Six Foot Track Marathon Results - 21st March 1992

POS LASTNAME            FIRSTNAME     SEX AGE SUBURB                         TIME
=== =================== ============= === === ============================== =======
1   LOVE                GREG           M   37  UMINA                         3:41:25
2   MALINOWSKI          PETER          M   40  CHARMHAVEN                    3:51:20
3   HARDAKER            KEVIN          M   43  BRADBURY                      3:55:57
4   STEGEMANN           PRACHAR        M   31  HACKETT                       3:59:22
5   HEWITT              MARK           M   38  NEWPORT                       4:13:04
6   JACKSON             STEPHEN        M   18  WYOMING                       4:16:03
7   BOGENHUBER          MAX            M   49  SUTHERLAND                    4:17:07
8   GATES               TIM            M   32  CHATSWOOD                     4:19:04
9   JOHNSON             IAN            M   44  FISHER                        4:19:09
10  SYRED               CREESE         M   20  GLENBROOK                     4:21:18
11  OSTROWSKI           KONRAD         M   44  PANANIA                       4:24:08
12  DREW                JONATHAN       M   32  GLENBROOK                     4:24:47
13  SELBY               WARWICK        M   42  HUNTERS HILL                  4:24:49
14  TOPFER              ROBERT         M   32  SURRY HILLS                   4:24:54
15  COVILLE             CHARLES        M   43  WAHROONGA                     4:25:54
16  DOWLING             KERRY          M   45  YAGOONA                       4:30:06
17  CARRUTHERS          ANDREW         M   38  MOSMAN                        4:31:04
18  CASSIDY             KEVIN          M   31  PRESTON                       4:32:27
19  CANNON              STEPHEN        M   31  COPACABANA                    4:34:05
20  HOOK                GEOFF          M   47  MOUNT WAVERLEY                4:34:12
21  STEMP               ROBERT         M   19  CHULLORA                      4:34:40
22  BOASE               GEOFF          M   41  MOOLOOLABA                    4:35:19
23  MORROW              TOM            M   29  NEUTRAL BAY                   4:36:58
24  SHILSTON            ROSS           M   38  FRANKSTON                     4:37:30
25  HOWARD              GAVIN          M   35  WYEE                          4:37:56
26  CARRUTHERS          STEPHEN        M   39  YARRAMALONG                   4:38:18
27  TUFFLEY             KEITH          M   29  SURRY HILLS                   4:38:55
28  STEMP               BEN            M   42  VILLAWOOD                     4:39:35
29  HICKS               JONATHAN       M   26  ENGADINE                      4:40:01
30  COATES              BARRY          M   45  LOFTUS                        4:40:25
31  SMITH               RON            M   42  CASTLE HILL                   4:40:49
32  MELNYCZENKO         JOHN           M   44  MINCHINBURY                   4:40:56
33  BUCKLEY             GARY           M   36  REVESBY                       4:41:32
34  HUGHES              STEPHEN        M   40  WAMBERAL                      4:41:37
35  TILLER              KEVIN          M   26  BEROWRA                       4:43:06
36  HARGREAVES          BRUCE          M   39  EIGHT MILE PLAIN              4:43:13
37  FRANCKEN            STEVEN         M   27  CANLEY HEIGHTS                4:43:20
38  PENFOLD             ANDREW         M   31  CREMORNE                      4:43:23
39  BOURS               PAUL           M   31  DARLING POINT                 4:43:35
40  HICKS               ANDREW         M   33  BEXLEY                        4:45:16
41  GOONPAN             PETER          M   33  KIRRAWEE                      4:45:17
42  HORSBURGH           JOHN           M   45  PYMBLE                        4:45:34
43  EISENHUTH           PAUL           M   37  GEORGES HALL                  4:45:43
44  SATCHELL            MALCOLM        M   41  DURAL                         4:46:13
45  DICK                ANTHONY        M   24  PYMBLE                        4:46:54
46  GOULDING            PETER          M   50  BEACON HILL                   4:47:12
47  SMITH               CLIVE          M   41  CRONULLA                      4:47:32
48  MARSHALL            KELVIN         M   27  ELSTERNWICK                   4:47:52
49  KEENE               LINDSAY        M   37  DEE WHY                       4:47:53
