Six Foot Track Marathon Results - 6th March 1993

POS LASTNAME            FIRSTNAME     SEX AGE SUBURB                         TIME
=== =================== ============= === === ============================== =======
1   SATCHELL            MALCOLM        M   42  DURAL                         3:54:51
2   MALINOWSKI          PETER          M   41  CHARMHAVEN                    3:58:44
3   WATSON              MARK           M   28  HOLSWORTHY                    4:00:43
4   INGLIS              BRUCE          M   36  BEROWRA HEIGHTS               4:06:13
5   HICKS               JONATHAN       M   27  ENGADINE                      4:07:17
6   HICKS               ANDREW         M   34  BEXLEY                        4:09:59
7   HENDRICK            ALAN           M   43  MOSMAN                        4:10:27
8   TILLER              KEVIN          M   27  BEROWRA                       4:15:43
9   SELBY               WARWICK        M   43  HUNTERS HILL                  4:20:56
10  GOONPAN             PETER          M   34  KIRRAWEE                      4:22:20
11  GRAY                STEPHEN        M   40  HEATHCOTE                     4:22:42
12  URWIN               STEPHEN        M   36  NEUTRAL BAY                   4:24:15
13  MARSHALL            KELVIN         M   28  ELSTERNWICK                   4:24:27
14  WORSWICK            JOHN           M   29  ALEXANDRIA                    4:25:16
15  O'SULLIVAN          BEN            M   22  MOSMAN                        4:26:42
16  BOGENHUBER          FRED           M   53  CALIFORNIA  94402 , USA       4:26:52
17  HORSBURGH           JOHN           M   46  PYMBLE                        4:27:20
18  LEAHEY              GARY           M   40  ANNANDALE                     4:30:40
19  TILLER              DAWN           F   27  BEROWRA                       4:31:47
20  HENRY               RAY            M   38  TRANGIE                       4:34:55
21  TAYLOR              GEOFF          M   30  CROWS NEST                    4:34:56
22  JENKINS             DAVID          M   33  SYDNEY                        4:35:47
23  HATCHETT            DANIEL         M   23  CHERRYBROOK                   4:35:48
24  GREEN               IAN            M   47  EAST HILLS                    4:35:56
25  MORROW              TOM            M   30  NEUTRAL BAY                   4:36:01
26  EISENHUTH           PAUL           M   38  GEORGES HALL                  4:37:31
27  HICKSON             KEN            M   43  WAMBERAL                      4:39:20
28  KREVELD             MICHAEL        M   36  ORANGE                        4:41:16
29  MURRAY              TONY           M   33  CRONULLA                      4:41:19
30  HUGILL              PHILIP         M   34  HORNSBY                       4:42:04
31  HERPICH             LUDWIG         M   57  MIRANDA                       4:42:39
32  GOONPAN             GEOFF          M   30  ENGADINE                      4:43:02
33  BILL                ROSS           M   42  BLACKHEATH                    4:43:58
34  SHILSTON            ROSS           M   39  FRANKSTON                     4:46:58
35  BOGENHUBER          MAX            M   50  SUTHERLAND                    4:46:58
36  HARRADINE           LEON           M   58  KINCUMBER                     4:47:58
37  FIELD               ALF            M   52  PALM BEACH                    4:48:05
38  TROTTER             JOHN           M   45  WINMALEE                      4:48:08
39  BARNES              PETER          M   34  WENTWORTH FALLS               4:49:09
40  O'NEILL             MICHAEL        M   37  COOLAMON                      4:49:24
41  GOODALL             CRAIG          M   38  HEATHCOTE                     4:49:48
42  STEMP               BEN            M   43  VILLAWOOD                     4:50:23
43  COLWELL             BRIAN          M   43  RANDWICK                      4:50:38
44  SHOLL               PETER          M   22  MARRICKVILLE                  4:50:55
45  CHANNELLS           ROBERT         M   50  BOWRAVILLE                    4:52:26
46  MONTGOMERY          STEPHEN        M   28  BATEAU BAY                    4:52:46
47  STEPHENS            ROGER          M   41  LINDFIELD                     4:53:40
48  BUNDOCK             GRAHAM         M   50  TERRIGAL                      4:54:29
