33  TELOPEA                       6:10:45
218 BUNDOCK             GRAHAM         M   53  TERRIGAL                      6:11:09
219 PERONIS             PETER          M   44  TERRIGAL                      6:11:09
220 KUHLMEY             JURGEN         M   58  OLDENBURG, GERMANY            6:11:13
221 BARTLETT            RICHARD        M   49  CREMORNE                      6:12:10
222 RIGBY               ROGER          M   53  WAHROONGA                     6:12:10
223 ANDERSON            DAVID          M   48  ELERMORE VALE                 6:12:15
224 OLOVICH             FRED           M   41  MENAI                         6:12:19
225 PULLER              YVONNE         F   48  ARCADIA VALE                  6:13:59
226 OLMSTEAD            JOHN           M   40  LINDFIELD                     6:14:49
227 NICHOLSON           PETER          M   42  CLOVELLY                      6:16:33
228 ATKINSON            JOHN           M   44  ALFORDS POINT                 6:16:35
229 CRANSTON            MICHAEL        M   36  MENAI                         6:16:50
230 KERRUISH            GRAHAME        M   56  RIVERWOOD                     6:17:36
231 BAGALA              TONY           M   39  DENISTONE                     6:17:43
232 MONTGOMERY          DAMIEN         M   22  NORTH SYDNEY                  6:18:08
233 HENDERSON           JOHN           M   40  MOREE                         6:21:24
234 MIFSUD              STEPHEN        M   38  WERRINGTON DOWNS              6:21:28
235 BURGESS             KEITH          M   45  SEVEN HILLS                   6:21:52
236 REYNOLDS            STEPHEN        M   39  WESTLEIGH                     6:23:21
237 STURMAN             MARK           M   43  WELLINGTON                    6:23:49
238 HINITT              BEVAN          M   54  FAIRFIELD                     6:24:18
239 FOULDS              GARY           M   39  GARDEN SUBURB                 6:24:20
240 BUNN                LIZ            F   42  WANGI WANGI                   6:24:42
241 SIMPSON             CARL           M   41  PADSTOW                       6:24:51
242 SCOTT               IAN            M   35  CROMER                        6:25:17
243 LILLEY              DAVID          M   50  PELAW MAIN                    6:25:19
244 WHITE               MARGARET       F   41  THE ROCKS SYDNEY              6:25:20
245 ASHCROFT            CRISTINE       F   29  CHATSWOOD                     6:25:39
246 STEVENSON           LOUISE         F   35  MANLY                         6:25:40
247 VINEBERG            KAY            F   52  GEORGES HALL                  6:26:38
248 TRESIDDER           MICHAEL        M   40  ROSEVILLE                     6:27:20
249 BLUE                HARVEY         M   57  PADDINGTON                    6:27:46
250 STOREY              JOHN           M   51  NORTH ROCKS                   6:28:39
251 PATERSON            ROSS           M   42  WOONONA                       6:28:43
252 WINTERS             GREG           M   42  BONDI                         6:29:23
253 LUKINS              MARK           M   43  EARLWOOD                      6:29:24
254 HOOKE               ANTHONY        M   20  CAMBRIDGE PARK                6:29:40
255 HOOKE               BOB            M   47  CAMBRIDGE PARK                6:29:41
256 ROBINSON            PAUL           M   41  YARRAWARRAH                   6:29:48
257 HEFFERNAN           WAYNE          M   47  ENGADINE                      6:31:16
258 MCCALLUM            CLARK          M   51  WOY WOY                       6:31:49
259 ALLEN               BARBARA        F   45  RABY                          6:33:39
260 STOREY              DON            M   36  NORTH RYDE                    6:33:40
261 ALLEN               PETER          M   49  RABY                          6:34:35
262 MASON               CRAIG          M   35  MOSMAN                        6:35:41
263 GILPIN              MARK           M   39  BLACKHEATH                    6:35:49
264 FRANCIS             COLIN          M   48  GREYSTANES                    6:36:40
265 BROWN               NOEL           M   42  EPPING                        6:36:55
266 FULLER              FRED           M   44  BASS HILL                     6:36:57
267 ONEILL              BARRY          M   37  BUXTON                        6:36:58
268 HOBBS               TOM            M   58  TOUKLEY                       6:37:16
269 GRIMSHAW            NICOLA         F   33  NORTH SYDNEY                  6:37:31
270 SINCLAIR            DALE           M   38  BASS HILL                     6:38:37
271 TEGART              GREGORY        M   39  ETTALONG BEACH                6:38:37
272 POTTER              ROBERT         M   38  NORAVILLE                     6:38:40
273 LUNSMANN            PAUL           M   56  BIRCHGROVE                    6:41:10