50  MILLER              LEE            M   33  CREMORNE                      4:49:01
51  MURPHY              GRAHAME        M   37  CASTLE HILL                   4:49:03
52  FIELD               ALF            M   51  PALM BEACH                    4:49:06
53  BARROW              DAVID          M   32  BANKSTOWN                     4:49:15
54  WARD                MIKE           M   39  BALMAIN                       4:49:36
55  TAYLOR              ANDREW         M   26  KATOOMBA                      4:49:46
56  HART                JOHN           M   46  MONA VALE                     4:49:53
57  SCHEFFLER           STEPHEN        M   30  BEROWRA                       4:50:03
58  BILL                ROSS           M   41  BLACKHEATH                    4:50:20
59  HIGGINS             ERIC           M   42  NORTH GOSFORD                 4:50:50
60  HERD                ROBERT         M   37  ARMIDALE                      4:50:52
61  TROTTER             JOHN           M   44  WINMALEE                      4:51:56
62  MONTGOMERY          STEPHEN        M   27  BATEAU BAY                    4:52:59
63  WONG                DIO            M   25  CHATSWOOD                     4:53:14
64  BURTON              GREG           M   40  LANE COVE                     4:53:42
65  DEAN                RAY            M   46  GEORGES HALL                  4:55:37
66  CLARKE              PHIL           M   40  KAREELA                       4:55:37
67  GOONPAN             GEOFF          M   29  ENGADINE                      4:56:47
68  KNIGHT              KEN            M   41  LISAROW                       4:57:04
69  THORSEN             GEOFF          M   48  ALLAMBIE                      4:59:03
70  LEAHEY              GARY           M   39  ANNANDALE                     4:59:51
71  HARTLEY             RON            M   36  CHERRYBROOK                   4:59:54
72  VENN                RITCHIE        M   36  ELANORA                       4:59:56
73  MOBBS               KEITH          M   46  MAIANBAR                      4:59:57
74  FIEN                MARY           F   19  ASHFIELD                      4:59:58
75  HARRADINE           LEON           M   57  KINCUMBER                     5:02:18
76  BUNDOCK             GRAHAM         M   49  TERRIGAL                      5:02:18
77  MOSCHNER            HENRY          M   51  GEORGES HALL                  5:02:28
78  MACKENZIE           IAIN           M   30  RUSE                          5:03:43
79  WILLIAMS            OLIVER         M   41  SANS SOUCI                    5:06:11
80  ROSE                TERRY          M   40  NORTH PARRAMATTA              5:06:49
81  WILLIAMS            WARWICK        M   44  EAST LINFIELD                 5:07:51
82  HAMILTON            JOHN           M   50  CROMER                        5:09:13
83  BROADBENT           WARREN         M   43  TORONTO                       5:09:21
84  PITMAN              ALLAN          M   43  CAMIRA                        5:09:43
85  NICKLESS            PETER          M   45  TUMBI UMBI                    5:09:46
86  KIMBREY             BOB            M   43  APPIN                         5:10:53
87  KREVELD             MICHAEL        M   35  ORANGE                        5:10:56
88  ANDERSON            VIC            M   39  INGLEBURN                     5:11:02
89  RAINBOW             ROBERT         M   46  ENGADINE                      5:11:12
90  WHITTON             BARRY          M   54  FITZROY FALLS                 5:13:20
91  TREBLE              WAYNE          M   38  MONA VALE                     5:13:58
92  STANTON             GEOFF          M   34  HOMEBUSH                      5:14:46
93  VAUGHAN             PETER          M   38  NEW LAMBTON HTS               5:14:47
94  ZAREMBA             PETER          M   43  KIRRAWEE                      5:14:50
95  ROGERS              ROD            M   45  CASTLEREAGH                   5:15:31
96  CUNNIFFE            DENNIS         M   53  MORTDALE                      5:16:04
97  RUSSELL             PAUL           M   41  WARRIEWOOD                    5:16:38
98  BARNES              PETER          M   33  WENTWORTH FALLS               5:16:49
99  FICKEL              BOB            M   40  CRONULLA                      5:17:38
100 THOMAS              VIC            M   53  MORRISSET                     5:17:52