49  POTTER              LES            M   36  OAKHURST                      4:56:53
50  DEAN                RAY            M   47  GEORGES HALL                  4:56:56
51  RUSSELL             PAUL           M   42  WARRIEWOOD                    4:57:26
52  KING                PATRICK        M   49  MOSMAN                        4:57:48
53  LONDON              MICHAEL        M   49  YARRAWARRAH                   4:58:02
54  COATES              BARRY          M   46  LOFTUS                        4:58:09
55  MARTIN              PAULINE        F   26  GRAYS POINT                   4:59:18
56  TAYLOR              ANDREW         M   27  KATOOMBA                      4:59:45
57  FARMER              PATRICK        M   30  ESCHOL PARK                   5:01:40
58  HIGGINS             JAMES          M   46  WAMBERAL                      5:02:36
59  FRETTON             SIMON          M   37  RANDWICK                      5:03:20
60  WARD                MIKE           M   40  BALMAIN                       5:04:59
61  NOLAN               PETER          M   44  WOODFORD                      5:05:01
62  PATTERSON           GRAEME         M   37  LILLI PILLI                   5:05:23
63  BAKER               SARINA         F   27  WATSONS BAY                   5:05:31
64  HARDAKER            KEVIN          M   44  BRADBURY                      5:05:32
65  WILLIAMS            OLIVER         M   42  SANS SOUCI                    5:05:48
66  CLARKE              PHIL           M   41  KAREELA                       5:08:36
67  BRIGDEN             HARRY          M   27  CURL CURL NORTH               5:08:46
68  CHAPPELOW           DARRYL         M   37  CARINGBAH                     5:10:11
69  TURNER              JOHN           M   57  PADDINGTON                    5:10:26
70  FISHER              ALBERT         M   47  PEAKHURST                     5:11:19
71  EVERY               PAUL           M   28  TURRAMURRA                    5:12:21
72  WALLACE             ALISTAIR       M   51  NORTHMEAD                     5:12:26
73  HAYWARD             JAMES          M   33  FAULCONBRIDGE                 5:12:40
74  DOWNES              WENDY          F   49  TURRAMURRA                    5:12:50
75  HICK                BILL           M   45  ENGADINE                      5:13:23
76  HARRISON            HENLEY         M   51  DOUBLE BAY                    5:14:18
77  ANDERSON            VIC            M   40  INGLEBURN                     5:14:54
78  MEZZINO             PHIL           M   55  ENGADINE                      5:16:26
79  SCHEFFLER           STEPHEN        M   31  BEROWRA                       5:16:30
80  BROADBENT           WARREN         M   44  TORONTO                       5:16:52
81  THOMSON             ALEC           M   41  SWANSEA HEADS                 5:18:08
82  HORVATH             JULIUS         M   39  WYOMING                       5:18:15
83  HEWSON              BRIAN          M   52  CHATSWOOD                     5:18:37
84  CLEMENS             KEVIN          M   46  LALOR PARK                    5:19:14
85  TILNEY              PETER          M   39  BLAYNEY                       5:23:36
86  WHITTON             BARRY          M   55  FITZROY FALLS                 5:23:46
87  LIBESMAN            ERROL          M   35  BONDI                         5:24:01
88  SEIB                DAVID          M   25  CAMMERAY                      5:24:07
89  TRENOWDEN           TIMOTHY        M   30  COLLAROY BEACH                5:24:37
90  ATKINSON            JOHN           M   41  ALFORDS POINT                 5:24:57
91  TOWN                MURRAY         M   47  WAHROONGA                     5:25:08
92  FICKEL              BOB            M   41  CRONULLA                      5:25:38
93  TAYLOR              MAURIE         M   44  GYMEA                         5:25:49
94  GOYMER              RAY            M   53  BANGOR                        5:26:11
95  FORSYTH             IAN            M   38  ABBOTSFORD                    5:26:55
96  GILPIN              MARK           M   36  BLACKHEATH                    5:28:04
97  DEAKIN              NOEL           M   26  WAHROONGA                     5:28:20
98  EISENHUTH           JOAN           F   34  GEORGES HALL                  5:28:21
99  INGHAM              PAUL           M   48  CROWS NEST                    5:28:36