274 PARKER              GRAHAM         M   44  TERRIGAL                      6:42:40
275 VAN NETTEN          BERT           M   44  WANGI WANGI                   6:42:52
276 BUTLIN              PHILLIP        M   33  SYDNEY                        6:43:48
277 FIEDLER             MANFRED        M   60  PENNANT HILLS                 6:45:07
278 SMITH               MICHEAL        M   37  GREYSTANES                    6:45:22
279 SMITH               JOHN           M   57  GREYSTANES                    6:45:22
280 GARDINER            SANDY          F   44  BELMONT                       6:45:28
281 ESTALL              NEIL           M   48  BONDI                         6:45:54
282 WEIR                KEN            M   41  WATSONS BAY                   6:45:54
283 MANSON              RICHARD        M   32  LINDFIELD                     6:47:39
284 BOIDIN              BENEDICT       M   28  BLACKTOWN                     6:47:40
285 BOIDIN              DOMINIC        M   39  FAULCONBRIDGE                 6:47:40
286 GAGEN               TERRY          M   55  TURRAMURRA                    6:48:03
287 PARDUE              CHRIS          M   30  BLACKHEATH                    6:48:03
288 MANLEY              PAUL           M   23  KIRRIBILLI                    6:48:04
289 BRETT               JOHN           M   59  MIRANDA                       6:48:29
290 SHARROCK            PETER          M   45  RATHMINES                     6:49:30
291 PAUL                LEO            M   49  MENAI                         6:53:34
292 INGHAM              SUSAN          F   49  SARATOGA                      6:56:00
293 ENGLISH             PAT            M   36  WARRIMOO                      6:59:20
294 CALLAN              ANDREW         M   36  SUMMER HILL                   7:00:41
295 HUMPHREYS           ROY            M   49  HEATHCOTE                     7:01:36
296 VIGUIE              JEAN           M   45  CLERMONT, RERRAND             7:01:59
297 HIBBETT             JOHN           M   45  NAREMBURN                     7:02:35
298 KIDD                IAN            M   40  LAMBTON                       7:03:09
299 JENKERSON           KEITH          M   47  WALMER, PORT ELIZABETH        7:03:48
300 CHAPPELL            NEIL           M   49  FISHING POINT                 7:08:41
301 WALTON              JULIE          F   44  NIAGARA PARK                  7:10:12
302 LONG                MIKE           M   50  NIAGARA PARK                  7:10:13
303 HICKSON             SANDRA         F   44  WAMBERAL                      7:10:18
304 LAVENDER            MALCOLM        M   24  EASTWOOD                      7:16:56
305 BEARD               DANNY          M   64  GOSFORD                       7:18:22
306 DIMITRIOU           JOHN           M   52  CANBERRA                      7:20:08
307 WOOD                JAMES          M   54  PYMBLE                        7:27:43
308 SCULL               JOHN           M   51  ROBINA                        7:27:46
309 DUCKWORTH           BOB            M   56  EARLWOOD                      7:30:57
310 DALL'AMICO          BEN            M   47  FRENCHS FOREST                7:32:09
311 HAWKINS             DAVID          M   43  NEWPORT BEACH                 7:32:50
312 NAYLOR              FRED           M   45  GEORGES HALL                  7:36:25
313 COATES              PRISCILL       F   47  LOFTUS                        7:39:09
314 BULMER              VAL            F   54  YARRAWARRAH                   7:39:09
315 MCLEISH             JOHN           M   47  VAUCLUSE                      7:57:10
316 HOWARD              GAVIN          M   39  WYEE                          7:57:18
317 GIRVAN              DAVE           M   65  WOY WOY                       7:57:19
318 REID                GREG           M   54  BOSSLEY PARK                  7:57:19
319 COURTNEY            BILL           M   60  GREYSTANES                    dnf
320 LOVE                GRAHAM         M   46  WOOLLOOMOOLOO                 dnf
321 NICHOLSON           DENISE         F   48  TERRIGAL                      dnf
322 JOHNSON             GRAHAM         M   44  QUAKERS HILL                  dnf
323 EARLE               TATTS          F   33  TEMORA                        dnf
324 FOLEY               TIM            M   36  RANDWICK                      dnf
325 PHILLIPS            ANDREW         M   52  DENISTONE EAST                dnf
326 THORNE              KEITH          M   42  JERRABOMBERRA                 dnf
327 ESSEX               PAT            M   23  GLADESVILLE                   dnf
328 HOSKINS             EVAN           M   29  BONDI                         dnf
329 LEIGH               DAVID          M   31  HARBORD                       dnf
330 DIPPERT             PHILLIP        M   45  REVESBY                       dnf

                     * * *   E N D   O F   R E P O R T   * * *