101 CUNNINGHAM          STEPHEN        M   24  CASTLE HILL                   5:18:37
102 CRAIG               JOHN           M   37  CROWS NEST                    5:18:54
103 DE CHAZAL           PHILIP         M   26  ST IVES                       5:18:56
104 SHAW                DAVE           M   49  COOGEE                        5:18:56
105 ROBINSON            BRETT          M   43  BALMAIN                       5:18:57
106 INGHAM              PAUL           M   47  CROWS NEST                    5:19:08
107 TILNEY              PETER          M   38  BLAYNEY                       5:19:12
108 SCUTTS              SAM            M   46  PENRITH                       5:19:41
109 GOLEBIOWSKI         HELEN          F   37  NORTHMEAD                     5:20:00
110 NEGUS               WARWICK        M   30  PADDINGTON                    5:20:47
111 STURMAN             MARK           M   39  WELLINGTON                    5:21:43
112 HATTON              ERNIE          M   53  LANSVALE                      5:23:01
113 STEWART             KENNETH        M   40  MOSMAN                        5:23:30
114 TOWNSEND            ALAN           M   38  SUTHERLAND                    5:23:38
115 SMITH               DEREK          M   50  MILSONS POINT                 5:23:47
116 MCGROWTHER          TOD            M   29  MOSMAN                        5:23:54
117 HOARE               ROBERT         M   47  MAYFIELD                      5:24:19
118 ROBINSON            NEILL          M   50  HEATHCOTE                     5:25:29
119 HUNT                LES            M   54  GEORGES HALL                  5:25:32
120 TEFLER              ANNE           F   44  KIRRAWEE                      5:25:32
121 WILLIAMS            REES           M   25  ETTELONG                      5:25:33
122 MEZZINO             PHIL           M   54  ENGADINE                      5:26:40
123 WHITHAM             ALLAN          M   43  HURSTVILLE                    5:26:41
124 FREEMAN             MARK           M   25  ORANGE                        5:26:54
125 LE GRICE            COLIN          M   44  KINCUMBER                     5:27:06
126 SCHERLEITNER        MAX            M   61  LAVINGTON                     5:27:08
127 LACEY               WARWICK        M   45  GYMEA                         5:27:56
128 DAVIDSON            JOHN           M   55  CARINGBAH                     5:28:10
129 O'NEILL             MICHAEL        M   36  COOLAMON                      5:28:13
130 BOGENHUBER          JOE            M   42  WOODFORD                      5:29:03
131 JAMES               FRANK          M   56  CAVES BEACH                   5:29:26
132 KERRUISH            GRAHAME        M   52  RIVERWOOD                     5:29:47
133 KILHAM              MICK           M   35  GUILDFORD                     5:29:48
134 O'BRIEN             COLIN          M   42  CLIFTON GARDENS               5:30:10
135 ELLIOTT             ROBERT         M   35  NAREMBURN                     5:30:11
136 ENGLISH             PAT            M   32  WARRIMOO                      5:30:24
137 GOLDSMITH           WAYNE          M   30  ARANDA                        5:31:34
138 BONSING             JOHN           M   54  ETTALONG BEACH                5:32:01
139 ROBERTSON           DENIS          M   40  SHELLEY BEACH                 5:32:37
140 BRIGDEN             HARRY          M   26  CURL CURL NORTH               5:32:56
141 STEPHENS            ROGER          M   40  LINDFIELD                     5:33:02
142 JANOVSKY            PETER          M   31  KOGARAH                       5:33:33
143 BROWNE              DOT            F   51  MITCHAM                       5:33:44
144 WHEALY              JOHN           M   44  BEECROFT                      5:34:04
145 MCINTOSH            JOHN           M   64  MEREWETHER                    5:34:40
146 MAHONY              PAUL           M   39  TERRIGAL                      5:35:06
147 KING                THERON         M   21  TERRIGAL                      5:35:07
148 FIEN                ALAN           M   52  ASHFIELD                      5:35:08
149 JONES               GRAHAM         M   38  FRENCHS FOREST                5:35:12
150 CARTMELL            PETER          M   45  HOLGATE                       5:35:37
151 KING                KEITH          M   41  GREEN POINT                   5:37:14