100 BURKE               STEPHEN        M   33  MARSFIELD                     5:28:37
101 ROSE                TERRY          M   41  NORTH PARRAMATTA              5:28:38
102 GRIFFITH            SUSAN          F   32  CASTLE COVE                   5:28:52
103 FOOKS               HENRY          M   53  BONNET BAY                    5:29:09
104 VAN EMDEN           JOHN           M   40  TERRIGAL                      5:29:13
105 BONSING             JOHN           M   55  ETTALONG BEACH                5:29:15
106 CAIN                ANDREW         M   21  PENDLE HILL                   5:29:16
107 MCNAUGHTON          JEFF           M   32  CREMORNE                      5:29:17
108 RANNARD             BILL           M   39  GEORGES HALL                  5:29:25
109 NORDISH             STEVE          M   43  CANTERBURY                    5:29:26
110 STURMAN             MARK           M   40  WELLINGTON                    5:29:30
111 STURCH              RODNEY         M   32  BIRRONG                       5:32:23
112 HOLLERAN            DAVID          M   36  LOTA                          5:33:13
113 BOOTH               DIEDRE         F   44  HEATHCOTE                     5:33:25
114 HAMMERSCHMIDT       PETER          M   51  LONGUEVILLE                   5:33:49
115 KINCHIN             MARILYN        F   43  KOGARAH                       5:34:20
116 LACEY               WARWICK        M   46  GYMEA                         5:34:54
117 BOWMER              JOHN           M   29  ORANGE                        5:37:02
118 CORNELIUS           IAN            M   52  BROADBEACH WATER              5:37:12
119 FOOKS               MARILYN        F   50  BONNET BAY                    5:37:15
120 ROBINSON            MARGARET       F   49  CANTERBURY                    5:39:18
121 KONEMANN            COLIN          M   37  NARARA                        5:39:30
122 FLEIG               KARL           M   52  PADDINGTON                    5:43:27
123 DAVIDSON            JOHN           M   56  CARINGBAH                     5:43:57
124 WILLIAMSON          BOB            M   42  POINT CLARE                   5:44:12
125 ROBERTSON           DENIS          M   41  SHELLEY BEACH                 5:45:52
126 WHITTON             DEBBIE         F   36  ILLAWONG                      5:46:36
127 SAVILLE             COLIN          M   37  MOUNT RIVERVIEW               5:48:19
128 ALLEN               PETER          M   46  RABY                          5:48:23
129 GLARE               PAUL           M   34  LANE COVE                     5:48:27
130 ALLEN               BARBARA        F   42  RABY                          5:48:32
131 STURGESS            PAUL           M   37  CHESTER HILL                  5:48:59
132 THORPE              MIKE           M   46  CHITTAWAY POINT               5:50:05
133 KILHAM              MICK           M   36  GUILDFORD                     5:50:16
134 MCINTOSH            JOHN           M   65  MEREWETHER                    5:50:33
135 JONES               GRAHAM         M   39  FRENCHS FOREST                5:50:46
136 BROWN               NOEL           M   39  EPPING                        5:51:05
137 OLOVICH             FRED           M   38  MENAI                         5:51:28
138 PHILLIPS            ALAN           M   48  MOSMAN                        5:52:10
139 TRESIDDER           MICHAEL        M   37  ROSEVILLE                     5:52:13
140 MCPHEE              GAILLE         F   36  CRONULLA                      5:52:43
141 OWEN                PETER          M   39  FAULCONBRIDGE                 5:53:57
142 HARDAKER            BRIAN          M   45  BONDI BEACH                   5:55:17
143 WOODS               BARBARA        F   49  CABOOLTURE                    5:55:28
144 MARTIN              MIKE           M   32  FRENCHS FOREST                5:55:52
145 PULLER              YVONNE         F   45  ARCADIA VALE                  5:56:04
146 BUTLER              GRAHAM         M   44  NEUTRAL BAY                   5:56:26
147 CROSBY              TONY           M   48  MOSMAN                        5:56:27
148 MORRIS              RICK           M   41  BAULKHAM HILLS                5:56:28
149 AQUILINA            CHARLIE        M   34  NABIAC                        5:57:24
150 CROWE               GERARD         M   35  FORSTER                       5:57:25
151 KRANTZCKE           TONY           M   56  LOFTUS                        5:57:27
152 BALSON              JOHN           M   44  WENTWORTH FALLS               5:57:58
153 ANDERSON            MURRAY         M   49  GREENACRE                     5:58:16
154 THRELFALL           TERRY          M   45  NOWRA                         5:59:11
155 DOBBIN              DAVID          M   40  KILLARA                       5:59:17
156 SHINDLAIR           JOHN           M   52  CAVES BEACH                   6:00:12
157 NEALY               DAVID          M   26  YERRINBOOL                    6:00:42
158 WHITHAM             ALLAN          M   44  HURSTVILLE                    6:00:44
159 RUSSELL             ROBI           F   43  WARRIEWOOD                    6:00:57
160 HANCOCK             BRONWYN        F   31  TURRAMURRA                    6:01:48
161 CLARK               RON            M   53  EAST GOSFORD                  6:01:52
162 HUNT                LES            M   55  GEORGES HALL                  6:01:53
163 WALKER              BRIAN          M   57  MOSMAN                        6:03:37
164 ROBINSON            TONY           M   33  CIVIC SQUARE (Pr              6:05:10
165 FRANCIS             COLIN          M   45  GREYSTANES                    6:05:11
166 MELNYCZENKO         JOHN           M   45  MINCHINBURY                   6:05:12
167 PAUL                LEO            M   46  MENAI                         6:05:13
168 DUCKWORTH           BOB            M   53  EARLWOOD                      6:06:27
169 MILLS               CHRIS          M   31  COLLAROY                      6:07:23
170 MORGAN              IAN            M   54  ST CLAIR                      6:07:34
171 BOUSFIELD           ANTHONY        M   30  ST MARYS                      6:07:35
172 WHITEHOUSE          PAULA          F   31  ELANORA                       6:08:37
173 RIGBY               ROGER          M   50  WAHROONGA                     6:08:39
174 BOIDIN              BENEDICT       M   25  BLACKTOWN                     6:08:57
175 BOIDIN              DOMINIC        M   36  FAULCONBRIDGE                 6:08:58
176 MANSON              RICHARD        M   29  LINDFIELD                     6:08:59
177 WALMSLEY            PAUL           M   32  GYMEA                         6:11:20
178 MANZANO             MARIA          F   50  EARLWOOD                      6:11:33
179 GARDINER            BRUCE          M   46  BELMONT                       6:12:00
180 MCGILL              FRANK          M   57  LOFTUS                        6:12:25
181 GOLDEN              TONY           M   37  MAROUBRA                      6:13:16
182 PARLEVLIET          GERRY          M   47  SEVEN HILLS                   6:13:36
183 ANDERSON            DAVID          M   45  ELERMORE VALE                 6:13:51
184 GARDINER            SANDY          F   41  BELMONT                       6:14:34
185 HAMER               PETER          M   39  NARARA                        6:14:55
186 FENNELL             KEVIN          M   58  KIRRAWEE                      6:15:51
187 O'TOOLE             ALAN           M   49  SYLVANIA                      6:16:40
188 WISE                PETER          M   32  GREYSTANES                    6:19:11
189 O'KANE              KEVIN          M   40  TURRAMURRA                    6:19:39
190 CRIBB               LYN            F   38  WOY WOY                       6:22:24
191 JOHNSTON            GREG           M   35  EASTWOOD                      6:22:43
192 DALY                RON            M   68  LANE COVE                     6:23:57
193 RIVETT              MARIA          F   38  WYOMING                       6:24:21
194 LE GRICE            COLIN          M   45  KINCUMBER                     6:24:22
195 BEDFORD             DENNIS         M   47  RAZORBACK                     6:24:25
196 WITT                ALAN           M   46  FRANKSTON                     6:25:13
197 HAMILL              BRENDA         F   47  LONGUEVILLE                   6:25:55
198 MILLETT             BRIAN          M   41  ENGADINE                      6:25:56
199 LILLIS              TED            M   50  BASS HILL                     6:28:29
200 HENRY               MEL            M   34  KHOLO                         6:28:32