152 WITT                ALAN           M   45  FRANKSTON                     5:37:33
153 TRESIDDER           MICHAEL        M   36  ROSEVILLE                     5:37:44
154 HODGES              JOHN           M   42  CHATSWOOD                     5:37:53
155 WOOD                COLIN          M   34  NARARA                        5:38:19
156 CORNE               MARTIN         M   37  CHERRYBROOK                   5:38:55
157 EDGAR               MALCOLM        M   43  WAGGA WAGGA                   5:41:06
158 DOWNES              WENDY          F   48  TURRAMURRA                    5:41:46
159 AYLIFFE             JOHN           M   48  PALM BEACH                    5:41:46
160 SHEPHERD            JOHN           M   49  REVESBY                       5:41:49
161 BUNN                THOMAS         M   45  ERARING                       5:41:51
162 PATTERSON           GRAEME         M   36  LILLI PILLI                   5:43:25
163 CROSBY              TONY           M   47  MOSMAN                        5:43:50
164 OLOVICH             FRED           M   37  MENAI                         5:44:27
165 INGHAM              DAVID          M   46  TURRAMURRA                    5:45:44
166 COLWELL             BRIAN          M   42  RANDWICK                      5:45:59
167 SIMPSON             CARL           M   37  PADSTOW                       5:46:17
168 HAMER               PETER          M   38  NARARA                        5:46:47
169 BROWNE              COLIN          M   59  MITCHAM                       5:47:19
170 FLEIG               KARL           M   51  PADDINGTON                    5:47:26
171 EASTON              KARL           M   33  MANLY                         5:47:28
172 LILLEY              DAVID          M   46  PELAW MAIN                    5:48:46
173 BEDFORD             DENNIS         M   46  RAZORBACK                     5:48:48
174 ATKINSON            JOHN           M   40  ALFORDS POINT                 5:49:12
175 WISE                PETER          M   31  GREYSTANES                    5:49:27
176 SLOWELY             TOMMY          M   27  LEURA                         5:49:56
177 MATI                DAVID          M   21  MULGRAVE                      5:50:25
178 RANNARD             BILL           M   38  GEORGES HALL                  5:51:29
179 CLAYTON             TED            M   46  GWANDALAN                     5:53:06
180 FARMER              CHRIS          M   26  SEVEN HILLS                   5:53:30
181 BUTLER              GRAHAM         M   43  NEUTRAL BAY                   5:54:41
182 MCCARTHY            BRUCE          M   25  ST IVES                       5:54:57
183 FRANCIS             COLIN          M   44  GREYSTANES                    5:55:14
184 FIRKIN              GRAHAM         M   54  DHARRUK                       5:55:18
185 O'REILLY            KEVIN          M   20  YELLOWROCK                    5:55:18
186 FELDMAN             ELIZA          F   43  GRUYERE                       5:55:30
187 FELDMAN             PETER          M   46  GRUYERE                       5:55:46
188 EISENHUTH           JOAN           F   33  GEORGES HALL                  5:55:47
189 MCMAHON             DAVE           M   47  BEROWRA                       5:55:58
190 FLANAGAN            JOHN           M   48  MOOREBANK                     5:56:09
191 COX                 GLYN           M   41  THORNTON                      5:57:20
192 BREWER              GRANT          M   28  WOOLLAHRA                     5:57:23
193 SMITH               PETER          M   53  CHIPPING NORTON               5:57:38
194 BROWN               NOEL           M   38  EPPING                        5:57:53
195 SMITH               COLIN          M   22  OATLEY                        5:58:01
196 CORNER              IAN            M   41  WAMBERAL                      5:59:22
197 AUSTIN              PATRICK        M   52  ILLAWONG                      6:00:12
198 FOLEY               MARK           M   38  BAULKHAM HILLS                6:00:14
199 CHAPPELOW           DARRYL         M   36  CARINGBAH                     6:01:05
200 TRENOWDEN           TIMOTHY        M   29  COLLAROY BEACH                6:01:29
201 GOYMER              RAY            M   52  BANGOR                        6:01:31
202 PEKSIS              JULIE          M   32  WOY WOY                       6:02:33
203 SHARP               JULIE          F   33  GUILDFORD                     6:03:37
204 MCGINNESS           LINDA          F   31  MIRANDA                       6:04:54
205 WHITTON             DEBBIE         F   35  ILLAWONG                      6:06:03
206 MASON               JUNE           F   51  NTH EPPING                    6:06:07
207 WILLIAMSON          BOB            M   41  POINT CLARE                   6:08:18
208 THORPE              MIKE           M   45  CHITTAWAY POINT               6:08:23
209 LONG                MIKE           M   46  NIAGARA PARK                  6:09:49
210 NAYLOR              FRED           M   41  GEORGES HALL                  6:11:38
211 HOBBS               TOM            M   54  TOUKLEY                       6:11:47
212 HODGSON             MICHAEL        M   52  KINGSGROVE                    6:14:32
213 WENNERBOM           CLIVE          M   55  WYOMING                       6:15:20
214 KISS                TERREY         M   42  COOLAMON                      6:15:44
215 O'TOOLE             ALAN           M   48  SYLVANIA                      6:15:46
216 REID                GREG           M   50  BOSSLEY PARK                  6:16:06
217 TOPFER              JOANNA         F   30  SURRY HILLS                   6:16:54
218 SIMON               JOHN           M   55  PENSHURST                     6:16:57
219 KNIGHTS             CAROLYN        F   51  MINTO                         6:17:25
220 KISS                JENNIFER       F   35  MACQUARIE FIELDS              6:17:25
221 CHAMBERLAIN         PHILIP         M   22  BARDWELL PARK                 6:18:24
222 STOREY              JOHN           M   47  NORTH ROCKS                   6:21:01
223 ROBERTSON           GRAEME         M   47  FERNTREE GULLY                6:21:22
224 ALLEN               BARBARA        F   41  RABY                          6:21:25
225 FOLEY               WANDA          F   46  BAULKHAM HILLS                6:21:50
226 BEARD               DANNY          M   60  GOSFORD                       6:21:51
227 WESTON              COLIN          M   44  ERINA                         6:21:52
228 ALLEN               PETER          M   45  RABY                          6:22:22
229 NORDISH             STEVE          M   42  CANTERBURY                    6:22:28
230 SILL                DAVID          M   45  WAHROONGA                     6:22:28
231 KEATS               BILL           M   43  OATLEY                        6:23:15
232 MORGAN              IAN            M   53  ST CLAIR                      6:23:45
233 ANDERSON            DAVID          M   44  ELERMORE VALE                 6:23:46
234 DARBY               BOB            M   40  WINMALEE                      6:23:56
235 CRIBB               LYN            F   37  WOY WOY                       6:24:30
236 LOVE                GRAHAM         M   42  WOOLLOOMOOLOO                 6:25:36
237 DEAKIN              ANGELA         F   49  WAHROONGA                     6:26:21
238 KENNEDY             DAVE           M   48  WHALAN                        6:26:52
239 ROBINSON            BARBARA        F   50  HEATHCOTE                     6:30:38
240 WEST                JIM            M   46  WYOMING                       6:32:20
241 CAVANOUGH           JOHN           M   38  ST MARYS                      6:32:29
242 O'KANE              KEVIN          M   39  TURRAMURRA                    6:32:56
243 DRAYTON             NICK           M   34  ST LEONARDS                   6:33:39
244 FITZGERALD          KEVIN          M   56  NORTH RYDE                    6:34:48
245 PATERSON            BRUCE          M   63  ALLAMBIE HEIGHTS              6:36:30
246 GARDINER            SANDY          F   40  BELMONT                       6:37:06
247 GARDINER            BRUCE          M   45  BELMONT                       6:37:07
248 RUSSELL             ROBI           F   42  WARRIEWOOD                    6:39:14
249 LITTLETON           JOHN           M   42  NORTH BONDI                   6:39:54
250 GOLDEN              TONY           M   36  MAROUBRA                      6:39:55
251 JENKINS             DAVID          M   32  SYDNEY                        6:39:55
252 CASSIDY             MARGARET       F   48  PRESTON                       6:40:34
253 CAIN                ANDREW         M   20  PENDLE HILL                   6:40:36