201 BREWER              GRANT          M   29  WOOLLAHRA                     6:30:29
202 CHAPPELL            NEIL           M   46  FISHING POINT                 6:31:01
203 KERRUISH            GRAHAME        M   53  RIVERWOOD                     6:31:06
204 BEARD               DANNY          M   61  GOSFORD                       6:33:15
205 SPENCER             HUGH           M   52  GREENWICH                     6:33:23
206 MCCARTHY            WAYNE          M   50  LONGUEVILLE                   6:33:24
207 SCARSBROOK          WILLIAM        M   33  GWANDALAN                     6:35:20
208 HOWARD              GAVIN          M   36  WYEE                          6:38:27
209 STOREY              JOHN           M   48  NORTH ROCKS                   6:39:04
210 HOBBS               TOM            M   55  TOUKLEY                       6:39:13
211 FLANAGAN            JOHN           M   49  MOOREBANK                     6:44:07
212 BOWES               KEN            M   60  IVANHOE                       6:44:31
213 MEAKIN              IAN            M   48  MOSMAN                        6:44:32
214 REID                GREG           M   51  BOSSLEY PARK                  6:45:40
215 DEAKIN              HARRY          M   51  WAHROONGA                     6:46:53
216 DEAKIN              ANGELA         F   50  WAHROONGA                     6:46:54
217 COURTANEY           BRYCE          M   59  BELLEVUE HILL                 6:47:26
218 LOVE                GRAHAM         M   43  WOOLLOOMOOLOO                 6:47:35
219 COURTNEY            BILL           M   57  GREYSTANES                    6:49:04
220 WEST                JIM            M   46  WYOMING                       6:49:27
221 LITTLETON           JOHN           M   43  NORTH BONDI                   6:50:06
222 KING                JEANNIE        F   40  BONDI                         6:50:07
223 SIMON               JOHN           M   56  PENSHURST                     6:50:08
224 STOREY              ROBERT         M   43  CHIPPING NORTON               6:55:21
225 BRETT               JOHN           M   56  MIRANDA                       6:57:33
226 TROWBRIDGE          GLEN           M   29  WYOMING                       7:05:22
227 NOWELL              LESTER         M   41  BAULKHAM HILLS                7:06:55
228 WALTON              JULIE          F   41  NIAGARA PARK                  7:10:03
229 SIDEBOTTOM          CEDRIC         M   52  BONDI BEACH                   7:13:14
230 NICHOLSON           DENISE         F   45  TERRIGAL                      7:20:57
231 CAMPBELL            DICK           M   65  WOY WOY                       7:20:58
232 HUTCHISON           IAN            M   46  LEURA                         7:21:02
233 ENGLISH             PAT            M   33  WARRIMOO                      7:21:03
234 PARKER              GRAHAM         M   41  TERRIGAL                      dnf
235 HOLMES              JAMES          M   47  CARTWRIGHT                    dnf
236 WIGGER              RON            M   49  ILLAWONG                      dnf
237 SODBINOW            GEORGE         M   62  LANSVALE                      dnf
238 KNIGHT              KEN            M   41  LISAROW                       dnf
239 BOYD                TERRY          M   48  LEURA                         dnf
240 KNIGHT              PAUL           M   38  WAHROONGA                     dnf
241 CUNNIFFE            DENNIS         M   54  MORTDALE                      dnf
242 HAMILL              ALEX           M   49  LONGUEVILLE                   dnf
243 SCOTT               IAN            M   32  CROMER                        dnf
244 MAHONY              PAUL           M   40  TERRIGAL                      dnf
245 CULBERT             DANNY          M   43  LONGUEVILLE                   dnf
246 LIGHT               IRWIN          M   44  SYDNEY                        dnf
247 BURRIDGE            BILL           M   67  MANLY                         dnf
248 PARKER              MAUREEN        F   41  TERRIGAL                      dnf
249 KEATS               BILL           M   44  OATLEY                        dnf
250 JACKSON             STEPHEN        M   19  WYOMING                       dnf
251 MCGROWTHER          TOD            M   30  MOSMAN                        dnf

                     * * *   E N D   O F   R E P O R T   * * *