254 PITMAN              ROSEMARY       F   42  CAMIRA                        6:42:09
255 MOORE               LEMMY          M   57  ST MARYS                      6:44:32
256 FENNELL             KEVIN          M   57  KIRRAWEE                      6:45:30
257 ARCHER              GRAHAM         M   46  BORONIA                       6:46:31
258 PAUL                LEO            M   45  MENAI                         6:47:41
259 MCILHONEY           RAYMOND        M   37  MENAI                         6:47:42
260 CARTER              LORRAINE       F   18  GLEN WAVERLEY                 6:47:56
261 CARROLL             RAYMOND        M   41  HAWTHORN                      6:47:57
262 SODBINOW            GEORGE         M   61  LANSVALE                      6:48:12
263 COURTNEY            BILL           M   56  GREYSTANES                    6:50:07
264 DI MICHIEL          PETER          M   41  STRATHFIELD                   6:50:08
265 NICKL               TRACY          M   29  GUILDFORD WEST                6:50:09
266 MCCONNELL           GEOFF          M   49  BAULKHAM HILLS                6:50:10
267 STEPHENSON          CHRIS          M   35  CRONULLA                      6:52:01
268 HUTCHISON           IAN            M   45  LEURA                         6:52:02
269 GILPIN              MARK           M   35  BLACKHEATH                    6:53:02
270 GIRVAN              DAVE           M   61  WOY WOY                       6:53:02
271 CHAPPELL            NEIL           M   45  FISHING POINT                 6:53:38
272 BRETT               JOHN           M   55  MIRANDA                       6:54:54
273 SIDEBOTTOM          CEDRIC         M   51  BONDI BEACH                   6:56:31
274 BARWICK             DAVID          M   49  CROWS NEST                    6:56:34
275 GILLIES             KEITH          M   45  MILPERRA                      6:56:35
276 PARKER              GRAHAM         M   40  TERRIGAL                      6:57:33
277 GILPIN              JOHN           M   33  LINFIELD                      7:00:30
278 KRANTZCKE           TONY           M   55  LOFTUS                        7:03:46
279 BOOTH               DIEDRE         F   43  HEATHCOTE                     7:03:46
280 WILSON              DAVE           M   49  WYOMING                       7:04:25
281 BROOKE              NORMAN         M   65  PARK ORCHARDS                 7:22:57
282 DEAKIN              HARRY          M   50  WAHROONGA                     7:23:02
283 BOIDIN              DOMINIC        M   35  FAULCONBRIDGE                 7:23:03
284 BOIDIN              DAMIEN         M   31  WENTWORTHVILLE                7:23:03
285 BOIDIN              BENEDICT       M   24  BLACKTOWN                     7:23:03
286 SMITH               PETER          M   47  WAGGA WAGGA                   dnf
287 ALLEN               GAIL           F   46  HURSTVILLE                    dnf
288 BARTLETT            RICHARD        M   45  CREMORNE                      dnf
289 HAGBERG             BENNY          M   35  SYDNEY                        dnf
290 CLINGAN             BILL           M   46  GEORGES HALL                  dnf
291 MEAKIN              IAN            M   47  MOSMAN                        dnf
292 GOODALL             CRAIG          M   37  HEATHCOTE                     dnf
293 NAYLOR              GAIL           F   37  GEORGES HALL                  dnf
294 BAYLISS             GERALD         M   51  WAHROONGA                     dnf
295 WILY                ANDREW         M   33  PADDINGTON                    dnf
296 COATES              PRISCILLA      F   43  LOFTUS                        dnf
297 SHARPE              KEN            M   49  CROYDON                       dnf
298 CLARK               RON            M   52  EAST GOSFORD                  dnf
299 BYRNES              JOHN           M   52  ENGADINE                      dnf
300 BURTON              MICHAEL        M   30  COOGEE                        dnf
301 TYDEMAN             BRIAN          M   42  WENTHWORTH FALLS              dnf
302 BOWDEN              IAN            M   33  BONDI BEACH                   dnf
303 HOLMES              JAMES          M   46  CARTWRIGHT                    dnf
304 RASBURN             DAVID          M   49  BLACKHEATH                    dnf

                     * * *   E N D   O F   R E P O R T   * * *